בעייה באחד המאווררים..... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה באחד המאווררים.....

דודי הסטלן

Recommended Posts

יש לי בעייה כנראה באחד מהמאווררים. כשאני מדליק פעם ראשונה את המחשב אבל רק בהפעלה הראשונה, אחד המאווררים עושה רעש אדיר פשוט כאילו זה מטחנת בשר ואני לא מגזים, אבל, כשאני נכנס לווינדוס הרעש נעלם ולא חוזר יותר. מה לפי דעתכם היא הבעייה? תודה על העזרה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודי, מדובר במאוורר שעל ספק הכוח

זו בעיה ידועה שקורת בהרבה ספקים כאלה.

אגב, זה לא קשור לכך שהWindows עולה או לא, אחרי שהוא קצת מתחמם הוא מפסיק להרעיש.

הפתרון הפשוט הוא לפתוח את הספק (כשהוא מנותק כמובן!) לנקות אותו היטב ולחזק את החיבורים.

זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודי, מדובר במאוורר שעל ספק הכוח

זו בעיה ידועה שקורת בהרבה ספקים כאלה.

אגב, זה לא קשור לכך שהWindows עולה או לא, אחרי שהוא קצת מתחמם הוא מפסיק להרעיש.

הפתרון הפשוט הוא לפתוח את הספק (כשהוא מנותק כמובן!) לנקות אותו היטב ולחזק את החיבורים.

זה הכל.

אמאל'ה, אני לא יודע איך לפתוח את המאוורר ואיך לנקות אותו. כמה זה יעלה לעשות את זה דרך טכנאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להרוג את המחשב אם פעם המאוורר יפסיק לגמרי לעבוד.

למה שיהרוג את המחשב? כולה מאורר במארז, לא עד-כדי כך קריטי, חוצמזה רק יד מאחורי הפתח איוורור וכבר יודעים אם הוא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל ספק לא נשרף מהר ויכול אפילו להגיע ל60 מעלות ולא יקרה לו כלום. הוכחה:

לפני 9 חודשים כשקניתי חלקים למחשב חדש חיברתי את הפאנל הקדמי של הUSB ללוח אם. היה בפנל משהו שקיצר

את הספק אבל לא שמתי לב וכאשר חיברתי את זה המעלות של הספר עלו אפילו על ל70 מעלות והמחשב עבד יופי אבל הקטע הוא שאפילו אחרי

שכיביתי את המחשב זה המשיך להתחמם ללא איורור!! (נראה לי הגיע ל90 מעלות ואני לא צוחק) הספק אמנם (ברור!) הפסיק לעבוד ביום למחורת שהדלקתי את המחשב. הלכתי והחלפתי ספק וניסיתי לראות כמה המעלות עולות בזמן שאני מקצר את זה.... (אני אוהב ניסויים!)וראיתי שהמעלות עלו תוך שנייה מ30 ל40 וזה המשיך ל50 ומעלה תיקטק, נלחצתי וניתקתי את זה.....

(נכון שאתם אוהבים את הסיפורים שלי?)

אז ספק לא חייב מאורר בתנאי שלא מקצרים אותו.... אבל בכל אופן עדיף שיהיה אחד שגם יעזור טיפה לקרר את המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבסיבות ה 50-60 מעלות אתה כבר מקבל ממנו כוייה אז איך אתה מעריך שזה היה 90 מעלות?

אני הייתי ממליץ לא לעשות שטויות כאלו כי אם הספק יתפוצץ הוא יעשה הרבה מאוד נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמאל'ה, אני לא יודע איך לפתוח את המאוורר ואיך לנקות אותו. כמה זה יעלה לעשות את זה דרך טכנאי ?

עזוב טכנאי, זה יעלה לך יותר מספק כוח חדש ;)

הענין לא מאוד מסובך, אתה פותח את המארז, משחרר את הברגים שמחזיקים את הספק במקומו ומוציא אותו.

עכשיו אתה פותח את הברגים של הספק עצמו.

נקה היטב מאבק את כל המאווררים ששם (מישהו הציע לגרז...) סגור, הכנס והפעל!

זהו, זה ממש לא אמור להיות מסובך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...