אנשים דפוקים בעבודה ודרכים להתמודד איתם - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים דפוקים בעבודה ודרכים להתמודד איתם

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלוואי.... אם נצא פעם לאיזה טיול שנתי מפגר עם כל החברה, אני אעשה את הדברים הללו, במיוחד הקטע עם לקרצף אסלה עם מברשת השיניים שלה. :lol:

אבל ספרו אם יש לכם כל מיני חולי נפש כאלו כמותה בעבודה גם. תחלקו חוויות. אולי בסוף נמצא לה זיווג. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני עוד נער אבל בתיכון אני מכיר את הטיפוסים האלו, זה סוג האנשים שפשוט גם לא רוצים שיעזרו להם.

אנשים פה אומרים לך, תבדקי איפה הבעיה, להתחשב ברגשות, תחתכו את הבולשיט, אם הבן אדם לא מושיט לך את היד שתעזרי לו כשאת מנסה זה אדם שגם לא רוצה שיעזרו לו.

אני קורא לאנשים האלו טוטאל לוסט של החברה, זה אנשים שמבחינה חברותית יש להם בעיה ולא מוכנים להתמודד איתה וחיים בבועה רצינית.

הדרך הכי טוב היא כמו שאת עושה, להתעלם מהם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לצערי כלכך מבין אותך ..אני ממש גם בעצבים בגלל עקשנותם של אנשים אני שוקל לעבור מחלקה בגלל שזה ממש ממש קשה לעבוד עם אנשים לא פתוחים ועקשנים שחושבים שמה שהם עושים יותר טוב בעשרות מונים מכל אחד ..ושלהם זה "דה פקטו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אוהבת לשנוא נכון וינטיר?

וזה הופך אותה למה?חייזר מוזר? :o

אגב,זה נשמע כאילו לא סתם הזכרת אותה..יש לך משהו אישי נגדה? ::)

-----------------------

בעבודה תמיד יהיו ת'אנשים שבלי שום סיבה מיוחדת יחליטו לפגוע או להתייחס שלא כראוי.

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה היא -להעמיד אותם במקומם.(קחו למשל את vitnir והבוסית שלה(שזו הבעיה האמיתית כאן),vitnir תמשיך לקבל את היחס המעליב והלא צודק הזה..למה שהוא יפסיק?)

ושלא תבינו אותי לא נכון..הכוונה בלהעמיד אותם במקום היא לא לגרום לריב ושנאה ביניכם, אלא לגרום לאדם השני לכבד אותך.(אך לעיתים דיבור ישיר לא יספיק או שאפילו יזיק,קחו גם את זה בחשבון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...