הציור המושקע הראשון שלי בוואקום - פורטרט של ההורים שלי ליום נישואין, גמור (עמ' 3 - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הציור המושקע הראשון שלי בוואקום - פורטרט של ההורים שלי ליום נישואין, גמור (עמ' 3

SerpentMage

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה.

אני מתעסק בזה, אבל באופן צנוע יחסית. יש לי קודם תואר לסיים.

אני מתייחס לזה מאוד ברצינות כתעסוקה רצינית בעתיד הקרוב, במיוחד בתור קונספט-ארט למשחקי מחשב או למדיה פרסומית. אבל קודם כל נסיים את שנת הלימודים הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון בלהפוך תמונה לציור? כדי להשיג תוצאה כזו לא חייבים ממש לצייר כמו שעשיתי. אתה יכול להפוך תמונה לציור גם בדרך ה"רמאית" יותר.. פשוט לסרוק אותה לפוטושופ ולהפעיל כמה פילטרים שיגרמו לה להראות ציורית. השאלה האם אתה רוצה לדעת ממש לצייר או שחשובה לך התוצאה הסופית בלבד.

דרך אגב, חרבשתי מסגרת מעאפנה (לקח לי חצי דקה לעשות אותה), וזו הגרסה הסופית של הציור:

יש לי מחו"ל מהטיול.

כולם מגדילים ותולים בסלון, אני הייתי רוצה דווקא לתלות ציור של אחת התמונות, משהו מקורי כזה...

לזה התכוונתי.

רק שאלוהים נתן לי אגוזים, אבל אין לי שיניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחו"ל מהטיול.

כולם מגדילים ותולים בסלון, אני הייתי רוצה דווקא לתלות ציור של אחת התמונות, משהו מקורי כזה...

לזה התכוונתי.

רק שאלוהים נתן לי אגוזים, אבל אין לי שיניים...

אז תרשה לי להפנות אותך לדיון הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=290104.0

שם נתתי כיוון התחלתי לגבי דרכי הקיצור של להפוך תמונה לציור ע"י פילטרים. יש בו כמה מדריכים שימושיים מאוד. אני מאמין שזה יעזור לך להצמיח את השיניים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...