World In Conflict - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

World In Conflict - הדיון הראשי

Asot

Recommended Posts

באמת אין קשר בין השניים.

בקשר למשחק של קלנסי, ראיתי עליו Preview לא מזמן ובהחלט הוא נראה מבטיח, ביחוד נראה לי שמשחק הרשת שם הוא פשוט חוויה אחרת והכל ענק והמוני, יהיה מעניין לראות יותר ממנו.

ולסיום אני רוצה ללירן, עזוב אותך מהפצצות מעפנות רגילות מהאויר, תן להם בCarpet Bombing אחד ותנקה חצי מפה, my favorit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התאהבתי!! אני מת על המשחק הזה! הוא כל כך טוב, הוא גרם לי לאהוב הסטרטגיה שוב! ;D

אני מריץ את המשחק על הגדרות כאלה: RES 2048X1536 הכול על הכי גבוהה עם השתקפות של המים על 2024 (נראה לי) קיצור הכי גבוה אבל בלי AA.

וזה הבנץ' שלי:

ממוצא: 21FPS

מינימום: 10FPS

מקסימום:FPS39

אבל זה מה זה לא מורגש... כי בבנצ'מרק הוא מתקרב בצורה כזאות לקרקע שאני בחיים לא עושה ככה... המשחק רץ לי חלק ואני לא מרגיש שום תקיעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שהמשחק הזה מצא כן בעיניו,

לקראת סוף השנה הולך לצאת משחק דומה למדי שנקרא TOM CLANCY'S:EndWar.

http://www.gamespot.com/pc/action/tomclancysendwar/index.html?tag=result;title;1

וואו וואו וואו!

איזה משחק, איזה טריילר!

כמו לצפות בסרט, רק יותר טוב! צפיתי בטריילר 3 פעמים רצוף. נראה משחק פשוט כמה רמות מעל CoH וWiC.

אין ספק שביום שהוא יוצא הוא אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק פצצה :xyxthumbs:

למישהו יש מושג איזה אופציה גראפית אפשר לבטל ככה שיהיה יותר FPS אבל לא ירגישו שינוי רציני בגאפיקה

פשוט יש מלא דברים,ועובד לי סבבה חוץ מפעמים שהמשחק ממש איטי שיש מלא פיצוצים ויחידות

אני שם הכל על הכי גבוה עם 1950 פרו ,רזולוציה 1280-1024

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו חבר'ה מישהו עבר כאן את המשימה השלישית?

כל פעם כשאני מנסה להדוף את הרוסים בכיכר העיר שם אני נכשל, ניסיתי הכל אבל זה לא עוזר

למישהו יש טיפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם כשאני מנסה להדוף את הרוסים בכיכר העיר שם אני נכשל, ניסיתי הכל אבל זה לא עוזר

למישהו יש טיפים?

לא משנה כבר, הסתדרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו סובל מגימגומים רצינים תחת ויסטה Maxed Out עם ה 8800 320 ?

גמגומים אין (שהFPS יורד ועולה)- אבל: אני תחת עם המפרט שלי בצד, וב1024X768 אני מגיע ל10 FPS בהרבה מקרים -בייחוד עם עשן או הרס שכנראה מעמיסים על המעבד שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש טיפים?

::)

ממממ... המשחק עדיין לא הגיע לישראל, אז איך אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

ממממ... המשחק עדיין לא הגיע לישראל' date=' אז איך אתה משחק?

[/quote']

תחשוב לבד ואל תשחק אותה מלאך, בכל אופן המשחק עובד מצוין אבל נאלצתי להוריד הגדרות בצורה דרסטית שאפילו אפשר להעלות יותר וזה בגלל שיש לי 1GB , המשחק אוכל 2GB בלי למצמץ, אצל חבר שלי עם ה7600GT ו2GB כרוב הההגדרות על HIGH חלק מבוטלים(כמו GRASS ועוד כמה לא זוכר) המשחק רוב הזמן 25FPS-31FPS בתנועה מסביב לכל העיר, ובאקשן, כשיש הרבה אפקטים הFPS יורד ל20 אם יש הרבה PARTICLES ובNUKE BOMB הFPS הוא 15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקראתי יש באג ב 8800GTS 320 תחת ויסטה, FPS לא הגיונים וגמגומים מעצבנים, אני מקווה שזה יסודר בפאצ' הקרוב.

"Indeed, a GeForce 8800 GTX is pretty much your minimum required graphics card at 1600x1200. For those that noticed, I ran that 8800 GTS 320 MB test three times to be sure including a re-installation of the driver, but the results matched time after time. I'm pretty confident it's a driver bug though."

http://www.guru3d.com/article/Videocards/459/5/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...