הציור המושקע הראשון שלי בוואקום - פורטרט של ההורים שלי ליום נישואין, גמור (עמ' 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הציור המושקע הראשון שלי בוואקום - פורטרט של ההורים שלי ליום נישואין, גמור (עמ' 3

SerpentMage

Recommended Posts

זה עדיין לא גמור, חסר רקע, פרטים על הבגדים והשתקפויות של הרקע על כל העסק. אולי גם ליטושים פה ושם (בשפתיים במיוחד). אבל אני די מרוצה מהתוצאה עד כה. המימדים המקוריים של הציור גדולים פי 4.

לקח לי עד עכשיו כשלושה ימים עם הרבה הפסקות (יש לי מבחן ללמוד אליו, וכנראה שאני אקח תיכף הפסקה גדולה ואמשיך רק ביום שלישי הקרוב)

הבהרה: זה לא לקוח מתמונה. אני עושה את הציור בסתר כדי להפתיע את ההורים שלי, והיתה לי גישה רק לכמה מסכנות שלהם ממצלמה דיגיטאלית, שלא עוזרות בגרוש (תמונות שלהם עם משקפי שמש שמכסות חצי מהפנים :-\)

אבל תצטרכו להאמין לי שזה דומה להם :smile1:

וכן, אמא שלי נראית מאוד צעירה והיא בת 50.

אני אוסיף עדכונים כמובן, אבל השיפורים יגיעו רק החל מיום שלישי..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהבתי את העובדה ש"אבא שלך" מסתכל עליה בתמונה הזאת ;)

מה שכן, לטעמי הקמט האמצעי בסנטר של אבא שלך מיותר, אולי שווה להחליק אותו, תמונה יפה אבל באופן כללי :smile1:

אולי התכוונתי שהוא עמוק מדי, מודגש מדי כזה, אבא שלך עלול להעלב ולחשוב שאתה כאילו מצביע עליו וקורא לו "זקן" ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא לוח גרפי , פשוט מציירים וצובעים בצורה מיוחדת :)

:lol: איך תימצתת את כל התהליך היצירתי

איך עשית את זה אבל? סרקת תמונה והפכת אותה לציור או שפשוט ציירת :nixweiss:

אני אשמח למדריך

לגבי איך עשיתי - קודם כל, מדובר בציור. לסרוק תמונה ולהפוך ל"ציור" עם אפקטים ולקרוא לזה ציור זה פשוט בזיון ורמאות, ואתה תעליב אותי מאוד אם תחשוב לשנייה שזה מה שעשיתי. כשמעצבים מקצועיים עושים דבר כזה, הם עושים זאת כחלק מםרוייקט הרבה יותר גדול, כשהתמונה היא לא עיקר ההשקעה בו והפרוייקט הוא לא עבודה של ציור אלא של עיצוב (שזה עולם שלם בפני עצמו).

דבר שני, זה ממש לא קשור ללוח הגראפי. אני מסוגל לעשות אותו דבר בדיוק עם העכבר, אבל זה היה לוקח לי פי 4 זמן, ולא הייתי נהנה מהתהליך עצמו. וליהנות מהתהליך זה דבר חשוב מאוד באומנות.

חשוב שתבינו שאם יש לכם עכבר בלבד זה לא צריך לבאס אתכם מהבחינה שכאילו לא תוכלו לעשות איתו כלום. ממש לא חייבים לוח גראפי כדי לצייר טוב ציור דיגיטאלי. הלוח הגראפי נותן תחושה טבעית יותר, והוא מאפשר לצייר באמת ליהנות מתהליך הציור ולא להרגיש שהוא עושה עבודה טכנית בלבד. הלוח הגראפי זה לא מה שגורם לאמן לצייר טוב וזה לא כלי עזר. זה כלי שפשוט משחרר את האמן מהמגבלות של העכבר.

אז ככה, בהתחלה קיויתי שאני אוכל להשיג תמונה טובה של שניהם בתנוחה יפה, אבל בגלל שאני עובד ב"שושו" היתה לי גישה לאוסף מוגבל מאוד של לא שימושיות. אז ליקטתי כמה שיכלתי בכל זאת להשתמש בהן ויצרתי סקיצה ראשונית מאוד (התחלתי לעבוד ישר בתוך פוטושופ):

sketchtw5.jpg

אחרי כן התחלה של צביעה גסה מאוד:

phase1ao2.jpg

שאותה ליטשתי עוד ועוד עד לתוצאה שראית. וזה עוד לא גמור. מדובר בתהליך ממושך ומושקע.

אין לי אפשרות להראות לכם את כל השלבים כי עשיתי עליהם override. בקרוב אני אפרסם כאן דיון חדש בו אני אלך אתכם צעד צעד בצביעה של הציור שלמטה, עם מדריך מפורט. אבל יש לזה עוד זמן כי אני בתקופת מבחנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חבר'ה :)

אמא שלך מזכירה טיפה את ירדנה ארזי..ואבא שלך את יהורם גאון..אבל ציור יפה..

אין לך מושג כמה פעמים אומרים להם את זה! קלעת בול! לאבא שלי בד"כ אומרים שיש לו "חיוך של יהורם גאון"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך יפה מאוד, ממש אומנות.

תנסה שהרקע אולי יהיה באווירה של בית אולי מרפסת שנושקת לים או לנוף או משהו מקורי.

ושוב כל הכבוד. :xyxthumbs:

האמת יש לי רעיון מצויין לרקע שאולי תאהב, אני עובד על זה בתוכנה נראה איך יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אני מתכנן ליצור רקע של שקיעה (הרקע הכחול הוא רק לצרכי בדיקה שאין חלקים שקופים או "חורים" לא רצויים בציור), אבל הוא לא יהיה מפורט. הוא יהיה בכוונה אבסטרקטי, עם מרקם ייחודי, שהאופן בו הצבעים מוצגים בו יגרום לצופה להרגיש שמדובר בשקיעה, אבל לא ממש לראות את זה. באופן הזה למעשה המיקוד יהיה כולו בדמויות של ההורים שלי, והרקע רק ייצור את האוירה.

בכל מקרה אני ממשיך את העבודה החל ממחר בערב, צפו לעדכונים.

[br]פורסם בתאריך: 17.09.2007 בשעה 19:23:18

אוקיי, סוף סוף יש לי טיפה זמן להמשיך. הוספתי עדכון קטן, קצת פירוט של הבגדים. השלב הבא יהיה רקע, אחריו תאורה והצללה רצינית (שימו לב שעדיין חסרים לא מעט צללים כמו הצל שהראש של האבא אמור להטיל על הזרוע של האמא וכד').

עריכה: סקיצה ראשונה של רקע (הוספתי למטה) לא יצאה טוב לדעתי. יש גבול לקיטשיות ולחוסר הטעם :-X

הולך לאכול.. אני אתחיל מחדש את הרקע מאוחר יותר..

עריכה 2: החלטתי ללכת על רקע פשוט (טוב, גם הראשון נראה פשוט אבל הוא היה סקיצה גסה מאוד של משהו שהיה אמור להיות ממש מורכב), אין לי הרבה כוח להתעמק בזה (היה לי יום קשה היום..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...