מצוקה!!! - העכבר חורג מגבולות המסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצוקה!!! - העכבר חורג מגבולות המסך

gshoval

Recommended Posts

אני חייב לציין שמעולם לא נתקלתי בכזה דבר!

העכבר שלי משום מה חורג מגבולות המסך. כשאני מזיז אותו לקצה השמאלי או העליון הוא בסדר (מגיע עד הקצה ונעצר) אבל כשאני מזיז אותו לקצה הימני או התחתון הוא ממשיך למטה (נעלם וחוזר רק כשאני מעלה/מזיז שמאלה חזרה)...

ניסיתי להתקין מחדש את הדרייברים של המסך וכרטיס המסך (MAG786FD ו 4 TI4600 ) אבל כלום לא עוזר

על המחשב מותקנת רעיונות התקבלו בברכה!

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות!

ה- nview אמור להיות מבוטל כי אין שום מסך נוסף שמחובר לכרטיס (היה פעם אבל כבר אין)

למרות שאין מסך נוסף עברתי על כל ההגדרות של ה- nview ולא מצאתי שום דבר.

הדרייבר האחרון שהתקנתי הוא דטנייטור 43.00 מישהו יכול להגיד לי מה להפעיל שם ומה לא? (בעזרת screenshots)

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה החריגה בולטת ומשמעותית ? כי אצלי ואני מתאר שבכל מחשב העכבר לא יוצא משמאל ולמעלה ומימין ולמטה הוא יוצא בטיפה מן המסך. תסתכל אצל אחרים ותשים לב אם זה באמת תקלה רק אצלך או שסתם פתאום שמת לב לחריגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זאת חריגה משמעותית. גיליתי את זה בזמן ששיחקתי C&C Generals והמפה לא זזה ימינה (כדי שהיא תזוז ימינה העכבר צריך להתקל בקצה ואז המפה נגללת באותו כיוון אצלי זה פשוט לא קורה...) ואז התחלתי לחפש מה הבעיה ולהפתעתי העכבר כאילו מטייל בהמשך המסך שלא קיים. גם אם אני מכווץ את המסך למינימום זה עדיין קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסיר את התקנת הכרטיס במנהל ההתקנים ואז תתקין את הדרייברים המקוריים של הכרטיס תבדוק אם זה בסדר תמשיך לגירסה האחרונה של

הדרייברים ואז תגיד לי מה קורה איתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני חושב שאני יכול לעזור לך - התקנת DRIVER 43.00 הוא לא WHQL, אני מציע לך להתקין רק WHQL אל תסמוך על אחרים תנסה להחליף ל - 42.01 לי יש אותו זה ה WHQL הכי חדש.

אני מקווה שזה יעזור לך.

מיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...