World In Conflict - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

World In Conflict - הדיון הראשי

Asot

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי כמה שעות ו...

לא יודע זה קצת קשה לי המשחק הזה, גם ככה אני לא חובב אסטרטגיה כ''כ ואם משווים בינו לבין COH אז לדעתי COH לוקח אבל לא בהרבא.

למשחק יש גראפיקה מצויינת והוא גם רץ סבבה על הגדרות גבוהות בינוניות אצלי.

אגב זה אחד המשחקים עם הסרטוני מעבר היותר יפים שראיתי :o.

סה''כ משחק סבבה לגמרי, הייתי נותן לו...8.7 משהו כזה, בגלל שהוא גם דיי איטי, שדה הקרב גדול והחיילים זזים די לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WarMachine, התמונות באמת מדהימות (הן שלך?) אבל עדיין, עם הגיימפליי לא הסתדרתי בכלל... בכל זאת, אי אפשר לא להגיד ש- Massive הם מבין חברות הפיתוח הכי טובות ומוכשרות כיום, וב- 3 הכי טובות לז'אנר האסטרטגיה לצד ו- Relic.

dennis14, אני מניח שהתוצאה כזו בגלל שעכשיו התוצאות הן בקפיצות של 0.5, אבל גם אם זה לא היה ככה, אז הוא היה מקבל 9.3 או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות הן שלי, חבל רק שהאתר שהעלתי אליו עושה להן הקטנה ישר לרזולוציה נמוכה שלא עושה עמן חסד, אני צריך למצוא אתר שיתן לי אפשרות להעלות תמונות מעל 5 מגה שאני אוכל להציג את התמונות במלוא הדרן.

בנוגע להשוואה למשחקי RTS אחרים, COH משחק מצוין לכשעצמו אבל WIC לא מתיימר לספק לנו דבר דומה אלא חוויה שונה.

WIC לא מעסיק אותך בזוטות של Micro managing של כל דבר במשחק, לא צריך להתעסק כאן בלבנות בסיס, לספק לו מספיק כוח, להרחיב אותו ואחר כך כיוון שעשית זאת צריך לספק לו עוד הגנה וזה אומר גם עוד יחידות אז צריך עוד משאבים ובקיצור כאב ראש אחד גדול .(לא שאני אומר שרע אלא פשוט RTS מלא וקלאסי)

לעומת זאת WIC מעסיק אותך בשדה הקרב בלבד. אתה מקבל כמות מסוימת של יחידות, כמות מסוימת של עזרה טקטית וזהו. לך תעשה עם זה מה שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה.

המשחק לדעתי הוא מאוד דינמי(רואים את זה בעיקר במשחקי רשת) וכל צד שקרוב לנצחון ברגע אחד יכול להיות מובס לאחר שניה (מישהו הזכיר tactical nuke?) שדה הקרב מתחיל שלם ובסופו של יום נותר כלום מלבד הרס וחורבן, כל יחידה שקולה מאוד (על אף שלדעתי טנקים אמורים לחסל חי"ר רגיל בזריזות ומהירות) ויש לך יתרונות וחסרונות מורגשים, לכל יחידה גם יש יכולת מיוחדת שבהחלט באה לידי שימוש לעיתים קרובות.

לפי מה שכתבתי אפשר כבר להבין שאני אחד מחסידיו של המשחק.

WIC הוא משחק מצוין, דינמי, מולטיפלייר מנצח, ודיבוב מעולים, גרפיקה של הדור הבא,משחקיות שלדעתי פשוטה אך עם זאת יעילה ומעל לכל הוא פשוט ממכר וכיפי להחריד.

המשחק לא מתיימר להיות SC,CNC או COH. כל אחד מאלו מספק לנו חוויה אחרת ומיוחדת שעומדת בזכות עצמה, WIC בא לספק לנו משהו אחר, משהו שעוד לא ראינו מבוצע בצורה מעולה וזאת הצורה שהוא מבוצע כאן, חלק יאהבו, חלק ישנאו אבל זה לא משנה את העובדה שזה משחק מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה משחק, הגרפיקה מרשימה ולא כבדה מדיי.

בעיקרון זה מה שהמשחק Ground Control 2 היה צריך להיות מבחינת משחקיות ורמת הפקה. GC2 היה משחק טוב אבל ומהנה בהחלט היה חסר בו משהו שיהפוך אותו לתענוג של ממש. לשמחתנו WIC עושה את כל מה ש-GC2 עשה רק טוב יותר. אה וגם יש NUKES! הידד!

כמו שכבר אמרו כאן לפניי, אין כ"כ טעם לעשות השוואות תמוהות בין WIC למשחקים אחרים שהם אמנם גם אסטרגיה אך הם בתת-ז'אנר אחר.

C&C3 זו אסטרגיה לכאלה שאין להם כוח לסיבוכים ורוצים משהו מהיר ומלא אקשן

SupCom זה למי שרוצה אסטרגיה פחות מהירה אבל בקנה-מידה מטורף לגמרי, שזה גם תענוג לא קטן אבל חבל שצריך מחשב של בשביל לעשות משחק נורמלי כשזה 2V2 או יותר...

COH אין לי מושג, לא יצא לי לשחק, אבל הבנתי שזה ההשוואה הכי קרובה שיש, אני אוריד ת'דמו ואראה מה העניין.

הערה קטנה אבל חשובה לטעמי היא שהכתב קטן מאוד גם ברזולוציה סבירה כמו 1024X768 וזה קצת מבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, אי אפשר לא להגיד ש- Massive הם מבין חברות הפיתוח הכי טובות ומוכשרות כיום, וב- 3 הכי טובות לז'אנר האסטרטגיה לצד ו- Relic.

dennis14, אני מניח שהתוצאה כזו בגלל שעכשיו התוצאות הן בקפיצות של 0.5, אבל גם אם זה לא היה ככה, אז הוא היה מקבל 9.3 או משהו כזה.

אני הייתי מוסיף גם את PETROGLYPH וגם את GAS POWERED GAMES (למרות שהם לא מתמקדים רק באסטרטגיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מוסיף גם את PETROGLYPH וגם את GAS POWERED GAMES (למרות שהם לא מתקדים רק באסטרטגיה).

GPG הם לא חברה ממש חזקה באסטרטגיה, אין להם ביסוס, אבל PETROGLYPH ראויים לכבוד מכיוון שרוב האנשים שם הם "פליטים" של חברת הענק לשעבר WESTWOOD, ולכן כל משחק שיוציאו יהיה משובח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשימה השלישית או הרביעית שצריך להגן על מרכז העיר ליד החוף......מה זה?!?! מתקיפים אותי כל כך הרבה כוחות וזה בלאגן שלם שאני כבר לא יודע מה לעשות

מבחינת הגראפיקה הוא נחמד אבל יש קצת בעיות עם הfps אולי בגלל הדרייברים שלי......אני לא מתחבר לאסטרטגיה אבל זה משחק דווקא נחמד ומעביר את הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...