התלבטות בקניית נגן - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית נגן

Jesper

Recommended Posts

בת דודה שלי מגיעה מארה"ב בעוד כמה שבועות ורציתי לנצל את ההזדמנות להחליף את הנגן העתיק שלי.

אני מתלבט בין 2 סוגים של נגנים - PMP או נגנים בינוניים כו נגיד IPOD או ZUNE

ההתלבטות היא לא על רקע כספי - תקציב יש, פשוט קצת מרתיע אותי הגודל הפיזי של נגני PMP.

בקטגוריית ה-PMP יש שני נגנים שהתעניינתי לגביהם:

Creative Zen Vision W שעולה כ-220$

Cowon A2 המוכר, שלמרות שהוא כבר ישן עדיין נראה שהוא הנגן המוביל בקטגוריה, עולה כ-250$

חוץ מזה בטח יש עוד מספר נגנים של , אני לא מתמצא בדגמים שלהם, אולי אתם מכירים....

בקטוריה השנייה עוד לא הספקתי לברר יותר מדי. כמו כן ראיתי עכשיו בפורום פ'רד על נגנים חדשים של . הם נראים ממש יקרים. כמו שאמרתי יש לי כסף לשים, השאלה אם הם שווים את זה. בלי לברר יותר מדי ה-TOUCH נראה חמוד אבל ממש יקר והנפח קטן.

אז בסופו של דבר, אשמח אם תוכלו להמליץ לי לכאן או לכאן על נגנים מהסוגים שציינתי.

כמו כן האם יש אתר ישראלי שעוסק בסיקורים/דיונים לגבי נגנים?

ועל אילו אתרים המסקרים נגני באנגלית אתם יכולים להמליץ לי?

וכמו כן האם יש אתר שהוא כמו ZAP אמריקאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מבין שאתה פונה לכיוון של הPMP בגלל שאתה רוצה גם . הארקוס 404 יכול להיות אופציה טובה. הגודל הפיזי שלו קטן (בסדר גודל של הזון), יש לו מסך 3.5 איכותי מאוד, תומך בעברית מלאה, טוב, נוח.normaldscf4441or6.jpg

קרדיט לישי על התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעלעול בפורום אני רואה שאנשים מאוד מתלהבים מה- TOUCH. אני מבין שהוא מאוד "מגניב", אבל מבחינה טכנית, מה כ"F מלהיב בנגן עם רק 16GB ומחיר כ"כ גבוה?

ולמה זה שיש לו FLASH מהווה יתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע הנגן תומך בעברית מלאה וזה כולל את שמות הקבצים וגם את התפריטים.

גם אם בשמות הקבצים העברית הפוכה זה בעיה מזערית מאוד שניתן לפתור אותה בכמה שניות ע"י תוכנה.

לא יודע לגבי התרגומים.

Jesper, יותר עמיד מהרד דיסק ולכן הוא עדיף.

לגבי האייפוד טאץ'. לדעתי הוא סתם נגן, אין בו שום דבר מיוחד מלבד הממשק המגניב שלו. שאני לא מבין מה אני צריך את זה בנגן. בשורה התחתונה זה עדיין אייפוד שלפי מה שהבנתי איכות הסאונד שלו זהה לאייפודים האחרים והוא עדיין כבול לאייטונס. עד שאפל לא ישנו שתיים מהדברים האלה הנגנים שלהם לא אופציה מבחינתי.

הטאצ' הוא נגן כדי להרשים את החברים, לא יותר מפוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של הipod classic יותר טובה מהאיכות של הZVM שיפרו את האיכות של הIPOD המון וגם הביאו המון זיכרון נוסף וזמן הבטרייה החדש עולה על כל נגן HD אחר

האיכות של הIPOD החדש שווה לתחת עדיין אבל הוא הנגן הכי איכותי שיש כיום (בנגני הMP3) ואין נגן אחר עם זמן בטרייה, איכות, וכמות זיכרון כזאת במחיר הזה

אך אם אתה רוצה PMP זה שונה לגמרי המחירים שונים הגודל שונה (מה שאומר שלכיס זה לא ניכנס) והאיכות שונה אך האיכות אודיו פחות טובה מאשר נגני הmp3 אך עדיין טובה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילה אחת HEAD-FI הם בדקו אותו ואת האיכות שלו והוא הגיע לרמה של הIMOD שזה VIDEO 5.5 אוIPOD PHOTO עם שינויים קשים לכ. קול ולמעברים של החוטים בIPOD עצמו שבסופו של דבר נותן לך את הmp3 אם האיכות הכי טובה שיכל להיות אך צריך מגבר בשביל לתפעל אותו

ולאחר השוואה איתו הם הגיעו למסקנה שהאיכות של הIPOD החדש הכי קרובה לIMOD מכל נגן אחר בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד לא שמעת בנגן אל תקבע עובדות כאלה. אולי האייפוד קלאסיק איכותי יותר לעומת האייפודים הישנים יותר אבל מאיפה אתה קובע שהוא יותר איכותי מהZVM?

אני כבר חותם לך על זה שהוא לא יותר איכותי מהZVM. הZVM הוא אחד הנגנים הכי איכותיים בשוק אם לא האיכותי ביותר.

עד עכשיו שמעתי רק תלונות על הקלאסיק והנאנו החדש. איטיות במערכת ובעיקר בcover flow.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבתי בהמון תראדים אחרים...

משתמש ב A2

לא יכול להיות יותר מרוצה.

סאונד מעולה, אחלה מסך בגודל נחמד וברור.

יכולת חיבור לכל וכמובן כנ"ל על הקלטה...

ובחול אני גם יכול לקלוט שידורי ...

למה לחפש נגן אחר?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אין לך מה להתעצבן חחח אני לוקח את הצד של head-fi אחרי המון זמן שאני שם אני רואה שיש להם המון ניסיון באוזניות ובנגני MP3 בפרט, אז אם שולחים שם המון הודעות על האיכות המעולה של הIPOD החדש ואיך הוא לוקח את כל המתחרים אני נוטה להאמין להם כי אני בטוח שהם מבינים בדברים האלה יותר טוב ממני ומהרבה אנשים פה (לא כולם כמובן חחח) ויש גם סיכוי מאוד גבוהה שהם מבינים גם יותר ממך כי כל חייהם סביב נגנים מגברים ואוזניות (שלדעתי זה ממש עצוב חחח אך כל אחד והחיים שלו)

וכפי שאני מכיר את הם יוציאו עדכונים בקרוב ואז הכל יהיה בסדר בגלל זה אומרים שכדי לחכות איזה חודש חודשיים לפני שקונים מוצר שרק יצא כדי שיתקנו את הבאגים האחרונים

וד"א גם לי יש את הa2 באמת אחד הנגנים הטובים קצת איטי לפעמים אבל חוץ מזה ממש מהנה ונוח לשימוש (ד"א אפשר לקנות לו תוספת בחו"ל המאפשרת לקלוט שידורי חינמיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה פשוט מעצבן אותי שאנשים מתבססים על ביקורות וקובעים עובדות.

העדכונים שאפל יעשו לא יעזרו לאייפוד. זה לא ישפר אותו. תמיד יהיה לו את הפאקים שלו.

אנשים תפסיקו להתלהב מכל מוצר חדש שאפל מוציאים. הם לא משנים הרבה. בהתחלה זה נראה טוב ויפה, אבל בתכלס, הם לא עושים שינויים מהותיים. לא משפרים את הסאונד, עדיין עם האייטונס, פיצ'רים מועטים.

מי שקונה את האייפוד עכשיו יצטער על זה כי בזמן הקרוב מאוד הולכים לצאת לו מתחרים. החברות האחרות לא ישתקו ושוב האייפוד ישאר מאחור, כמו תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החיים שלנו מתבססים על ביקורות של אנשים בגלל זה קוראים ביקורות של אנשים חדשים כדי ללמוד על מוצרים ואיכויות של מוצרים, בשביל מה אתה חושב יש את הפורום הזה? סתם כדי שישבו וידברו על הא ודא כל היום? כן גם זה חלק מהפורום אך הפורום הזה גם כדי לעזור לאנשים וברור שעדכון לא משנה את האיכות של הסאונד אך הוא משנה את האיכות של התוכנה והיא תעבוד יותר חלק ובצורה יותר טובה

ואחי לכל נגן יש פאקים גם לZVM יש את שלו כמו ממשק לא כל כך נוח ומסורבל וסוללה קצרה (14 שעות זה כלום, מי כמוני יודע יש לי ישן אז אם ה12 שעות לא מספיקות גם השעתיים הנוספות לא יעשו את ההבדל)

ושוב מה יש לIPOD החדש שאין בZVM:

סוללה של 30-40 שעות (תלוי מה אתה קונה)

80-160 ג'יגה

איכות סאונד יותר טובה (וגם אם לא היא ממש אבל ממש טובה ואם אתה מקשיב רק לmp3 אפילו באיכות של 320KPS עם ב100$ לא תרגיש את ההבדל עדיין)

משחקים (שאפשר להשיג בקלות :P)

וממשק יותר נוח

מה יש לZVM שאין לIPOD:

רדיו (שזה מאוד נחמד, והוא גם איכותי שם)

תמיכה בעברית יותר טובה

איכות יותר טובה (אך עדיין לא נוח לראות בנגנים האלה וידאו)

אפשרות לשינוי סקינים

חיבור לTV שבא עם הנגן

ומה יש לa2 שאין בIPOD ובZVM:

איכות טובה

הסוללה שלו חזקה יחסית לנגני PMP אחרים (10 שעות ו22 שעות אודיו)

תומך בתרגום לעברית

תומך בקבצי וורד ובTXT ובBMP (טוב זה רשימה ארוכה חחח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וד"א גם לי יש את הa2 באמת אחד הנגנים הטובים קצת איטי לפעמים אבל חוץ מזה ממש מהנה ונוח לשימוש (ד"א אפשר לקנות לו תוספת בחו"ל המאפשרת לקלוט שידורי חינמיים)

מה??

איזה תסופת??

אני בלי שום תוספת קולט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...