זהו החלטתי הולכים על Xbox360 Elite. מספר שאלות לפני רכישה... - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו החלטתי הולכים על Xbox360 Elite. מספר שאלות לפני רכישה...

b007

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אוקי, זה מבאס.

עוד שאלה, מה אני צריך לקנות איתו?

אני קונה את ה-elite בחו"ל, שלט נוסף, משחקים (רצוי..), אני רואה שיש אנטנה לאינטרנט - אם יש לי אפשרות לחבר קווי, זה עדיף?

מה זה ה-Play & Charge Kit ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1). לא קונים אליט, אלא אם כן לאבא יש הרבה כסף וצריך קצת לדלל לו את הכיס.

2). בעיית ההתחממות קיימת בכל קונסולה, אליט בידיוק כמו קונסולה רגילה, אותו מפרט רק עם רכיב ... הקומפוננט מעולה דיו ! ואני משחק עם LCD 40 אינץ על 720P ונהנה מאוד.

3). חבל על הכסף :) קנה משחקים, אין שימוש להרדיסק גדול יותר מ 20 ג'יגה, לא נראה לי שבאת לשחק דמואים כל החיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על LCD כבל VGA-DSUB ב5 דולר נותן איכות טובה יותר מקומפוננט, לפחות לטלביזיות סמסונג וfujisto(עם פאנל של לא רע עד כמה שזה מפתיע) שניסיתי עליהם.

על פלזמות(ניסיתי רק על 1 NEC בצבא) הקומפוננט היה הרבה יותר טוב בVGA ראו רצוד מטורף בשחורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הג'וייסטיקים רוטטים. החיבור VGA איכותי יותר מהקומפוננט, ואם הוא לא זה אומר שהטלויזיה לא תומכת ברזולוציה גבוהה בחיבור של הVGA. אבל גם קומפוננט נחשב איכות טובה.

כשחיברתי VGA מהXBOX למקרן שלי קיבלתי צבעים יותר מדויקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את LCD Sharp GA8E וכנראה שבקרוב גם את ה- 37R81 למרות שאני עדיין לא יודע אם אני רוצה להחליף.

שאלות:

1. אם אני יכול לחבר את ה- קווי ולא זה יהיה עדיף? כי יש לי מקום בשבילו עם נקודה בקיר ואני לא רוצה לקנות את האנטנה.

2. לגבי ההתחממות, אין לי ממש מה לעשות, יקרה משהו ננצל את האחריות - אני יכול להגיד שלבן דוד שלי יש את זה המון זמן בלי בעיות - מקווה לטוב :).

3. מה זה ה-Play & Charge Kit?

4. ההארד דיסק יכול לשמש רק לדמואים?! אין שום דבר אחר?

5. ההבדל היחידי בין האליט לרגיל זה ה- וה-HD? זה לא שווה את זה ה-100 דולר האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את LCD Sharp GA8E וכנראה שבקרוב גם את ה- 37R81 למרות שאני עדיין לא יודע אם אני רוצה להחליף.

שאלות:

1. אם אני יכול לחבר את ה- קווי ולא זה יהיה עדיף? כי יש לי מקום בשבילו עם נקודה בקיר ואני לא רוצה לקנות את האנטנה.

2. לגבי ההתחממות, אין לי ממש מה לעשות, יקרה משהו ננצל את האחריות - אני יכול להגיד שלבן דוד שלי יש את זה המון זמן בלי בעיות - מקווה לטוב :).

3. מה זה ה-Play & Charge Kit?

4. ההארד דיסק יכול לשמש רק לדמואים?! אין שום דבר אחר?

5. ההבדל היחידי בין האליט לרגיל זה ה- וה-HD? זה לא שווה את זה ה-100 דולר האלה?

1. מה , בין מה למה? בין הXBOX לג'וייסטיקים עדיף , יותר נוח ועובד מצוין. הג'וייסטיקים באים בתור ברירת מחדל אלחוטיים! ועל איזו אנטנה אתה מדבר? אם אתה מתכוון על החיבור בינו לבין המחשב אתה יכול לחבר אותו עם כבל ישירות בין הXBOX למחשב, הXBOX מגיע עם כרטיס מובנה.

2. לא חושב שזה צריך להיות קריטי, אבל כדאי לרכוש אותו מערכת .

3. לא יודע

4. אתה יכול לשפוך להארדיסק קבצי , JPG... ולהשמיע ולראות אותם דרך הXBOX עצמו. לגבי משחקים אתה לא יכול לגבות את המשחקים עצמם או לשחק במשחקים מועתקים לתוך ההארדיסק.

5. נכון זה לא שווה את ה-100 דולר, אלא אם מאוד חשוב לך משהו ספציפי, כמו 120 גי'גה להכנסת או גיבוי כלשהו.. או אם אתה מתעקש מסיבה כלשהי לחבר אותו בHDMI, 90 אחוז מהאנשים שקונים אות, קונים בעיקר בשביל הרושם אבל למעשה לא באמת מנצלים את ההארדיסק עד תום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה אלחוטי, בין מה למה? בין הXBOX לג'וייסטיקים עדיף אלחוטי, יותר נוח ועובד מצוין. הג'וייסטיקים באים בתור ברירת מחדל אלחוטיים! ועל איזו אנטנה אתה מדבר? אם אתה מתכוון על החיבור בינו לבין המחשב אתה יכול לחבר אותו עם כבל רשת ישירות בין הXBOX למחשב, הXBOX מגיע עם כרטיס רשת מובנה.

2. לא חושב שזה צריך להיות קריטי, אבל כדאי לרכוש אותו מערכת קירור.

3. לא יודע

4. אתה יכול לשפוך להארדיסק קבצי , JPG... ולהשמיע ולראות אותם דרך הXBOX עצמו. לגבי משחקים אתה לא יכול לגבות את המשחקים עצמם או לשחק במשחקים מועתקים לתוך ההארדיסק.

5. נכון זה לא שווה את ה-100 דולר, אלא אם מאוד חשוב לך משהו ספציפי, כמו 120 גי'גה להכנסת סרטים או גיבוי כלשהו.. או אם אתה מתעקש מסיבה כלשהי לחבר אותו בHDMI, 90 אחוז מהאנשים שקונים אות, קונים בעיקר בשביל הרושם אבל למעשה לא באמת מנצלים את ההארדיסק עד תום.

ראיתי שיש איזה תוסף של אנטנה בשביל לקלוט WiFi בבית, אבל אני אחבר כבר בחיבור קווי.

אז אם אני לא עושה צ'יפ, לא שווה לי לקחת HD גדול יותר מ-20Gb, רק אם אני כן עושה צ'יפ, נכון?

אפילו לא, בדגמים החדשים של הפרימיום יש גם .

ליביו

צודק, ככה שאני מוסיף 100$ בשביל פלסטיקה שחורה ועוד 100Gb..

אגב, שווה לקנות ל-X360 ארבעה שלטים אלחוטיים? יש משחק שמנצל את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בגדול האליט הפך להיות פלסטיקה שחורה ו120 ג'יגה.

אין מה לקנות 4 שלטים כרגע, אין משחקים שינצלו את זה כמעט. ההסתיגות היחידה היא אם אתה חזק בקטע של משחקי , שם כמעט תמיד יש תמיכה טובה ל4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בגדול האליט הפך להיות פלסטיקה שחורה ו120 ג'יגה.

אין מה לקנות 4 שלטים כרגע, אין משחקים שינצלו את זה כמעט. ההסתיגות היחידה היא אם אתה חזק בקטע של משחקי , שם כמעט תמיד יש תמיכה טובה ל4

זאתי בדיוק הכוונה שלי, משחקי שהכי כיף לשחק בהרבה.

יש לך אולי מושג איזה משחקים יתמכו ב-4 שחקנים, אני רוצה לדעת אם שווה לקנות את זה בכלל...

שוב אני שואל, אם אני לא עושה צ'יפ, לא שווה לי לקחת HD גדול יותר מ-20Gb כי אין מה שינצל את זה, אבל רק אם אני כן עושה צ'יפ שווה לקנות את ה-120?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלות על צ'יפים אסורות.

בכל מקרה, 20 ג'יגה זה קצת קטן מידי. לא משהו רציני אבל אחרי חצי שנה אתה כבר מתחיל להזיז ולמחוק דברים בתדירות מעיקה (זה כמובן אם אתה מוריד כל דמו כל משחק ארקייד ואת הסירטונים הפולאריים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...