World In Conflict - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

World In Conflict - הדיון הראשי

Asot

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו חבר'ה מישהו עבר כאן את המשימה השלישית?

כל פעם כשאני מנסה להדוף את הרוסים בכיכר העיר שם אני נכשל, ניסיתי הכל אבל זה לא עוזר

למישהו יש טיפים?

אני התחלתי לשחק היום ונקעתי שם

help.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה סיימתי

הטיל לא שוגר וסיאטל נשארה שלמה ובריאה

מסכן ההוא שחטף את הסנפ בכתף..

לסיכום:

משחק יפה מאוד

עלילה: 9

גרפיקה:8

סאונד: 6

משחקיות:10

אגב ברנון הזה וואחד אידיוט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משחק על Hard ??

שיחקתי על מדיום ועכשיו הורדתי לרמה הכי קלה ועברתי בקלות.. ::)

רק שתדעו שכשמשחקים על רמת קושי medium-high מקבלים יותר reinforcements points וככה אפשר להגדיל את היחידה וזה יותר כיף, וגם יש יותר נקודות ל TACTICAL AID..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו שכשמשחקים על רמת קושי medium-high מקבלים יותר reinforcements points וככה אפשר להגדיל את היחידה וזה יותר כיף, וגם יש יותר נקודות ל TACTICAL AID..

שיחקתי על מדיום.. ועברתי את זה ככה..

אני מת לנסות לשחק ברשת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכומו של דבר, איזה רמה הכי משתלמת?

-שעל בטוח אפשר לעבור את כל השלבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי היי אני לא מוכן שירדו כאן על באנון ככה, בזכות הבחור הזה הצלחנו לעצור את הקומיז בעיירה הנידחת ההיא, אולי הוא היה טיפה חם מזג ואידיוט אבל הוא כיפר על מעשיו לחלוטין - הבחור הקריב את עצמו למען הארץ, אז תראו קצת כבוד.

ד"א העלילה מעולה וממש מכניסה אותך לנעליים של פרקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי היי אני לא מוכן שירדו כאן על באנון ככה, בזכות הבחור הזה הצלחנו לעצור את הקומיז בעיירה הנידחת ההיא, אולי הוא היה טיפה חם מזג ואידיוט אבל הוא כיפר על מעשיו לחלוטין - הבחור הקריב את עצמו למען הארץ, אז תראו קצת כבוד.

ד"א העלילה מעולה וממש מכניסה אותך לנעליים של פרקר

צודק

הסינגל פלייר מעולה וזה ממש לא נראה לי כמו משחק מולטיפלייר..

אני בכלל לא מבין איך אפשר לשחק אסטרטגיה במולטי פלייר

זה לא מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מתאים בדיוק, אם עושים משהו כמו שצריך אין סיבה שלא יתאים ותאמין לי שכאן עשו את המולטי בדיוק כמו שצריך.

המשחק מאוד מהיר ואינטנסיבי, דינמי מאוד ויכול להשתנות לטובת כל צד בעקבות הטקטיקה השונה,למשל האם לשמור את הנקודות הטקטיות לפצצת אטום או לחסל מיידית כל אויב שתוקף ומחזיק בנקודה מסוימת, האם ליצור הרבה טנקים קלים עם כוח אש חלש אבל מהירים ויכולים לבצע "שטיפה" או להתמקד בכוח קטן ואיטי או חזק מאוד וכמובן אני יכול להביא לך המון המון דוגמאות.

דבר נוסף הוא שכל שחקן אחראי על חיל אחר בלוחמה מה שיוצר התמקדות וגיוון במשחק, אחד בחיל רגליים, השני בשריון, שלישי בחיל אויר ורביעי בארטילריה(support), יש יכולת ל-voice chat מה שמאפשר לדבר בקלות עם השחקנים האחרים בקבוצה וככה לתאם מתקפות, לקרוא לעזרה או כל דבר אחר שרוצים לעשות, אפילו אם לא משתמשים בוויסצ'אט אז אפשר בקלות לסמן דרך הממשק של המשחק איפה צריך עזרה ואיפה צריך הפצצה, והכל קורה מהר מאוד ובקלות מאוד.

המפות גדולות ובעלות הרבה נקודות אסטרטגיות שונות תוך ניצול הסביבה לטובת השחקן שיודע לעשות זאת, אם יש נקודה אסטרטגית ליד יער סבוך אז עדיף יהיה לתפוס אותה ולהציב ציידי טנקים שיתחבאו ביערות למשל, כל נקודה והיתרונות/חסרונות שלה, כמו שאמרתי, המון גיוון יש כאן.

אני יכול להרחיב עוד המון על המולטי אבל לדעתי פשוט לא צריך, זה משחק מעולה אם זה סינגל או אם זה מולטי ורק חבל שהוא עושה לי בעיות אבל זה אמור להיות מתוקן בפאץ שיצא בימים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי היום לשחק עם חבר דרך האמצ'י 2 נגד 3 בוטים,

המשחק עבר חלק, בהתחלה היו בעיות התחברות אבל זה היה בגלל בעיית פירוול שסודרה תוך כמה דקות.

כמו שזה שמעליי אמר, כל אחד בוחר חיל שונה..

אפשר להעביר נקודות TA מאחד לשני

ולכל חיל יש את האפשרויות "הצנחה" שלו והדברים שקשורים לחיל שלו זולים יותר

בכל מקרה פתחתי נטוורק בהאמצ'י אם מישהו מעוניין הוא מוזמן

Network name: HWzone-WiC

Pass: hwzone321

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...