רק עכשיו קניתי מחשב חדש וכבר הוא לא עובד :/ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק עכשיו קניתי מחשב חדש וכבר הוא לא עובד :/

SandSt0rm

Recommended Posts

מפרט: Pavilon

Intel dual 1.87mhz

2gb ddr

geforce 7600GT

320GB hardrive

system operation: home premium

אוקיי זה הסיפור:

קיבלתי את המחשב הכל עבד חלק ויפה אבל התקינו לי את המערכת הפעלה ושמו לי כל כך הרבה שטויות שהחלטתי לפרמט ולעשות הכל מחדש

ולכן עשיתי זאת והכל עבד יפה וחלק והתקנתי כבר תוכנות אנטי וירוס ומשחקים התחלתי להוריד דברים

לאחר שבוע שהמחשב עובד בצורה חלקה אני מגיע הביתה, מדליק ת'מסך ופתאום הוא שחור, אני עושה ריסט והווינדוס לא עולה לי

ניסיתי להפעיל ב-safemod והוא נתקע שם באחד הקבצים שהוא מעלה [לא רשום איזה קובץ]

ניסיתי להכניס את הדיסק של הווינדוס ולהפעיל דרכו אבל אותם תוצאות.. לא עובד

אח שלי אומר לי שזה כנראה בגלל שהתקנתי לא נכון .. לדעתי הוא טועה

HP לא נותנים לי שנה אחריות כמו שהבטיחו כי המחשב מארצות הברית ולכן האחריות תקפה רק לשם :/

אני חושב שזאת בעית חומרה של ההארד דיסק אבל אין לי מושג מה לעשות

כרגע אני מחפש דרך לפרמט את ההארדיסק מהביוס אולי זה יעזור.. אבל לא מצאתי דרך עדיין

תודה לכל מי שעוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להפעיל את המחשב ב Last Known Good Configuration.

ואם זה לא עוזר אז תעשה Repair בעזרת דיסק ההתקנה של מערכת ההפעלה.

אוקיי לגבי ה last known, לא עובד

ולגבי הrepair הלוואי ויכולתי אבל כמו שרשמתי בהודעת פתיחה, גם שניסיתי להפעיל דרך הדיסק של ההתקנה הוא נתקע ולא מעלה לי

בגלל זה אני חושב שזאת בעית חומרה, נראה לי אני פשוט יקח את זה לטכנאי וזהו.. חבל פשוט על הכסף מחשב חדש לגמרי שבוע לא היה לי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו אתה מדליק אותו ואז מערכת הפעלה לא עולה לך ?וגם גם ה מצב בטוח לא עובד(SAFE MODE ) ,

בעיה .....לדעתי תקח דיסקת הפעלה כלומר דיסקת הפעלה של מערכת ,הייתה אמור לקבל כזה עם המערכת ,במקרה ולא קיבלתה ,תשאל חברים למי יש ,

כאשר אתה מתקין בדרך כלל מערכת הפעלה אז הוא מבקש שתכניס דיסקת ריק (לזה הכוונה ),במערכות הפעלה לפני ה היה אפשר לעשות אותו ישר מה מהמערכת ,

דרך ה CONTROL PANEL לפי זכרוני .

קיצר תשאל חברים למי יש ,שיתנו לך את זה תכניס לכונן וזה יביא לך אופציה כזו :

בדרך כלל יש 3 : עם סידירום ,בלי ,ועוד משהו ,אתה צריך בלי סידירום ,תכנס לשם תרשום :

כמובן לכונן שאתה רוצה לפרמט ,איפה שמערכת ההפעלה :c:\format c:/Q

וזהו בעיקרון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שוב על העזרה אך לרוע המזל אין לי אפילו כונן דיסקטים במחשב

לא חשבתי שזה יהיה נחוץ, למען האמת עדיין איני חושב שזה היה עוזר

כי אפילו אם הארדיסק היה מאותחל, הדיסק ההתקנה של הווינדוס לא היה עולה והיה נתקע

בכל מקרה תודה על העזרה מכולם.. אני חושב שאני יקח את זה למעבדה של וישלם להם כסף שלא מגיע להם.. וחבל.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...