סוגרים את הפרצה בחוק השבות - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוגרים את הפרצה בחוק השבות

Chymes

Recommended Posts

תיראה אסף

אני לא יכול לפתוח את ספר החוקים ולשכתב אותו.אם זה היה תלוי בי הייתי מתנה עלייה\שהות\אזרחות.

בנאמנות למדינה\חוקי היסוד\ציונות\וקצת יהדות.

עצם קיומם של אותן קבוצות שציינת מראה עד כמה החברה בארץ מקוטבת וגם קצת מושחתת.אותם יהודים נטורי קרתא מאמינים שעם בואו של המשיח תקום מדינת

ישראל ועצם קיומה של המדינה הנוכחית הוא רק שלב מעבר.הם אפילו באבל ביום העצמאות והם תולים דגלים שחורים יחד עם הפלסטינים :pissed: :pissed:

מבחינתי היה אפשר לזרוק אותם לים כמה שהם יהודים... :bash: :bash:

החוק הזה נועד למנוע עליה מיותרת וניצול משאבי המדינה על ידי ציבור לא יהודי שרוצה חיים טובים על חשבוננו.

אז נכון כאן יש לנו בעיות.----------------------->למה אנחנו צריכים עוד -------------> החוק סוגר פריצה -----------> אין בעיות.

עדיף להשקיע בציבור קיים מאשר "לייבא" עוד ועוד שיגרמו לבעיות רווחה אחת כמה וכמה על מה שיש לנו היום.אם רוסיה לא יודעת לטפל בבעיות שלה

למה אנחנו צריכים לטפל בזה??.כאן החוק אמור לסנן את מי שבאמת אוהב ומי שבאמת רק רוצה לנצל את סל הקליטה למטרת רווח\רווחה\הונאה.

תיראה את זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוך 10-15 שנה (אולי פחות) הציבור הערבי יהווה רוב במדינה מבחינה דמוגראפית, מעניין אם גם אז זה יראה לך כצעד הגיוני.

בתור עם פצפון שמהווה 0.001 בערך מאוכלוסיית העולם ומוקף אוייבים היית מצפה שהם ירצו כל מי שרק מוכן להצטרף אליהם ...

אין לי הסבר אחר לתופעה הזאת חוץ מטפשות ויוהרה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך 10-15 שנה (אולי פחות) הציבור הערבי יהווה רוב במדינה מבחינה דמוגראפית, מעניין אם גם אז זה יראה לך כצעד הגיוני.

בתור עם פצפון שמהווה 0.001 בערך מאוכלוסיית העולם ומוקף אוייבים היית מצפה שהם ירצו כל מי שרק מוכן להצטרף אליהם ...

רעיון פשוט מבריק. גאוני. נפתח את השערים וניתן אזרחות לכל מי שרוצה. תוך 5 - 10 שנים פעם נוספת נמצא את עצמנו מיעוט נרדף במדינה אנטישמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום טפשות ויוהרה.אנחנו עם סגולה ואנחנו לא חייבים כלום לאף אחד.זה שאנו מיעוט מוקף אויבים זה לא אומר שאנו נואשים לקבל לחיקנו כל אחד.הבעיה שיש

לנו פעילים וחברי כנסת שאוספים לנו כל מיני תוספות חברתיות כדי להשוות אותנו דמוגרפית לערבים וזה בעיתי.

לא מסכים איתך.כמדינה יהודית יחידה בעולם עלינו לשמור על צביון יהודי כרוב ולא כמיעוט.שים לב שמדינות ערב מסביבנו עניות ולמה???

כי הן לא חושבות הן בבעיה של פיצוץ אוכלוסין.ניראה לך שככה אנחנו רוצים שיהיה פה??

ממש לא.אז לדעתי אתה טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזרמים הקיצוניים בעולם החרדי אכן לא מכירים בקיום המדינה ולא מוכנים לקחת קצבאות או כל סיוע אחר. הם חיים מעסקים פרטיים ותרומות מיהודים בגולה. אז תוציא מהראש את כל השטויות שלמדת במשך השנים

ידידי, אני דיברתי על חלק מסויים בציבור חרדי לא על כולו וזה שהם אינם לוקחים קיצבאות מהמדינה לא משנה את העובדה שמגיעות להם זכויות כמו לכל אזרח אחר.

והשטויות בראש שלי הן מה שעושות אותי מיוחד! אין מצב שאני מוותר עליהן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום...

רק רציתי להזכיר שכולנו מודעות אחת החווה את עצמה באופן סובייקטיבי, המושפעות החברתית והסביבתית אותה אנו עוברים במהלך חיינו מלידה ועד המוות קובעת את דעותינו לגבי הכול, אף אחד לא יודע שום דבר וכולנו טוחנים אחד את השני בדעות ומעשים...

עכשיו, אני עצמי "נוצרי" שחיי בארץ מגיל 3, עלינו לכאן בזכות סבתי החורגת מצד האמא שהיא יהודייה, אני רוסי טוב ולא מזיק שעושה והכול...

לא פטריוט ולא מרגיש שום דבר כלפי השטח המקווקו אותו קוראים "ארץ ישראל"(למרות שאני מת על האנשים בארץ, רק חבל שהרוב כ"כ קלועים בתוך המצב המדיני מכדי להסתכל על התמונה הבאמת גדולה).

כדור הארץ הוא עגול.

but... thats the way it is :)

Tool - Jambi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו עליה שנים של חוסר השגיות, תסכול, קשיים בהסתגלות לחברה הישראלית ובחירת מקצוע שגויה ללא בדיקה אם בכלל יש דרישה לאותו מקצוע בשוק העבודה. התוצאה: נערה מתוסכלת שכל הזמן מחפשת אשמים למצבה במקום לקחת אחריות ולעשות משהו מועיל לשם שינוי.

תתפגר. באמת. עברתי התעללותואפליה על רקע גזעני ואותך זה מבדר. זה כמו שאני אגיד שיהודים נדקרים בחו"ל כי הם לוזרים עם אף גדול. סע לחו"ל, שידקרו גם אותך.

חוסר השיגיות? אמא שלך היתה מתה שהיתה לך כזו השגיות: קפצתי 2 כיתות ומה שאתה למדת בכיתה י"ב אני ידעת ב-ט'.

רעיון פשוט מבריק. גאוני. נפתח את השערים וניתן אזרחות לכל מי שרוצה. תוך 5 - 10 שנים פעם נוספת נמצא את עצמנו מיעוט נרדף במדינה אנטישמית.

אחלה! אז תעשה את ההיפך הגמור ובתוך 10 שנים תמצא את עצמך מיעוט נרדף במדינה ערבית אנטישמית ופלשתינאים ירכבו לך על התחת!

כל הכבוד, מגיע לך! :yelclap:

יא, מעניין אם בגרמניה היה כזה עליהום, כאשר לפני כמה שנים ראש הקהילה היהודית שם הורשע בשימוש וסחר בסמים ונשים. רגע רגע... *ציניות*שניה! זאת בטח עלילת דם!*ציניות*

פאק, אם כל היהודים היו כמוך וכמותו, גם אני הייתי נאצית. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אינטרס יש לאנשים ששונאים יהודים ברמה כזאת לעלות למדינה שהרוב בה יהודי ונשלטת ע"י יהודים? תסביר את עצמך, אין כל הגיון במה שאתה אומר.

אנשים כאן חיים בסרט שאנחנו שוויץ או משהו, תאמינו לי שאזרחות ישראלית זה לא איזה מוצר נחשק ברחבי העולם, אף אחד לא זומם על כמה אלפי השקלים הבודדים שמקבלים בסל הקליטה או על קצבת הזקנה העלובה של 1200 ש"ח שהם יקבלו כשיגיעו לזקנה. (בתנאי שהם ישרדו את הפיגועים ואת המלחמות כמובן)

הילדים האלה הובאו לכאן ע"י הוריהם בגיל צעיר, לא נקלטו בצורה טובה, ופיתחו תחושות ניכור למדינה שהגיעו עד לכדי שנאה ואלימות.

הרשויות היו צריכות לאתר ולטפל בהם הרבה לפני שזה התפרץ ככה, כל המערכת כאן נכשלה באיתור הבעיה ועכשיו הם כבר מפלצות, הפתרון היחיד בשבילם הוא באמת גירוש.

אבל אף אחד לא לוקח אחריות, כולם מעדיפים להאשים את העלייה הרוסית ככלל או את כל הלא-יהודים כי זה הכי נוח וקל, הרבה יותר קל מלבדוק למה זה קרה ואיך אפשר למנוע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפגר. באמת. עברתי התעללותואפליה על רקע גזעני ואותך זה מבדר. זה כמו שאני אגיד שיהודים נדקרים בחו"ל כי הם לוזרים עם אף גדול. סע לחו"ל, שידקרו גם אותך.

חוסר השיגיות? אמא שלך היתה מתה שהיתה לך כזו השגיות: קפצתי 2 כיתות ומה שאתה למדת בכיתה י"ב אני ידעת ב-ט'.

אחלה! אז תעשה את ההיפך הגמור ובתוך 10 שנים תמצא את עצמך מיעוט נרדף במדינה ערבית אנטישמית ופלשתינאים ירכבו לך על התחת!

כל הכבוד, מגיע לך! :yelclap:

יא, מעניין אם בגרמניה היה כזה עליהום, כאשר לפני כמה שנים ראש הקהילה היהודית שם הורשע בשימוש וסחר בסמים ונשים. רגע רגע... *ציניות*שניה! זאת בטח עלילת דם!*ציניות*

פאק, אם כל היהודים היו כמוך וכמותו, גם אני הייתי נאצית. :lol:

אז עברת התעללות צר לי לשמוע על כך.... :-\..את חכמה יותר מאיתנו איחוליי :yelclap: :yelclap:

אבל שום דבר שבעולם לא נותן לך לגיטימציה להתעלק על הפורום ולשגע את את מי שחושב שונה ממך ולעקוץ כל אחד.דיי נמאסו כבר התיסכולים שאת פורקת

על חברי הפורום.אני כבר לא מדבר על גזענות פה יותר וככה גם שאר החברים פה.אם תשני גישה ותיהי יותר חברתית יותר חייכנית אני בטוח שגם בחיים האמיתיים

תוכלי ליצור קשרים חברתיים ולצאת מהתיסבוך שלך. :screwy:

אם נגדיל ראש ונחשוב על מצבך החברתי - את לא שונה מאותם נערים מתוסכלים\מתוסבכים שעשו את אותם מעשים שפלים.אז אולי תגדילי ראש ותתחילי לחייך

לעולם לשם שינוי.... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...