סוגרים את הפרצה בחוק השבות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוגרים את הפרצה בחוק השבות

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחלה רעיון!

לדעתי, כל בנאדם שהוא לא יהודי לפי ההלכה צריך להיות מרוכז ב"איזורים"

שייקבעו מראש תוך כדי צעדה ל"מטרה סופית", שהיא תהיה פשוט להכניס

ל"מקלחות" את כל אשר אינם יהודים לפי ההלכה.

כך בעצם "נטהר" את המדינה מגויים ואז כל הבעיות שלנו ייעלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זאת טעות גדולה, תסתכלו על התמונה הגדולה, אז בסדר, זה ימנע עלייה של קומץ חולירות כמו החבר'ה האלה, אבל כמה אזרחים נורמטיביים (וחיילים) המדינה תפסיד בעקבות דחיית האנשים האלה?

אני אישית בן לאב יהודי ואם נוצרייה, ואני מרגיש שטבעת הגזענות הזאת לאט לאט נסגרת סביבי וחונקת אותי, לא רחוק היום שבו יחליטו שאני לא מספיק יהודי כדי לגור כאן וירצו לגרש אותי, בגלל זה מטרת חיי כרגע היא להגיע למצב שאני מספיק מבוסס כדי להגר למדינה נורמלית. (וכן, עשיתי והייתי חייל קרבי, וכן, ברוב רובדי החיים אני מרגיש שייך וישראלי לגמרי, אבל לפי איך שהכל מתנהל כאן אני לא רואה לעצמי עתיד במדינה הזאת.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלריק

אף אחד לא יגרש אותך אם תכבד את החוק.אותם צעירים עשו מעשים שגם במדינות אירופה נחשבים לפשע !!!!.

אבל פה זו מדינת מדינה יהודית ואם הגענו למצב שבו מחוקקים חוק אז המצב ממש קשה.זה משקף מצב שהרבה לא יהודים עלו לארץ בתירוץ שהיה להם

סבא סבתא דוד יהודי אבל הם עצמם בלי שום קשר ליהדות ולסממני המדינה.אם ככה למה הם פה בעצם ומקבלים את ההטבות שמדינת נותנת???

הם נוצרים עם עץ חג המולד ולא מכבדים את חגי היהדות??.אם ככה הם אינם יהודים.הם אינם יהודים אז למה הם פה??

אחת כמה וכמה אותם צעירים שבכלל הטיפו לנאציזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אנחנו לא מדברים על נישואי תערובת כגון אבא יהודי ואמא נוצריה. אנחנו מדברים על נוצרים מכל בחינה אפשרית שעולים לארץ רק בגלל שסבא או סבתא יהודים. הם לא רואים את עצמם יהודים, לא רואים זיקה למדינת כמדינה יהודית ומבחינתם בסך הכל שדרוג משמעותי ברמה החיים בהשוואה לרוסיה/אוקראינה.

אני רק מזהיר מראש, הנושא מועד לפורענות, אם לא תצמדו אך ורק לדיון ענייני בנושא ותגלשו לנושאים גזעניים, הנושא לא יאריך שעות.

אל תדאג, לא נגלוש לגזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, לא נכון.

שנית, נגיד לא נתקן את חוק השבות. נאפשר לכל נוצרי עם סבא יהודי לעלות לארץ. בסוף המדינה תאבד את זהותה היהודית ותהפוך למדינה רגילה לכל דבר. אז בשביל מה לעזאזל אנחנו אוכלים חרא ב-60 השנים האחרונות? מה הטעם לחיות כאן ולסבול טרור ואיום מאיראן? צלבי קרס על בתי כנסת וגלוחי ראש אני יכול לראות גם במדינה אחרת, רק שם אני אוכל ליהנות מרמת חיים טובה פי כמה וכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלריק

אף אחד לא יגרש אותך אם תכבד את החוק.אותם צעירים עשו מעשים שגם במדינות אירופה נחשבים לפשע !!!!.

אבל פה זו מדינת מדינה יהודית ואם הגענו למצב שבו מחוקקים חוק אז המצב ממש קשה.זה משקף מצב שהרבה לא יהודים עלו לארץ בתירוץ שהיה להם

סבא סבתא דוד יהודי אבל הם עצמם בלי שום קשר ליהדות ולסממני המדינה.אם ככה למה הם פה בעצם ומקבלים את ההטבות שמדינת נותנת???

הם נוצרים עם עץ חג המולד ולא מכבדים את חגי היהדות??.אם ככה הם אינם יהודים.הם אינם יהודים אז למה הם פה??

אחת כמה וכמה אותם צעירים שבכלל הטיפו לנאציזם.

זאת בדיוק הבעיה, שאתה מביא את זה למקומות גזעניים ואתה משייך

את התנהגותם של חבורת דבילים על ציבור שלם ולא קטן.

זה שהוא רק נכד של יהודי, עדיין מקנה לו את הזכות לחיות בארץ הזאת ולדעתי

בצדק.

זה שהוא פורע חוק מפגר, זה כבר עניין אחר וזה שהוא תומך באנטישמיות,

באמת אין לי בעיה שאפילו ייגרשו אותם מכאן.

בכל אופן, אם חוק שכזה יעבור, זה רק ייראה שהעם הזה לא למד שום דבר מהשואה

שעברה עליו וממשיך להתנהג בצורה גזענית.

במידה והחוק הזה יעבור, אני אישית ארד מהארץ הזו לתמיד(כן, גם אני הייתי ביחידה קרבית

בצבא, כאילו למישהו איכפת, העיקר לבטא כאן את הסיסמאות הגזעניות שלהם).

סליחה, אנחנו לא מדברים על נישואי תערובת כגון אבא יהודי ואמא נוצריה. אנחנו מדברים על נוצרים מכל בחינה אפשרית שעולים לארץ רק בגלל שסבא או סבתא יהודים. הם לא רואים את עצמם יהודים, לא רואים זיקה למדינת כמדינה יהודית ומבחינתם בסך הכל שדרוג משמעותי ברמה החיים בהשוואה לרוסיה/אוקראינה.

זה עדיין לא אומר שצריך לסגור לגמרי את הברז.

להעלות לכאן אנשים שהם נצר ליהודים זה גם חשוב דמוגראפית

וחלקם גם אנשים מאוד איכותיים שהולכים אחר כך ליחידות מובחרות

ולקרבי.

חוץ מזה, נישואי התערובת שאתה מדבר עליהם, מבחינת ההלכה זה בדיוק אותו דבר

כמו להיות נכד לסב יהודי.

בכל מקרה, כל שנה מציינים כאן את "יום השואה והגבורה", בשביל שאחרי זה

נשמע שטויות כאלה, פשוט בושה.

כרגע, אבל היוזמה הזאת תתן פתח לדבר וגם זה יגיע, אל תדאג.

צודק, זה רק עניין של זמן באמת.

מתחילים בקטן, לא נותנים להכנס לחנויות, מלאימים עסקים וכו'.

פתאום אתה תראה גטאות שיקומו פה, רק של "נישואי תערובת",

שזה בעצם תהיה רק תחנת מעבר לגירוש או למקלחות.

כמו שנאמר, במקום בו שורפים ספרים, יישרפו גם בני-אדם.

מתחילים מגראס ומריחואנה, מתקדמים להרואין וקריסטל מת'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, עכשיו התחלתי לדאוג...

חוק השבות נוצר בשביל מטרה מסויימת שהוא מילא בצורה נאמנה, מילא וסיים את תפקידו, לדעתי גם צריך לשנות אותו אך בצורה שאנשים מנישואי תערובת יוכלו להתגייר בהליך מהיר.

לא, לא צריך לאפשר לכל אדם לעלות לכאן, אבל "חצאי יהודים", הם יהודים לכל דבר מבחינתי (חבל שדעתי איננה קובעת) שרק נולדו עם הורים שלא "בסדר הנכון".

הבעיה התחילה שפתחו את הדלתות לכולם כמעין פליטים, וכל מיני אנשים מפוקפקים, שקשר בינהם לבין יהודים/מדינה הוא מקרי בהחלט.

"סבא שלך גר ליד יהודי? סבבה אתה יכול לעלות". אבל כמובן, כמובן, עלו לכאן אנשים שנתנו למדינה הרבה יותר ממה שהמדינה נתנה להם, וכואב לי שמתייחסים אליהם (שוב, אנשים מסויימים) כמו לזבל כי אמא שלהם לא ראתה חשיבות בלהתגייר, והם לא מעטים, ע"פ הערכות מסוימות שקראתי פעם, מדובר בכ-300K בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זאת טעות גדולה, תסתכלו על התמונה הגדולה, אז בסדר, זה ימנע עלייה של קומץ חולירות כמו החבר'ה האלה, אבל כמה אזרחים נורמטיביים (וחיילים) המדינה תפסיד בעקבות דחיית האנשים האלה?

אני אישית בן לאב יהודי ואם נוצרייה, ואני מרגיש שטבעת הגזענות הזאת לאט לאט נסגרת סביבי וחונקת אותי, לא רחוק היום שבו יחליטו שאני לא מספיק יהודי כדי לגור כאן וירצו לגרש אותי, בגלל זה מטרת חיי כרגע היא להגיע למצב שאני מספיק מבוסס כדי להגר למדינה נורמלית. (וכן, עשיתי והייתי חייל קרבי, וכן, ברוב רובדי החיים אני מרגיש שייך וישראלי לגמרי, אבל לפי איך שהכל מתנהל כאן אני לא רואה לעצמי עתיד במדינה הזאת.)

מצטער מאוד אבל כמה שהמהלך הזה מוקצן ככה הוא חיוני. בהתחשב במצב העדין שהמדינה הזו נמצאת בו, הפרצה הזאת בחוק השבות היא חור שחור שאין לדעת מה הוא ישאוב. אסור לשכוח ולו לרגע את הסיבה להקמת המדינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quote author=Lev0 link=topic=287236.msg2524304#msg2524304 date=1189326046]

זאת בדיוק הבעיה, שאתה מביא את זה למקומות גזעניים ואתה משייך

את התנהגותם של חבורת דבילים על ציבור שלם ולא קטן.

זה שהוא רק נכד של יהודי, עדיין מקנה לו את הזכות לחיות בארץ הזאת ולדעתי

בצדק.

זה שהוא פורע חוק מפגר, זה כבר עניין אחר וזה שהוא תומך באנטישמיות,

באמת אין לי בעיה שאפילו ייגרשו אותם מכאן.

בכל אופן, אם חוק שכזה יעבור, זה רק ייראה שהעם הזה לא למד שום דבר מהשואה

שעברה עליו וממשיך להתנהג בצורה גזענית.

במידה והחוק הזה יעבור, אני אישית ארד מהארץ הזו לתמיד(כן, גם אני הייתי ביחידה קרבית

בצבא, כאילו למישהו איכפת, העיקר לבטא כאן את הסיסמאות הגזעניות שלהם).

זה עדיין לא אומר שצריך לסגור לגמרי את הברז.

להעלות לכאן אנשים שהם נצר ליהודים זה גם חשוב דמוגראפית

וחלקם גם אנשים מאוד איכותיים שהולכים אחר כך ליחידות מובחרות

ולקרבי.

חוץ מזה, נישואי התערובת שאתה מדבר עליהם, מבחינת ההלכה זה בדיוק אותו דבר

כמו להיות נכד לסב יהודי.

בכל מקרה, כל שנה מציינים כאן את "יום השואה והגבורה", בשביל שאחרי זה

נשמע שטויות כאלה, פשוט בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, עכשיו התחלתי לדאוג...

חוק השבות נוצר בשביל מטרה מסויימת שהוא מילא בצורה נאמנה, מילא וסיים את תפקידו, לדעתי גם צריך לשנות אותו אך בצורה שאנשים מנישואי תערובת יוכלו להתגייר בהליך מהיר.

לא, לא צריך לאפשר לכל אדם לעלות לכאן, אבל "חצאי יהודים", הם יהודים לכל דבר מבחינתי (חבל שדעתי איננה קובעת) שרק נולדו עם הורים שלא "בסדר הנכון".

הבעיה התחילה שפתחו את הדלתות לכולם כמעין פליטים, וכל מיני אנשים מפוקפקים, שקשר בינהם לבין יהודים/מדינה הוא מקרי בהחלט.

"סבא שלך גר ליד יהודי? סבבה אתה יכול לעלות". אבל כמובן, כמובן, עלו לכאן אנשים שנתנו למדינה הרבה יותר ממה שהמדינה נתנה להם, וכואב לי שמתייחסים אליהם (שוב, אנשים מסויימים) כמו לזבל כי אמא שלהם לא ראתה חשיבות בלהתגייר, והם לא מעטים, ע"פ הערכות מסוימות שקראתי פעם, מדובר בכ-300K בני אדם.

א. אני לא רוצה להתגייר, אני לא דתי ולא מתכוון להיות.

אני לא שומר כשרות, לא שומר מצוות ולא שבת.

מצד שני, תרמתי למדינה, הייתי ביחידה קרבית בלה בלה בלה...

ב. לגבי השורה: "סבא שלך גר ליד יהודי? סבבה אתה יכול לעלות", יש איזשהו בסיס לדברים שלך? הוכחות?

לסיכום, אני מזדהה עם המדינה הזו, שהיא מדינה ליהודים ומושתת על ציונות.

מבחינת היהודים כגזע, לא מבחינת הדת היהודית.

אם תתן להביע את דעתי ותרד לסוף דעתי אני אשמח.אני דיברתי נקודתית.ובהקשר לנושא להביא לפה עולים עם שורשים יהווה בהחלט צעד מבורך.

אבל איך אתה יכול להבדיל בין יהודים אמיתיים לבין אותם מהגרים שבאים לפה רק כדי להרים את רמת החיים שלהם??

אני מניח שיש לך פיצול בין העולים שחלקם באים לפה מטעמי ציונות וחלקם מטעמי רווחה.

לי אין בעיה שיבואו יהודים אדרבא אני מקבל את זה בברכה ובשמחה.אבל שבאים לפה קבוצות שאין להם זיקה למדינה אלה נטו לתנאי מחיה זה קצת מעצבן.

אז איך אתה יכול להבדיל???

בשביל זה יצא החוק החדש.

קודם כל, לא יצא עדיין שום חוק.

דבר שני, כולם הגיעו לכאן בשביל לשפר את הרווחה שלהם וחיפשו שיפור

ברמת החיים שלהם.

זה שאתה חי בסרט שזה לא ככה, זאת כבר בעיה שלך.

גם אנשים שהקימו את המדינה הזאת הגיעו לכאן בשביל עתיד טוב יותר ליהודים

לחיות כאן, ככה שכולם הגיעו לכאן גם מטעמי רווחה.

למשפחה שלי אישית היה מעמד כלכלי טוב ברוסיה, שני ההורים שלי עבדו בעבודות

מכובדות, אבא שלי היה מהנדס ואמא שלי עבדה בחברת מחשבים גדולה, היו לנו שני

בתים.

האינטרס לעלות לכאן היה בעיקר בשבילי, בכדי שלא אעבור את הגזענות שאבא שלי

היה צריך לעבור בילדות שלו.

חח...כמה שהוא טעה והתבלבל, עיקר הבילבול שלו, שהוא לא תיאר בחלומות הכי פרועים

שלו שהוא והילד שלו ייתקלו בגזענות כאן בארץ .

לדעתי בשביל שיהודי יהיה גזען, צריכה להיות לו חתיכת חוצפה ומחסור בשכל.

זה כמו שיש כושים גזענים, ששונאים לבנים או יהודים.

אחרי שהם חוו על בשרם, מה גזענות יכולה לגרום, הם עדיין בשלהם, להבדיל את עצמם

מהאחר.

כל הזמן אנשים כמוך צועקים שאחנו עם נבחר ואנחנו עם סגולה, אז תוכיח את זה,

שיהיה איזשהו בסיס שלך לטעון כך.

אבל אין בסיס, כי אתה גוי ככל העמים, שונא את השונה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאתה חייב להתגייר, לא אמרתי שמישהו צריך, פשוט לתת אפשרות כי יש כאלה שרוצים ועוברים 7 מדורי גהנום.

השורה, הזאת זאת היתה מעין בדיחה כאילו לקלות שהיה אפשר לעלות לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...