סוגרים את הפרצה בחוק השבות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוגרים את הפרצה בחוק השבות

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יהודי טהור מאוהב בגויה?

ידעתי שאם אני אכנס לאינטרנט היום, רק תועייבה אמצא שם :nono:

בכל אופן, הכתבה של פרופ' צימרמן בהחלט משקפת את דעותיי בצורה מדוייקת.

אין לי משהו להוסיף לדיון של האנשים צרי המוחין שיש כאן בפורום, מעודדים אותי

אנשים שאינם כאלה.

שיהיה לכולנו חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבידן 28-

כל פוסט שלך שקראתי בדיון הזה הדהים אותי מחדש, הן מבחינת הבורות שאתה מראה, והן מבחינת זרעי הגזענות והטיפשות הטהורה שאתה מפיץ.

אני בזאת נופל על ברכיי ומבקש שלא תעמיד צאצאים בעולם הזה, אם תרצה אני גם אשלם לך למימוש מטרה זו.

ולנושא-

"אוזלת ידה של החברה"- זה נכון, אבל אי אפשר להאשים את המדינה בהכל. בסופו של דבר, אפילו הומלסים, שקיימים גם בגלל "אוזלת ידה של החברה", לא הופכים לפושעים ברגע (או בכלל, בחלק מהמקרים), ובטח שלא עושים דברים כגון אלו.

אנחנו חיים במדינה דפוקה מהיסוד, דפוקה בגלל שהרבנות, מוסד דתי, שולט בה.

במדינה תקנית מה שצריך לשלוט ולקבוע הוא המוסד האזרחי.

כמובן שאני לא אומר שצריך לפגוע במוסד הדתי, אבל שיהיה קיים למי שרוצה. לא בכפייה על כולם.

אל העבריינים האלו יש להתייחס כחוק. לא צריך לעשות סיפור מ 10 אנשים שאיבדו רעיונות מה לעשות בחיים אז נתנו למוח החולה שלהם להתפרע. את צלבי הקרס שרוססו ניתן להוריד, את הפושעים לזרוק לכלא, וזה סוף הסיפור.

"משום מה", יש לי הרגשה שתנועה נאו נאצית בתוך (ישראל, לא השטחים/עזה), לא תצליח במיוחד. אולי ורק אולי זה קשור איכשהו לעובדה שהרוב פה יהודים/ישראלים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית זה צורם לראות צלב קרס מרוסס על קירות

של בית-כנסת, או בכלל לראות אנשים שמזדהים עם הנאציזם.

אבל מה שעוד יותר צורם לי, אלא התגובות שמתחדשות כל פעם

שאיזה רוסי מופיע בכותרות, ישר יש גל תגובה של:

"העלנו לפה גויים"

"הרוסים המסריחים האלה צריכים לחזור לרוסיה"

וכך הלאה.

חבורה של דגנרטים לא צריכה להכתים ציבור שלם, כמו שהייתה מגישה

רוסיה בערוץ 9, שאמרה שטיפקס נראים כמו ערבים(מה זה לא נכון או משהו כזה?)

ובגלל זה הם לא ייזכו.

איך קפצו עליה ועל כל העליה הרוסית בשניות ידעו לבתר את כל הציבור שלנו

בגידופים גזעניים שלא יביישו קצין SS בשנת '42.

בקיצור, גועל נפש של חברה, אנשים קנאיים ללא מצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אמרתי???

אתה מוכן להסביר?? בבקשה.אני כבר גמרתי עם גזענות.את המנה שלי כבר קיבלתי ממנהל האתר והפורום.

לא אמרתי מילה אחת על גזענות בפוסט הנוכחי על מנת שיהיה אפשר לדון בו.אם היה בו משהו מוגזם הוא היה ננעל מזמן.

ולהצעתך....כמה אתה מוכן לשלם לי שאני לא אביא ילדים?? אני בהחלט אשמח לתת לך מספר חשבון..... :silly: :silly:

אבידן 28-

כל פוסט שלך שקראתי בדיון הזה הדהים אותי מחדש, הן מבחינת הבורות שאתה מראה, והן מבחינת זרעי הגזענות והטיפשות הטהורה שאתה מפיץ.

אני בזאת נופל על ברכיי ומבקש שלא תעמיד צאצאים בעולם הזה, אם תרצה אני גם אשלם לך למימוש מטרה זו.

ולנושא-

"אוזלת ידה של החברה"- זה נכון, אבל אי אפשר להאשים את המדינה בהכל. בסופו של דבר, אפילו הומלסים, שקיימים גם בגלל "אוזלת ידה של החברה", לא הופכים לפושעים ברגע (או בכלל, בחלק מהמקרים), ובטח שלא עושים דברים כגון אלו.

אנחנו חיים במדינה דפוקה מהיסוד, דפוקה בגלל שהרבנות, מוסד דתי, שולט בה.

במדינה תקנית מה שצריך לשלוט ולקבוע הוא המוסד האזרחי.

כמובן שאני לא אומר שצריך לפגוע במוסד הדתי, אבל שיהיה קיים למי שרוצה. לא בכפייה על כולם.

אל העבריינים האלו יש להתייחס כחוק. לא צריך לעשות סיפור מ 10 אנשים שאיבדו רעיונות מה לעשות בחיים אז נתנו למוח החולה שלהם להתפרע. את צלבי הקרס שרוססו ניתן להוריד, את הפושעים לזרוק לכלא, וזה סוף הסיפור.

"משום מה", יש לי הרגשה שתנועה נאו נאצית בתוך (ישראל, לא השטחים/עזה), לא תצליח במיוחד. אולי ורק אולי זה קשור איכשהו לעובדה שהרוב פה יהודים/ישראלים....

ולך יש בעיה אם זה שהרוב פה יהודים\ישראלים??

אני מניח שזה ככה משום שזו המדינה שלנו... ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תחשבו על זה , ה8 חברה האלה זה רק רצה הקרחון ,

וזה לא רק נאו נאצים , אולי ה8 האלה פעלו , אבל תחשבו כמה כאלה חיים בחברה שלנו עם דיעות כאלה , ואני לא מדבר על דיעות נאו נאציות ,

כל כאלה שחושבים שהישראלים הם מפגרים ושהשפה שלהם יותר טובה ,

וכאלה שבאו לפה בגלל שפה יש אוכל יותר טוב , מזג אוויר יותר טוב , ובבית שלהם הם בכלל היו תקועים בשלג כל היום.

וכאלה שבאו לפה רק כדי להמשיך להגר למדינות אחרות , ובדרך לקבל סל קליטה.

וככה יורקים לנו בפרצוף , 15 שנים הם פה ועדיין והם לא למדו עברית..במקום זה רק פותחים עוד חנויות משלהם ו גטאות משלהם.

אולי גם החברה הישראלית אשמה ,

אבל אני אגיד להם ככה , יש לי שכן רוסי שפה כבר 10 שנים והוא בקושי יודע עברית..ושכן ארגנטיאני שהוא פה שנה וחצי

והוא כבר יודע כל מילה מילה בעברית והוא ישראלי לכל דבר..הכל תלוי בגישה.

אני אישית ממש מקווה שהחוק הזה יעבור , ושיגרשו את החברה האלה עם כל המשפחות שלהם מפה ,

במידה ולא יגרשו אותם זאת תהיה אחת הבושות הכי גדולת של המדינה הזאת , מצידי לתת את המדינה לערבים כבר עכשיו יותר טוב ,

אולי שלטון של ערבים היה מטפל בהם יותר טוב.

ואני אישית רוצה להודות לסוכנות היהודית..תודה רבה מקרב לב ..ממש להצדיע להם..במועל xx :'(

ולכל אלה שיגידו עכשיו , קיבלנו פרופסורים , קיבלנו מהנדסים קיבלנו חיילים בלה בלה בלה ,

הכל תוצאה של כסף , על כל חייל ופרופסור שילמנו 120 אלף ואף יותר סל קליטה ,

כל סל קליטה כזה יכל לשמש לימודי של ישראלי , ויכל לממן עוד מענקי שחררור ומשכורות של חיילים שלא התגייסו למשל ,

וחוץ מזה פחות מליון איש פה , זה אומר שגם היו עוד לידות של ישראלים כי היה לנו יותר שטח ודירות פנויות.

ולא דברתי על כל העולים , על ה300 אלף לערך המדוברים , שהם רק שמינות יהודיים ועושים בעיות , אם הם היו אזרחים שקטים לא היתה לי בעיה.

ולפי דעתי בנוסף לחוק הזה , צריך לשנות את חוק העלייה לארץ לגמריי ולהעלות רק אנשים מועילים ,

וגם לעשות ועדה , לבוא כל כמה שנים לעולה הבית ולבדוק אותו ואת משפחתו ומה הוא עושה פה בדיוק , ואם הוא למד עברית בכלל.

ואני ממש מקווה שההודעה שלי לא נשמעת גזענית או בוטה או לא יודע מה ,

אולי יש בה קצת שנאת זרים , אולי שנאת זרים שעושים פה בעיות..אבל הייתי רושם אותו דבר על כל גזע שהוא שהיה עושה דברים כאלה.

ולפי דעתי לומר שלא צריך במדינה אנשים שעושים נזק , או להעלות אנשים שעושים בעיות זאת לא גזענות ,

זה הגיון פשוט כמו שמופעל בכל מדינה , באוסטרליה , ארצות הברית , קנדה וכל מדינה ברמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו נקודה לעזאזל אמרתי שיש לי בעיה עם זה שהרוב המוחלט יהודים וישראלים...?

פשוט ציינתי את זה כסיבה לכך שתנועה ניאו-נאצית בארץ תיכשל בצורה חמורה.

להזכירך, גם אני ישראלי ויהודי.

לא התייחסתי לפוסט ספציפי, אגב, אלא לכל פוסט מחדש.

כמה אני מוכן לשלם לך? נדון בזה ברגע ש (אם בכלל) תמצא מישהי שתהיה מוכנה לשאת את הגנים שלך.

vaz- יש גרעין של אמת בדברים שלך, אבל אתה מקצין אותם בצורה נוראית.

אתה גורם לזה להישמע כאילו כל רוסי שלא השקיעו בו 120,000 שקל סל קליטה הפך מיידית לפושע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה , אתה לא מבין

מה שעצוב ומחריד בכל הסיפור הזה , זה שאתה אני ואף אחד בכלל לא יכולים לדעת , כמה עולים עלו לפה בכלל

וכמה לקחו את הסל קליטה ובכלל עברו מפה לקנדה וארצות הברית והגרו מפה.

כמה באו לפה עם תעודות מזוייפות ?

כמה באו לפה לקראת סוף החיים שלהם ? קשישים בגיל 90 שהם עשירית יהודים ומקבלים ביטוח לאומי ?

כמה גרושות שמקבלות קצבאות ילדים של אבא נוצרי ?

זה מספר בלתי יודע ומפחיד.

ונניח שהיו חוסכים את כל הכסף הזה , זה לא שאני כועס שהעולים קיבלו , במדינה המפגרת הזאת גם ככה היו שורפים את הכסף הזה

על איזה חרא , או אנשים מושחתים היו גונבים את זה.

אני לא כועס על העולים ,

אני כועס על המדינה המפגרת הזאת והחוקים המפגרים שלה , ומי בכלל הבן אדם שיצר את חוק השבות הזה ,

ואני מקווה שיתקנו את החוק , וגם יבדקו מעכשיו עליה לפי כדאיות ובדיקה דקדקנית כמו בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם VAZ.הוא בהחלט מדבר בצורה ישירה וכנה.כל מילה שהוא כתב נכונה לבחור לחיות בגיטאות חברתיים תרבותיים ולשוניים זו בעיה אופיינית לרוסים.

אם הם פה למה הם לא לומדים את השפה שלנו??.ואני לא מדבר על עולים עם זיקה למדינה.הניכור קיים עוד מהם ולא רק מאיתנו.אז איפה הפיתרון???

אנחנו לא יודעים רוסית אבל הם באו לפה והם צריכים ללמוד עברית..והם בכל זאת מתעקשים להסתגר בתוך עצמם..וזה יוצר את אותם חיכוכים מיותרים.

אם היינו סלקטיבים כמו האמריקאים זה לא היה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל הטפשות בת'ראד הזה פשוט חוצה גבולות ... אני יושב פה נדהם :o

אם חוק השבות לא היה, סביר להניח שאני ואתה ורוב אלו שחיים פה, לא היו פה..

"סביר להניח"?! :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vaz, אתה באמת חושב כמו גרמני-נאצי בשלהי שנות

ה-30, של המאה הקודמת.

אני אישית ממליץ לך ללמוד קצת היסטוריה, ליישר טיפה את העובודת

שלך.

זה שהיכו אותך רוסים בבית הספר, או זה שאבא שלך איבד משרה שלו

לעולה מרוסיה שהיה מוכן לעבוד בשביל חצי מהשכר, לא מעניין אותי.

לא כואב לי ששילמו למשפחה שלי סל קליטה בשביל שאבא שלי יגיע לכאן

ויהיה מהנדס תוכנה ושאני אהיה חייל קרבי, כי עובדה שאתה קיפלת זנב

בין הרגליים והיית ג'ובניק מסכן.

אני סיכנתי את החיים שלי ואתה ראית כל יום בית, אתה זה שיורק לי בפנים

ולא אני לך(למרות שהייתי מאוד רוצה).

זה שאתה נולדת כאן לא מקנה לך שום ייתרון, לא הופך אותך ליותר ישראלי/יהודי ממני

ולא מעניק לך שום נק' זכות מעליי, או מעל כל עולה חדש אחר שמגיע לארץ.

כמובן שהדבר הכי חמור זה, שאתה לא מבין שלעלות לכאן באף שלב זה לא מותרות,

המדינה הזאת היא בסכנת קיום ומה זה לעזאזל 120 אלף שקל? אני עושה את זה בשנת עבודה!(זאת בטח משכורת שגנבתי

לך או לאבא שלך, נכון?) גם אם אתה צודק ובאמת אנשים מקבלים מענק עלייה של 120,000 שקל, זה סכום זעום, בהתחשב

בעובדה שברגע שאתה עולה, אתה מתחיל ללמוד עברית במשך מספר חודשים, תוך כדי ניסיון להאכיל מהכסף הזה משפחה של 4 נפשות.

אני אישית מכיר משפחות שעלו לכאן, קיבלו מענק ותוך מספר שנים היגרו לקנדה, המשפחות הללו היו 100% יהודיות, לא היה בהם עירבוב

של נישואין, יהודים 100% כשרים למהדרין.

בנוסף, התנאים מאפשרים את זה, המדינה התפתחה, גדלה, למה לא להקל על העולים שמגיעים לפה ומאזנים את הדמוגרפיה

לטובת הציבור היהודי כאן בארץ?

אתה טוען גם ש 120,000 ש"ח הלכו על המשפחה שלי ועכשיו אתה צריך ללמוד מהכיס שלך, מסכן...

אתה בכלל מתקבל ללימודי רפואה?

אתה הבנדאם הכי 0 שהיה לי הצער לפגוש ולקרוא את דעותיו, אני באמת מקווה לטובתך שאתה לא פולט

שטויות כאלה בפומבי, אלא רק פורק תיסכולים שלך כאן(סביר להניח שזה המצב).

אני מצטער אבל הטפשות בת'ראד הזה פשוט חוצה גבולות ... אני יושב פה נדהם :o

אני לא מאמין שמישהו ששייך לעם שהודבר על ידי קוטל חרקים במלחה"ע ה-2, מרשה לעצמו להתבטא כך.

אבל אני בטוח שמדובר באדם קטן ומתוסכל שהישגו בחיים מתגמדים אל כמעט כל רוסי שהוא פגש בחיים שלו.

אז מה אתה מצפה? שיאהב אותנו?

הוא בשלו, חושב שלשנוא רוסים ולהאשים אותנו בבעיות שלו, יסדר אותו בחיים.

בינתיים, הוא מסדר רק את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה הזאת היא בסכנת קיום ומה זה לעזאזל 120 אלף שקל? אני עושה את זה בשנת עבודה!(זאת בטח משכורת שגנבתי

לך או לאבא שלך, נכון?) גם אם אתה צודק ובאמת אנשים מקבלים מענק עלייה של 120,000 שקל, זה סכום זעום, בהתחשב

בעובדה שברגע שאתה עולה, אתה מתחיל ללמוד עברית במשך מספר חודשים, תוך כדי ניסיון להאכיל מהכסף הזה משפחה של 4 נפשות

איזה 120 אלף, משפחה של 4 נפשות במקרה הטוב מקבלים 50 אלף, תחשבו בעצמכם...:

http://www.moia.gov.il/Moia_he/FinancialAssistance/TableAmountsBasket.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...