"איך לעשות " את השכנה הסקסית שלי -מורה לאנגלית? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"איך לעשות " את השכנה הסקסית שלי -מורה לאנגלית?

f16

Recommended Posts

"תעמדי רגע אני צריך לצלם אותך...

מה למה? מה זה משנה עכשיו?..

נו......

התיעצתי בפורום מחשבים איך להשחיל לך והם רוצים תמונה שלך

נו תעמדי רגע... לאן את בורחת בובהההההה!?!?!??!?"

גדול :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתם מדברים שטויות?

כולכם מתנהגים עכשיו כמו הזקנים האלה שמסבירים על החיימדלה שהם פגשו בקיבוץ ואיך הם הדליקו אותה.

9 שנים! אתה חי בסרט? היא יכולה להיות אחותך הגדולה!

חסרים גברים בגיל שלה שהיא צריכה ילד? (ועוד אחד דפאר שלא מבין אנגלית)

היא אמרה לך לא ובשביל שלא תפגע היא הסכימה להמשיך ללמד אותך, אם תגע בה היא תעיף לך סטירה,תשפיל אותך, ולא תפגש איתך יותר לעולם.

פשוט צא מהסרט שאתה נמצא בו, פה זה לא My First Sex Teacher

אתה יודע מה , רק בגלל שזה מצב רגיש (שכנה .. בכל זאת ... ) החלטתי לנסות להזמין אותה פעם נוספת לצאת ואם היא תענה בסירוב ,אז אני באמת ארד מכל העניין.

BETTER BE SAFE THAN SORRY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה פזיז.

קודם תשאל אותה למה היא לא רצתה לצאת איתך, פשוט לשאול, תגיד לה שזה מענין אותך ואתה רוצה לדעת כדי למנוע מצבים לא נעימים עם נשים אחרות בעתיד, ככה היא תגיד לך בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה למה?

היא מבוגרת ממנו ב-9 שנים היא שכנה שלו תחשוב על זה שאמא של חברה שלך תגור איתך באותה קומה לא תרצה לקפוץ מהחלון?

יודע מה עזוב את החלון כי היא בטח תהיה למטה תלך להוריד תזבל או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו יופי, אמרתי את זה גם בהודעה הקודמת שלי, אבל אני רוצה שהוא ישמע את זה ממנה, ויצא מהסרט...

אחרי שהיא תגמור להסביר לך תגיד לה בצחוק "אז אין טעם לנסות להתחיל איתך שוב אה?"

ותקבל את התשובה, והיא גם לא תברח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אחי איך קוריאם לה..?

גם לי היתה מורה לאנגלית שווה לאללה ;D אבל בבצפר חח לא שכנה..

ואממ כמו שכולם אומרים כדאי לך קצת לצאת מהאשליה חח

בכל מקרה הדבר הכי חכם אם בכל זאת אתה מתעקש

קודם תשאל אותה למה היא לא רצתה לצאת איתך, פשוט לשאול, תגיד לה שזה מענין אותך ואתה רוצה לדעת כדי למנוע מצבים לא נעימים עם נשים אחרות בעתיד, ככה היא תגיד לך בלי בעיה.

ואחרי זה..

"אז אין טעם לנסות להתחיל איתך שוב אה?"

צעד יותר פרוע מיזה יהיה אסון חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אתם מתארים מסע לכיבוש בחורה , כאילו שזה איזה שלב בקאונטר סטרייק

או שאין לכם נסיון עם נשים , או שנפלתם על בחורות ב'יציות.

הוא אמר בעצמו שהוא יודע אנגלית , והוא סתם מבקש ממנה עזרה

אז היא שמה לב לזה , והוא כבר הציע לה לצאת והיא חששה בגלל הגיל שלה או היתה מופתעת ולמרות זאת

הסכימה לבוא אליו עוד פעם ,

אם הוא יאמר לה שהיא לבושה היום יפה , או שכיף לו לו בחברתה או דברים כאלה

לפי התגובות שלה הוא יבין לאיפה זה הולך , ואין לו מה להפסיד פה.

זה כולה להתחיל עם בחורה

אתם מתארים את זה כאילו זה שליחת לווין לחלל :lol:

CS>ALL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש דווקא לז**ן מורה זה ה-חלום שלי! זה מזכיר לי שהייתה לי מורה אחת ללשון והיו לה זוג עופרים קופצים אלוהים ישמור... סקסית בטירוף.

להתחיל איתה לא העזתי עקב הפרש הגילאים ואני מניח שגם אם הייתי מעיז הייתי נענה בשלילה כמו פותח הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אחי איך קוריאם לה..?

גם לי היתה מורה לאנגלית שווה לאללה ;D אבל בבצפר חח לא שכנה..

ואממ כמו שכולם אומרים כדאי לך קצת לצאת מהאשליה חח

בכל מקרה הדבר הכי חכם אם בכל זאת אתה מתעקש ואחרי זה..

צעד יותר פרוע מיזה יהיה אסון חח

וואלה גם לי הייתה מורה למת' שהיא גם מורה לאנגלית והיא כוסית אש

בת 26

יאו היינו מחכים לשיעורים שלה כמו לאדע מה... אוף למה היא לא עברה איתנו לתיכון למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן הגענו... הדיון הזה הגיע לדף 6, יש בו עוד מגיבים - והוא עוד בתול.

וואלה גם לי הייתה מורה למת' שהיא גם מורה לאנגלית והיא כוסית אש

בת 26

יאו היינו הייתי מחכים מחכה לשיעורים שלה כמו לאדע מה... אוף למה היא לא עברה איתנו לתיכון למה

דפי זהב>מדריך עסקים>פ'> פסיכולוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למסקנה מהפכנית. לא סתם אומרים "כשהזין עומד השכל לא עובד". הרי בשביל להרים זין צרייך דיי הרבה דם וככל הנראה, הדם הזה מגיע מחלק מאד ספציפי בגוף שכנראה לא כל כך חשוב לפרוצס עצמו. במילים אחרות, כל הדם זורם מהמוח לזין ובמוח נשאר איזשהו ריק, יובש כזה מדברי. עכשיו מה תגידו תודה שאין לכם זין כמו של פר כי הייתם מתעלפים עוד לפני שזה היה מגיע לתכלעס. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, לאחר ניתוח ופיענוח לעומק שבו ניסיתי להבין כיצד צריך לפעול בסיטואציה כזו (שיעור פרטי), הסקתי כמה מסקנות. אז ככה,

אתה צריך לגרום לה לפתות אותך, אתה בטח שואל את עצמך "כן, אבל איך אני גורם לה לעשות את זה", אז התשובה נמצאת מתחת:

כביכול, היא המורה והיא נמצאת במן עמדת שליטה, לכן הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כאשר אתה הולך לשיעור "הלימודי" אצל HB30s (המורה הפרטית והסקסית שלך), אתה צריך לגרום לה להרגיש נחותה ממך, זאת אומרת, במקום שהיא תהיה המורה החכמה, אתה תהיה החכם והשולט, תגרום למצב שהיא תנסה להיות או להראות לך שהיא חכמה ובכך היא גם מנסה למצוא חן בעיינך (היא אפילו לא יודעת את זה, זה נמצא לה בתת המודע).

נסה להכניס אותה לדיונים אריסטוקרטים על החיים בהקשר ובהשפעת משהו שהיא למדה אותך באותו שיעור, או סתם על איזה סרט (אבל שיהיה קשור בצורה דיי בולטת).

דוגמא מסויימת ששלפתי ברגע זה:

אתה: דקלם משפט באנגלית, שיהיה מעניין ושנון (למשל משפט עתיק באנגלית, שיהיה בהקשר מסויים, למשל משהו שהיא למדה או משהו שהיא אמרה, את זה אתה צריך לדעת) ומיד אחר כך תאמר "וואי את יודעת, שפה גבוהה ממש עושה לי את זה".

HB30s: "שפה גבוהה?"

אתה: "כן, משהו שייקספירי כזה".

HB30s: היא תנסה להראות שהיא חכמה, אולי היא תזמר איזה משפט "חכם", לגיטימי שהיא תעשה את זה, (בכך אתה גורם לה להיות הנחותה בצורה מסויימת).

אם היא תגיד משהו פאתטי תוך כדי שהיא מנסה להיות חכמה, תגיד משהו בסגנון "את יודעת? את הורסת את הסיכויים שלך איתי" ^_- תגיד את זה בצורה מדליקה וסקסית משהו...

מיד אחר כך! בנימה חלשה של יש סוף סוף! תאמר משהו בסגנון "טוב השעון מראה על 20:00, נגמרה השעה, אני זז בה ביי"...

דבר נוסף שאפשר לעשות, כשהיא תלווה אותך לדלת, תן איזו הערה ביקורתית על עיצוב או ניקיון הבית, בכך אתה גורם לה להרגיש במן אי-נעימות מסויימת, סמוך עליי שבשיעור הבא שתקבעו, הבית שלה יהיה הרבה יותר מסודר ;)

הכי חשוב - תרגיש שאתה במן משחק מסויים ואתה צריך לפצח אותו, או בעצם אותה :) תהנה מזה.!

כל זאת עד ל"שיעור" הבא, אל תצפה להשכיב אותה ב"שיעור" הראשון, תחזור ותגיד איך היה... שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן הגענו... הדיון הזה הגיע לדף 6, יש בו עוד מגיבים - והוא עוד בתול.

דפי זהב>מדריך עסקים>פ'> פסיכולוג.

לההה

דווקא אני יכול להעיד על עצמי שהייתי המתון יותר, כל פעם שהיא התכופפה לקרוא תרגילים מהספר כולם הסתכלו לה על ה.... ושהיא התקופפה ללוח (לכתוב למטה תיודע) התנוסס לה החוטיני השחור... רק אז למדתי להעריך באמת את אורך חקירת הפונקציות...

אז שכולם הסתכלו ידעתי שהיא יודעת שאנחנו מסתכלים אז הקפדתי לנעוץ את מבטי בספר... אבל כל החברים שלי הדפוקים האלה "דורון באמש'ך תראה תראה תציצים יאללה יאוו אני רואה לה תפיטמה יאו"

ועוד עם הקול הצווחני של גיל ההתבגרות, היא בטוח שמעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...