אנשים דפוקים בעבודה ודרכים להתמודד איתם - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים דפוקים בעבודה ודרכים להתמודד איתם

Merrymoon

Recommended Posts

עד כמה מושפעים אנשים יכולים להיות

את הופכת את זה לדרמה

יש לך בעייה איתה? או אם משהוא בכללי? למה להפוך את זה לדרמה? למה לא להתעלם? אם תדברי על זה יהיה יותר טוב?

אין מה לעשות ככה זה בחיים אבל בן אדם נורמלי אמור לדעת מתי להפסיק, מתי להתעלם .

לפי איך שאת מתנסחת אני רואה שיש לך בעייה פרטית איתה אז למה לערב את הפורום כדי שתרגישי שמה שאת עושה יותר טוב?

אלוהים, שתיכם צריכות פסיכיאטר דחוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה דרמה? הפכתי את זה לקומדיה. :lol:

את אוהבת לשנוא נכון וינטיר?

לא ממש, זה בא לבד כשיש אנשים שממשיכים לדחות אותך ולהיות דוחים. תהיה אתה במצבי במקום לצקצק בלשון. תכלעס, אתה לא יותר טוב ממנה. אולי אני אכיר ביניכם. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה אתה במצבי במקום לצקצק בלשון.

מי מצקצק, בסה"כ נראה לי שאת עושה מזה פיקניק מלהראות לאנשים בעולם כמה שאת סובלת וכמה שכל העולם אשם בזה שאת סובלת, סתם נראה לי..אולי כל חברי הפורום המכובדים פה יגידו לי שאני טועה...לא שאני אאמין להם...אבל מה אני אגיד לך -לבריאות.

ראית פעם הסרט THE SECRET?

זה קשור מאוד למה שקורה לך לדעתי, ואני לא מנסה פה להתנשא עליך אחרת הייתי עונה לעקיצות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חיי לי בסרטים ואומר שאני לא בסדר? ::)

מה לא הבנת? ניסיתי להיות נחמדה ומבינה למצבה, חשבתי שהיא סתם בלחץ בגלל לימודים+עבודה, אבל מסתבר שהיא סתם טיפוס מגעיל והיא לא נטפלת רק אליי, שבוע לפני שהיא התפרצה עליי היא רבה עם מישהי אחרת כאן ובאותו יום היא בכלל צרחה על זה שאף אחד לא רוצה לאכול איתה צהריים. כל שני וחמישי היא הופכת מישהו אחר לקורבן (את עצמה היא כל הזמן רואה כקורבן). חשבת אולי שמשהו לא בסדר איתה ולא איתי במקרה הזה? או שזה לא משנה, הגויים תמיד אשמים בהכל, גם בהתקרחות בקרב גברים. :screwy:

pick me! pick me! :D

למי עשית רע? במה חטאת? זה במקום לצום ביום כיפור כאילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך מה את צריכה לעשות -

סולחה!! (ועכשיו חומוס בטעם חדש ועדין - חומוס משפשלה, עם גרגירי משאושה וריבת פלחווה ירדנית ! )

חח סתם :)

פשוט לבוא אליה, אבל לא בגישה מתרפסת אלא אסרטיבית, להתנצל ( גם כן אסרטיבית) ע"מ להגיע אליה מנקודה שיותר בגובה שלה, ולהגיד לה שאם היא רוצה ששתיכן תסתדרו אז היא צריכה להסביר לך עד כמה שאפשר, למה היא הפוכה כל הזמן. אני מניח שאת תוכלי לנסח את השאלה הזאת בצורה שמתאימה למקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך מה את צריכה לעשות -

סולחה!! (ועכשיו חומוס בטעם חדש ועדין - חומוס משפשלה, עם גרגירי משאושה וריבת פלחווה ירדנית ! )

:lol:

פשוט לבוא אליה, אבל לא בגישה מתרפסת אלא אסרטיבית, להתנצל ( גם כן אסרטיבית) ע"מ להגיע אליה מנקודה שיותר בגובה שלה, ולהגיד לה שאם היא רוצה ששתיכן תסתדרו אז היא צריכה להסביר לך עד כמה שאפשר, למה היא הפוכה כל הזמן. אני מניח שאת תוכלי לנסח את השאלה הזאת בצורה שמתאימה למקרה.

אין סיכוי.המצב עם הפאטמה(ההיא עם הנזלת) יחזור כי יש לה אופי הפכפך כזה ואף אחד מסביב לא יתאמץ מספיק כדי לשנות את זה,בטח גם לאמא שלה אין כוח.

להתנצל? על מה? שהושטתי לה יד והיא הביאה בה ביס והייתי צריכה 20 זריקות לבטן?

ועכשיו...למה עשינו את זה?

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חיי לי בסרטים ואומר שאני לא בסדר? (מה הקשר?)

מה לא הבנת?מי לא הבין, ההיפך. ניסיתי להיות נחמדה ומבינה למצבה, חשבתי שהיא סתם בלחץ בגלל לימודים+עבודה, אבל מסתבר שהיא סתם טיפוס מגעיל והיא לא נטפלת רק אליי, שבוע לפני שהיא התפרצה עליי היא רבה עם מישהי אחרת כאן ובאותו יום היא בכלל צרחה על זה שאף אחד לא רוצה לאכול איתה צהריים.תגידי אם באמת כל כך אכפת לך שאף אחד לא אוכל איתה צהריים אז אולי תציעי לה פעם ותסבירי לה באותה הזדמנות שהיא מתנהגת בצורה בלתי אפשרית?כי אם זה לא אכפת לך אז מה זה מזיז לך שהיא צורחת בכלל? כל שני וחמישי היא הופכת מישהו אחר לקורבן (את עצמה היא כל הזמן רואה כקורבן). ומה זה מה שאת מדברת כאן -את לא סוג של קורבן לזה שיש קוטרית במשרד? חשבת אולי שמשהו לא בסדר איתה ולא איתי במקרה הזה?לא אמרתי שיש אצלך משהו לא בסדר, רק בגישה שלך-אם היית הופכת את הגישה שלך משלילית לחיובית היית רואה שהדברים נראים אחרת ולא כל כך קשה להסתדר עם אנשים -גם הכי דפוקים. או שזה לא משנה, הגויים תמיד אשמים בהכל, גם בהתקרחות בקרב גברים.טוב, אני בכלל לא דיברתי על גויים -זה את הכנסת..ובכלל היהודים הם אלו ששותים דם של תינוקות אז שהגויים לא יתבכיינו שהם גורמים להתקרחות אצל היהודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון. אולי אתה תהייה הפסיכולוג שלה במקום לנסות לנגן לי על המצפון?

תבין. אני לא צריכה אותה. אני לא צריכה להיות חברה שלה. אני לא מרוויחה ממנה כלום חוץ מחור בתוך הראש. היא גם לא בוטחת באף אחד כי היא פראנואידית, כך שלהתחבר אליה יהיה בזבוז זמן ללא תרופה פסיכיאטרית צפה לה במחזור הדם. אתה חושב שלא ניסיתי בהתחלה? תבין. לא כל האנשים "נאורים" כמוך שמעירים להם ישר הם אומרים "שיואו! את/ה צודק! הייתי לא בסדר! פתחת את עיניי עכשיו אלך לבקש מכולם סליחה ולרוץ יחף ברחוב ולפזר עלי כותרת של ורדים!" (עובדה, גם אתה לא אוהב שמעירים לך על גזענותך). יש אנשים שילכו עם הראש בקיר ולנסות לתקן אותם זה אומר בעצם לגרור את עצמך יחד איתם לבור.

Why don't you fucking act what you preach? אתה כזה צבוע. אתה קסנופוב שונא זרים ואומר לי ללכת ולעשות "שולם" עם כולם, גם עם האנשים הכי דפוקים. זה מעין קטע כזה של לטפח לעצמך את האגו כדי להרגיש טוב עם עצמך, לשחק אותה חסיד אבל להיות שונא חינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון. אולי אתה תהייה הפסיכולוג שלה במקום לנסות לנגן לי על המצפון?

תבין. אני לא צריכה אותה. אני לא צריכה להיות חברה שלה. אני לא מרוויחה ממנה כלום חוץ מחור בתוך הראש. היא גם לא בוטחת באף אחד כי היא פראנואידית, כך שלהתחבר אליה יהיה בזבוז זמן ללא תרופה פסיכיאטרית צפה לה במחזור הדם. אתה חושב שלא ניסיתי בהתחלה? תבין. לא כל האנשים "נאורים" כמוך שמעירים להם ישר הם אומרים "שיואו! את/ה צודק! הייתי לא בסדר! פתחת את עיניי עכשיו אלך לבקש מכולם סליחה ולרוץ יחף ברחוב ולפזר עלי כותרת של ורדים!" (עובדה, גם אתה לא אוהב שמעירים לך על גזענותך). יש אנשים שילכו עם הראש בקיר ולנסות לתקן אותם זה אומר בעצם לגרור את עצמך יחד איתם לבור.

Why don't you fucking act what you preach? אתה כזה צבוע. אתה קסנופוב שונא זרים ואומר לי ללכת ולעשות "שולם" עם כולם, גם עם האנשים הכי דפוקים. זה מעין קטע כזה של לטפח לעצמך את האגו כדי להרגיש טוב עם עצמך, לשחק אותה חסיד אבל להיות שונא חינם?

wow

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי.. המקרה של דימה מה זה מוכר לי מהקיץ האחרון. עבדתי בניקיון בבניה עם 2 ערסים מ-ד' (באר שבע, כע?) והם לא עשו כל היום כלום. בסוף פיטרו אותם כי כל מי שעבדתי איתו הלכנו להתונן כולם ביחד כי הם יושבים ומגרבצים ואנחנו מנקים. ס'דודע שלהם.

חושב עכשיו למצוא גם עבודה כמו דימה.

----

בקשר למקרה שלך דריה, היא לומדת פסיכולוגיה, כן?

אולי זה בעצם ישום של מה שהיא למדה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...