סוגרים את הפרצה בחוק השבות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוגרים את הפרצה בחוק השבות

Chymes

Recommended Posts

יופי...

אני בכלל אמרתי לא פעם שצריך להכריז, באופן חד פעמי כזה, שכל ה"חצאים" יוכרזו כיהודים לכל דבר.

אגב, אברהם בורג כתב על חוק השבות והעוולות שלו ספר. צריך לקרוא אותו. "לנצח את היטלר" קוראים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

RK

אני כישראלי רואה את הרבנות הראשית ולא רוצה להתקרב אליה.כיהודי (אם אפשר להגדיר בשביל הדיון..) אני לא עושה שום דבר שמזהה אותי ככה.

כל עולה שבא לארץ שרוצה להתגייר חייב לעבור את ההשפלות של הרבנות האורטודוקסית ולכן העולים מרוסיה וחבר העמים מוותרים על הגיור ובצדק.אני גם

כמו LEV חי חיי חופש ללא דת כלשהי כי דת זה דבר אוסר ומגביל.לדעתי מספיק שיש לעולה הזדהות על מדינת ועם הציונות וההתישבות בארץ מקנה לו את

הזכות.אחרי הכל ככה היה בעליות קודמות..על סמך החלום הציוני נבנתה מדינת .אבל הבעיה היום שזה קצת שונה והיום זה כבר הפך להגירה המונית מטעמי

מטעמי רווחה לאחוז לא קטן מהעליה ופה הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה ברור כאילו?

הם לא באמת נאצים הרי... זו סתם חבורת בני זונות שחיפשו "אידיאולוגיה" שאיתה הם יוכלו להוציא את הזעם על החיים העלובים שלהם. עכשיו כשהם נתפסו הפחדים שלהם יוצאים. בכלא כבר ידאגו לחנך אותם :-*

אה אגב, American History X מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK

אני מצוטט את ח"כ אפי איתם שמסכם את רוב הדעות שלי

לדברי איתם, העלייה לישראל של אלו שאינם יהודים, גורמת לאיבוד הזהות של המדינה: "יש אנשים שעולים לארץ ובינם ובין זיקה יהודית אין ולא כלום. חלק מהם אפילו באים כנוצרים ולא זו בלבד שאינם רוצים להתגייר, הם אף חיים באורח חיים מופגן כלא יהודים ומקימים כנסיות. אני לא בא להגיד שכל מי שעולה מכוח סעיף הנכד הוא נאצי, אבל אין ספק שיש פה פירצה בחוק ואת זה צריך לתקן. עלייתם ארצה של מי שאינם יהודים ולא רוצים להתגייס, בצירוף לאוכלוסייה הערבית שמתגוררת בארץ, גורמת לטשטוש הזהות היהודית של מדינת - ואת זה צריך לתקן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי, אולי סופסוף אני אקבל מעמד פליט, בגלל גזענות מבית, ואלך לגור באיסלנד, הרחק מגזענים כמוכם.

מה זה יהודי לפי הלכה? ההלכה היתה כזו בגלל שבתקופה שהיא נקבעה חשבו שהתורשה נקבעת לפי האמא בגלל שהות העובר ברחמה. היום לכל אידיוט ברור שבדיוק מחצית מהגנים הם מהאב ומחציתם מהאם. אין דבר כזה להיות יהודי רק כי אמא שלך יהודייה - זה כמו להיות "חצי בהריון". גנטית, ייתכן מאד שאני אפילו יותר יהודיה מהרבה "כשרים למהדרין", אבל את מי זה מעניין? כל עוד אפשר להתנצח מעל אנשים שלא "טהורים מספיק" לסטנדרים פאשיסטיים כמו של אבידן, למה לנסות לעזור לאנשים להשתלב בחברה ולהרגיש בבית כשאר היהודים? הכי טוב לקרוא להם "גויי מסריח" ו"תחזור לרוסיה" (פעם היו אומרים אותו דבר למזרחים, שהם לא יהודים אלא "ערבים מדת משה" ושהם "צריכים לחזור לאפריקה").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היגיון ואמונה לא הולכים ביחד כי אמונה תמיד תיהיה סגורה על דעותיה בצורה קנאית וההגיון יחפש תשובות למה ? איך?

הבעיה הזו מוכרת לי מקרוב ממערכת יחסים אישית.וזה שני מושגים משני צדי המתרס :bash:

וצריך לדעת להתפשר.. :yelclap:

איזה יופי, אולי סופסוף אני אקבל מעמד פליט, בגלל גזענות מבית, ואלך לגור באיסלנד, הרחק מגזענים כמוכם.

מה זה יהודי לפי הלכה? ההלכה היתה כזו בגלל שבתקופה שהיא נקבעה חשבו שהתורשה נקבעת לפי האמא בגלל שהות העובר ברחמה. היום לכל אידיוט ברור שבדיוק מחצית מהגנים הם מהאב ומחציתם מהאם. אין דבר כזה להיות יהודי רק כי אמא שלך יהודייה - זה כמו להיות "חצי בהריון". גנטית, ייתכן מאד שאני אפילו יותר יהודיה מהרבה "כשרים למהדרין", אבל את מי זה מעניין? כל עוד אפשר להתנצח מעל אנשים שלא "טהורים מספיק" לסטנדרים פאשיסטיים כמו של אבידן, למה לנסות לעזור לאנשים להשתלב בחברה ולהרגיש בבית כשאר היהודים? הכי טוב לקרוא להם "גויי מסריח" ו"תחזור לרוסיה" (פעם היו אומרים אותו דבר למזרחים, שהם לא יהודים אלא "ערבים מדת משה" ושהם "צריכים לחזור לאפריקה").

את יודעת תמיד אפשר לחזור בתשובה ולשים פיאה על הראש.בדרך כלל זה תקף על פי ההלכה.

הרבה לא יהודיות שעלו מארצות חבר העמים עשו את זה והתקבלו בברכה בחלק מהקהילות החרדיות והקימו משפחות.

אם את כל כך רוצה לטוס לאיסלנד אף אחד לא עוצר אותך.אבל לפחות תעשי מאמץ להיות חלק מאיתנו ולא לבדל את עצמך ולצעוק כל הזמן "אני פליטה"

"אני רק חצי יהודיה".כבר אמרתי לך בדיונים קודמים שאם אין לך זהות ואין לך זיקה למדינה זו בעיה אישית שלך וזה כבר לא עניין של גזענות בכלל.אולי באיסלנד

תיסתדרי טוב עם הקור כמו התגובות הקפואות שלך :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבורות שלך לא יודעת גבול... אם אתה היית עולה ממדינה X והיו מתאכזרים אליך כמו שהתאכזרו אליי ולעוד רבים אחרים, היית יודע על מה אני מדברת.

יאללה, שישנו את חוק השבות אבל מאיפה אז תמצאו פראיירים שיעשו בשבילכם עבודות שחורות ויעשו צבא? אולי גם לשם תשימו תאילנדים?

פאשיסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתראות.

הבורות שלך לא יודעת גבול... אם אתה היית עולה ממדינה X והיו מתאכזרים אליך כמו שהתאכזרו אליי ולעוד רבים אחרים, היית יודע על מה אני מדברת.

טוב, כנראה פעם נוספת נצטרך להזמין כנר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע...אז אני אשם במה שאת עברת???.אני גרמתי לכל הצרות שלך??

אולי תקחי כוס מים ותרגעי.את יודעת את סוחבת איתך מטען רגשי שצריך לטפל בו לא לפרוק אותו על אחרים :nono: :nono:

המלצה שלי ללכת לפסיכולוג ולספר מה מציק לך במקום לירות אש על אחרים.

רב מן הסתם יקבל אישור כי הוא יהודי...אותו דבר תלמיד ישיבה.אבל מה יש להם חיי קהילה שהם לא רוצים לעזוב כל כך מהר לכן הם לא באים לפה בכזו מהירות

כמו עולי חבר העמים.להם לא היה כל כך הרבה מה להפסיד...אז תתחילי לראות את העולם מפוכח ולא כמו איזה ילדה\נערה\אישה מתוסכלת.

ומה עבר עליך בדיוק???

שאת כל כך רגישה לכל דיעה שרצה פה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מספיק שיש לעולה הזדהות על מדינת ועם הציונות וההתישבות בארץ מקנה לו את

הזכות.אחרי הכל ככה היה בעליות קודמות..על סמך החלום הציוני נבנתה מדינת .

להזכירך ישנו בארץ ציבור יהודי חרדי בירושלים שמתנגד למדינת כמו שהיא היום ועדיין מקבל את כל הזכויות שמגיעות לאזרח מן השורה.

בנוסף ישנם ערבים אזרחי שעוסקים בפעולות טרור נגד אזרחי המדינה וגם הם לא נמצאים בסכנת גירוש.

בגלל קומץ אנשים שמצייר צלבי קרס אתה קורא לגרש קבוצה גדולה שכן תורמת למדינה?

לדעתי אתה טועה בבחירת המלחמות שלך. יש במדינה אזרחים שפוגעים בה הרבה יותר מאשר ציור צלבי קרס. החוק הזה מיותר פוגעני ולא משרת שום מטרה

שתעזור לאזרחיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תקחי כוס מים ותרגעי.את יודעת את סוחבת איתך מטען רגשי שצריך לטפל בו לא לפרוק אותו על אחרים :nono: :nono:

המלצה שלי ללכת לפסיכולוג ולספר מה מציק לך במקום לירות אש על אחרים.

אז תתחילי לראות את העולם מפוכח ולא כמו איזה ילדה\נערה\אישה מתוסכלת.

ומה עבר עליך בדיוק???

שאת כל כך רגישה לכל דיעה שרצה פה??

עברו עליה שנים של חוסר השגיות, תסכול, קשיים בהסתגלות לחברה הישראלית ובחירת מקצוע שגויה ללא בדיקה אם בכלל יש דרישה לאותו מקצוע בשוק העבודה. התוצאה: נערה מתוסכלת שכל הזמן מחפשת אשמים למצבה במקום לקחת אחריות ולעשות משהו מועיל לשם שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...