"איך לעשות " את השכנה הסקסית שלי -מורה לאנגלית? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"איך לעשות " את השכנה הסקסית שלי -מורה לאנגלית?

f16

Recommended Posts

דימה זה מאומנות הפיתוי משהו כזה?

המאמר כן... :) ע"י יגאל שטארק

דבר אחד שלא הצלחתי להבין הוא:

איך על ההתחלה ניתן לקלוט האם הבחורה מעוניינת בך בתור גבר או שהיא סתם נחמדה ורואה בך ידיד בלי שום הקשר מיני ?

זה לא הפעם הראשונה שקורה לי מקרה דומה שאני מפרש נחמדות בצורה לא נכונה ,ונישבר לי הזין לבזבז

את המחשבות שלי ,האנרגיה והזמן הפנוי המועט שיש לי על מטרות אבודות מראש .

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם כיצד ניתן לנפות מראש בין 2 סוגי הבחורות הללו מפני שאני ממש לא מעוניין בידידות נפש אלא רק ב-

Dating material ?

יש המון וידאו'ס על סש"ה(סימנים של התעניינות)

IOI

http://www.google.com/search?hl=en&q=signs+of+Indicators+Of+Interest&btnG=Search

ENJOY :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר אחד שלא הצלחתי להבין הוא:

איך על ההתחלה ניתן לקלוט האם הבחורה מעוניינת בך בתור גבר או שהיא סתם נחמדה ורואה בך ידיד בלי שום הקשר מיני ?

זה לא הפעם הראשונה שקורה לי מקרה דומה שאני מפרש נחמדות בצורה לא נכונה ,ונישבר לי הזין לבזבז

את המחשבות שלי ,האנרגיה והזמן הפנוי המועט שיש לי על מטרות אבודות מראש .

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם כיצד ניתן לנפות מראש בין 2 סוגי הבחורות הללו מפני שאני ממש לא מעוניין בידידות נפש אלא רק ב-

Dating material ?

שמע, לנשים יש מערכת הפעלה שונה משל גברים. אל תבזבז זמן מיותר לנסות לקשר ולהבין את המערכת שלה. לא הצליחו אז אתה..?? חחחח...

תשובה רצינית: לומדים מניסיון. לך תדע, אולי היא תבוא אליך בעוד כמה ימים ותשאל אותך אם בא לך לצאת. הטבע של האדם הוא כמו כלב, לפעמים רודפים אחרי מה שבורח. את בורח אבל אולי היא תרדוף אחריך.

בהצלחה בעתיד גבר גבר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שאלת אותה אם היא רוצה לצאת?

אני אומר שהתשובה בגוף השאלה, אבל מזווית אחרת:

אם תדע איך לשאול, תקבל את התשובה שרצית.

בכל מקרה, למרות שכנראה לא יצא מזה כלום, אני עדיין מעריך אותך על האומץ. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם.

אני מתפלא על חלק מהתגובות ,לא פתחתי את ה- thread הזה על מנת לשעשע או לגרום לגירוי.

ובכלל הבחורה משכה אותי בזכות אופייה , ולא כל כך בזכות מראה החיצוני (אני מודה בכך שהכותרת הייתה מטעה היות והמטרה העיקרית , לא הייתה one night stand, אם כי לא הייתי מתנגד כלל אם זה היה קורה ......)

שמחתי לגלות שרוב חברי הפורום הם בכמה וכמה רמות מעל האוכלוסייה הכללית ומרמת חברי פורומים אחרים, והייתי רוצה לשמוע את דעתכם בנושא חדש שפתחתי ,שהלינק אליו מצורף בזאת :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=291722.msg2562466#msg2562466

באי ותודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מילים. 13 עמודים בשביל לצאת הכי איוול שאפשר.

מדהים כמה שהקשבת לעצות שלנו :kopfpatsch:

ואתה עוד מתפלא מהתוצאה :lol:

alex בתור בן 23 הגיע הזמן שתלמד מה זה איוולת אמיתית .

איוולת זה להקשיב לדעת מיעוט (שלך ועוד 2 -3 מגיבים )

איוולת זה לא לקחת סיכונים מחושבים כשצריך .

איוולת זה לדאוג יותר מדי מה יחשבו אנשים אחרים .

איוולת זה להתנסח כמוך ולהשתמש ב- אייקונים בסוף כל משפט כמו ילד מפגר בן 8 שמשחק ב-icq

אני דווקא קראתי את כל העצות , הפנמתי את מה שנראה לי נכון ושיניתי מעט את תוכניותי ובחרתי דווקא לפעול על פי דעת הרוב- כלומר ליזום מהלכים אבל לא להגזים בהם .

אני שומר על אנונימיות בפורום וזה מאפשר לי להיות אמיתי וכנה ,ותאמין לי שהדבר שהכי פחות מעניין אותי זה "לצאת "(כהגדרתך ) winner או שאקל וכל שאר הביטויים האידיוטיים.

ואם לדעתך יצאתי איוול , אז -so be it , זה ממש מעניין לי את הביצה השמאלית .(מעניין שהרבה אנשים אחרים חשבו ההפך ממך.....)

ואם כבר מדברים על מבחן התוצאה אז אני שלם עם עצמי ,וזה מה שחשוב- -עדיף לנסות ולהיכשל ,מאשר לא להעיז ולהבטיח מראש את הכישלון ולהצטער אחר -כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני כותב עם סמיילים כי אני בעד להביע כמה שיותר רגש במשפטים שלי פשוט כי אני כותב המון באינטרנט (וגם בעבודה) מאחורי מסך ויוצא לפעמים שאנשים חושבים שאתה מתרגז עליהם או נעלב כשאתה לא מוסיף הבעת רגש למשפטים על המסך. מפה ועד ילד בן 8 ? :kopfpatsch:

2.גם אני הייתי עושה כמוך חלקית. הכוונה הייתי עושה משהו בנידון כי גם אני תומך במשפט "עדיף מאוחר מאשר אף פעם" ומוטב לקבל כמה פעמים תשובה לא מאשר לא לקבל אף פעם כן בגלל שלא התחלתי עם מישהי.

פשוט כל השאלות המיותרות האלה שלך והמאמץ של החברה פה עם עצות זה כבר אמר מה הולך לקרות. ובגלל זה כבר עברנו לנימה צינית.

היית חכם אך לא נבון.

יש אמרה ברוסית האומרת "חכם יידע לצאת מצרה שנבון כלל לא היה נכנס אליה". ולכן כבר בפעם הראשונה שהשכנה אמרה לא ותירצה אתזה - היית אמור להבין את הרמז. אנחנ סה"כו הבנו את זה לפניך, זה הכל. שום דבר אישי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alex בתור בן 23 הגיע הזמן שתלמד מה זה איוולת אמיתית .

איוולת זה להקשיב לדעת מיעוט (שלך ועוד 2 -3 מגיבים )

איוולת זה לא לקחת סיכונים מחושבים כשצריך .

איוולת זה לדאוג יותר מדי מה יחשבו אנשים אחרים .

איוולת זה להתנסח כמוך ולהשתמש ב- אייקונים בסוף כל משפט כמו ילד מפגר בן 8 שמשחק ב-icq

איוולת זה לשים מספר אקראי של רווחים בין כל 2 מילים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני כותב עם סמיילים כי אני בעד להביע כמה שיותר רגש במשפטים שלי פשוט כי אני כותב המון באינטרנט (וגם בעבודה) מאחורי מסך ויוצא לפעמים שאנשים חושבים שאתה מתרגז עליהם או נעלב כשאתה לא מוסיף הבעת רגש למשפטים על המסך. מפה ועד ילד בן 8 ? :kopfpatsch:

2.גם אני הייתי עושה כמוך חלקית. הכוונה הייתי עושה משהו בנידון כי גם אני תומך במשפט "עדיף מאוחר מאשר אף פעם" ומוטב לקבל כמה פעמים תשובה לא מאשר לא לקבל אף פעם כן בגלל שלא התחלתי עם מישהי.

פשוט כל השאלות המיותרות האלה שלך והמאמץ של החברה פה עם עצות זה כבר אמר מה הולך לקרות. ובגלל זה כבר עברנו לנימה צינית.

היית חכם אך לא נבון.

יש אמרה ברוסית האומרת "חכם יידע לצאת מצרה שנבון כלל לא היה נכנס אליה". ולכן כבר בפעם הראשונה שהשכנה אמרה לא ותירצה אתזה - היית אמור להבין את הרמז. אנחנ סה"כו הבנו את זה לפניך, זה הכל. שום דבר אישי :xyxthumbs:

איש, "לא" אצל בחורה זה דבר נזיל, אי אפשר לדעת וכדאי לפעמים ללחוץ, גם אם זה נראה מנוגד להגיון. אני חושב שאתה פחדן ואתה מתרץ את זה. הוא התייעץ, דבר שלדעתי פגע בבטחון שלו ובתוכנית המקורית שלו שהייתה לדעתי הטובה ביותר. וואו הבחורה פשוט תיכנס לטראומה אם הוא יגע בה וזה לא יתאים לה, היא תצטרך שנים של תרפיות, מכל האסכולות. בחייאט... גישת המילים פחות עובדת מגישת המעשים, והתגובה הנשית למגע היא שונה מהתגובה למילים, מן הסתם. בין אם זה היה פועל או לא, אני חושב שצריך להיות תעוזתן, וגם חוצפן. זה נראה לי עלוב מאוד שאתה מנסה להתחזק על הגב של אנשים שחיים, ולא חיים תאוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש, "לא" אצל בחורה זה דבר נזיל, אי אפשר לדעת וכדאי לפעמים ללחוץ, גם אם זה נראה מנוגד להגיון. אני חושב שאתה פחדן ואתה מתרץ את זה. זה נראה לי עלוב מאוד שאתה מנסה להתחזק על הגב של אנשים שחיים, ולא חיים תאוריות.

מה בין שמיטה להר סיני ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...