אנשים דפוקים בעבודה ודרכים להתמודד איתם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים דפוקים בעבודה ודרכים להתמודד איתם

Merrymoon

Recommended Posts

^^ נשמע בול כמו במחסן אצלי בבסיס! היתה שם גם גרמניה אחת שעלתה לארץ גיל שנתיים - הפכנו אותה לרוסיה. היא מבינה עכשיו הכל פיקס, שותה ווקדה ושרה איתנו שירים דפוקים. פאיייי, שנים לא ראיתי אותה. עכשיו בארה"ב, מוכרת זבל בקניונים. כפרה עליה... מצד שני, יש לי ידידה שעבדה 8 חודשים באסם וכמעט כולם שם רוסים ואחד יותר מוזר מהשני (אולי כי זה פתח-תקוה) ונשמע שהם היו קוקו לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היו לי שני אנשים דומים כאלה בעבודה בחופש הזה..

לא בדיוק כמו המקרה שלך אבל גם ממש מעצבנים שכמעט התפטרתי בגללם..

בסוף כל אירוע אנחנו, בגן אירועים, היינו צריכים להכניס את הכללללל לאיזה מחסן. כדי שלא יגנבו בלילה את השולחנות הכסאות המפות המכונות המקררים התנורים ועוד...

עכשיו אנחנו צוות של בערך 25-20 מלצר לרוב... 6 בנים והשאר בנות... הבנים קורעים את התחת והבנות לרוב מרימות כריות למחסן... :-\

היו בן אחד ובת אחת כאלה עצלנים שלא ראיתי בחיים שלי אנשים כאלה עצלנים. אני לא מבין איך הם לא התביישו לשבת כשכל המלצרים והמלצריות הכניסו שולחנות ו700 כסאות למחסנים, וקרעו את התחת ופשוט להסתכל על כולם... אחרי 9 שעות של עמידה ושירות אורחים מזורגגים, הם יושבים ואנחנו צריכים לקרוע את עצמנו.

פעם אחת התעצבנתי והתחלתי להעיר להם כל פעם שעברתי לידם עם ערימות של 5 כסאות על הכתף(כסאות כבדים אחושילינג!).. הם התחילו צעקות , איך אני לא מתבייש הלעיר להם, למה מי אני, אני הבוס שלהם, יא מלשן וזה....

אח"כ נמאס לי(אחרי 20 אירועים שזה היה ככה), ואמרתי(ביחד עם עוד בן אחד שגם קורע את התחת ואנחנו נראה לי העובדים הכי טובים שם, בלי להשתחצן) לרב המלצרים שזה או הם או אנחנו, והצבתי לו אולטימטום...(לרב המלצרים)

הוא התחיל להסביר שהוא לא יכול לפטר מלצרים אחרים כי מלצרים ביקשו וזה לא עובד ככה ואם אנחנו רוצים, אנחנו יותר ממוזמנים להתפטר.(מנסה לעשות שרירים מולנו המניאק)

בהתחלה לא חשבתי להתפטר באמת כי זו עבודה ממש טובה(השכר לפחות).

אבל זה כבר היה כמעט בסוף החופש הגדול(ולפני 6 אירועים ענקיים הכי רציניים שהיו כל העונה) אז חשבתי לעצמי, יאללה - נוותר על 1000 שקל במשכורת של החודש הזה ונתפטר כבר עכשיו... (וככה גם לא נצטרך לקרוע את התחת ולפרק 1200 כסאות כל אירוע)

חחח כשאמרנו לו שאנחנו לא באים שבוע הבא לעבוד(זה היה לפני שבועיים), הוא היה בהלם! הוא פשוט היה חייב אותנו לששת האירועים האחרונים ואין לו בנים שם כמעט... הוא טס לדבר עם שני המלצרים שישבו והמלצרית אמרה שהיא תשתפר והמלצר פוטר עוד באותה שעה...

(המלצרית עשתה לי את המוות אח"כ כל האירועים שנשארו כי הלשנתי עליה... זונע! לא אכפת לי. קשה לי לראות את עצמי פותח את התחת ואותה עוברת כל אירוע בקלילות... זה פשוט לא צודק ולא הוגן. שמתי זובי עליה.)

לקח לדריושקה - תפני אל המנהלת שלך ותבקשי שתדבר איתה ותסבירי לה שאת לא יכולה לעבוד בסביבה כזאת... לפי איך שזה נשמע, את עובדת טוב ולמנהלת יהיה קשה לא לקחת אותך ברצינות.

תגידי לה שכבר חשבת להתפטר מספר פעמים ואת כבר על הסף, והכל - בגללה הבלונדה!

וד"א משהו לא קשור: הייתי שלשום באיזה פאב בעיר, והמנהל הציע לי לעבוד שם.. :D מחר אני מתחיל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי דימה הציע לך את הפתרון הטוב ביותר למצב או פשוט תתלעמי ממנה לחלוטין למרות שאם היא צורחת ומתעלמים היא תתחיל לצרוח יותר אבל באיזשהו שלב היא תבין שאין טעם.

ובהצלחה בעבודה דימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ ענק! איך לא חשבתי על זה בצבא?! היתה לנו אחת כזאת גם בצבא, אבל היא לא היתה משוגעת, היא פשוט היתה טיפשה ברמות מטורפות, מכוערת ומתנשאת כאילו היא מינימום מירי בוהאדנה. אני אעשה את מה שעשיתי עם המשוגעת ההיא. אעקוץ אותה עד שהיא תברח לבד. זה עבד בצבא. הפסיכית רבה עם האבא השמרן שלה, בגלל שהיא היתה מזדיינת (עם כרית על הפרצוף כנראה), אז היא החליטה לגור בבסיס באותו חדר איתי. בסוף היא ברחה חזרה הביתה. החוכמה היא לא לסבול אלא להפוך את זה לשעשוע.

לקח לדריושקה - תפני אל המנהלת שלך ותבקשי שתדבר איתה ותסבירי לה שאת לא יכולה לעבוד בסביבה כזאת... לפי איך שזה נשמע, את עובדת טוב ולמנהלת יהיה קשה לא לקחת אותך ברצינות.

תגידי לה שכבר חשבת להתפטר מספר פעמים ואת כבר על הסף, והכל - בגללה הבלונדה!

וד"א משהו לא קשור: הייתי שלשום באיזה פאב בעיר, והמנהל הציע לי לעבוד שם.. :D מחר אני מתחיל :)

א. מזל טוב.

ב. הבלונדה בסדר, גם היא נפלה קורבן למשוגעת. כל פעם נטפלת למישהו אחר, אבל העיקר, בסוף, כוווווווולם רעים והיא מסכנה. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מזל טוב.

ב. הבלונדה בסדר, גם היא נפלה קורבן למשוגעת. כל פעם נטפלת למישהו אחר, אבל העיקר, בסוף, כוווווווולם רעים והיא מסכנה. :'(

ובהצלחה בעבודה דימה.

תודה לשניכם!

ודריה, התבלבלתי טיפה כשקראתי את מה שכתבת.. התכוונתי לפסיכופטית... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה.

איפה ומה אתה עושה?

סיימת ללמוד כבר?

תודה!

אני עובד כרגע כמלצר ובקרוב גם כברמן מתלמד...

איפה? אני לא אומר לך אבל אם תלך מחר מאיזה 22:00 ותעשה סיבוב בברים, ותראה ילד בן 17 וחצי שנראה בן 16 וממלצר\מגיש חשבונות לאנשים בפאב כלשהו, זה אני... :P

אני ביב'... אבל לומד ממש קצת אז זה יחסית מתאים לי..

כרגע אין שם הרבה עבודה אבל המקום הולך לעבור שיפוץ ובניה ואז תהיה הרבה יותר עבודה.

אני מחפש כרגע עבודה נוספת, למרות שמאמצע-סוף אוקטובר יש לי כבר עבודה מוכנה.. כמלצר באולם אירועים בתלפיות..(VIEW)

(אני מחפש עוד אחת כי זאת עבודה דיי קשה ואני קצת עצלן אז... :P)

לשאלות נוספות בפרטי, It's not nice to hijack Daria's thread.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה חיפוש בפורומים בתפוז , אולי כבר מתלוננים עליך ? :hi:

כמה חתרן בוס כבר יכול להיות?

ללכוד בתפוז עובדים סוררים שמרכלים עליו?

:smile1:

אני מעדיף את השיטה הישנה, לשפוט לפי החנפנים, מי שמתחנף, זוכה.

לגבי המקרה של Dimax עם המלצרים העצלנים, מגיע להם

כל מה שקרה להם, נקודה.

אני גם שונא עובדים שמחפפים בעבודה(למרות שאצלנו זאת לא עבודה פיזית, אבל יש איפה לחפף)

ומעיר להם בעצמי ולא מחכה שעובדים יבואו ויגידו לי(למרות שאם זה קורה, אני לוקח את הדבר לתשומת ליבי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...