שאלות לגבי USB וקנייה דרך האינטרנט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגבי USB וקנייה דרך האינטרנט

אישי555

Recommended Posts

אני קונה לוח אם, מעבד וזכרונות חדשים למחשב. מה קורה עם כניסות USB? אני אשאר עם מה שיש לי או שזה מגיע עם לוח האם?

לגבי הקנייה: כדאי להזמין בטלפון או להגיע לחנות? הרי הם בכל מקרה לא מרכיבים ובודקים אלא אם משלמים על הבדיקה. אז יש צורך להגיע לחנות? מה צריך לדעת כדי שלא יעבדו עליי?

את הזכרון אני אקנה מחנות אחרת. מכירים חו"ד שליליות לגבי החנות(http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=422092)? כי מדובר במוצר הכי טוב והם מוכרים הכי זול יותר מחברות פחות ידועות. אפשר לסמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבקר יושב על הלוח אם אז כמובן שזה יוחלף.

אלא אם יש לך כרטיס PCI עם חיבורי אז אין בעיה להעביר אותו ללוח החדש

כנ"ל לגבי חיבורי בפאנל הקדמי של המארז, זה סך הכל כבל שמתחבר ללוח.

בקשר לקניה בחנות או בטלפון אין לי שום העדפה כל עוד אתה לא מרכיב את המחשב שם.

בנוגע לחנויות ולמחירים,

מניסיון ארוך מאוד אני יכול להמליץ לך שלא לחפש את הכי זול בזאפ אלא את הכי זול (או לפחות במחיר נורמלי) מבין החנויות המומלצות בין משתמשי הפורום (אתה יכול לחפש ולראות איפה הרוב פה קונים, אם זה זיגזג או סקייפיסי וכולי, אלה סתם דוגמאות תמצא מה שנוח לך).

כל מיני אתרי ללא גב שמוכרים מוצרים בחצי מחיר, בסופו של דבר זה בא על חשבון השירות, יקח לך ימים לתפוס אותם שתצטרך עזרה או אם המוצר לא יגיע בזמן, בנוגע לאחריות בכלל זה נושא רגיש מאוד.

אני יכול להגיד לך שאני קונה מחנות לא ממש זולה, רק בגלל השירות והאמינות שלה, אז על כל המחשב שלי שילמתי אולי 500 שקל יותר ממה שהייתי יכול להוציא בחנות אחרת, אבל אני יודע שכשאני אצטרך אותם אני אקבל שירות טוב.

חומרה זה כמו כל דבר אחר בארץ, רק עשירים יכולים להרשות לעצמם לקנות בזול.

שיהיה לך בהצלחה עם הקניה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי על התגובה. אז כמה כניסות USB יהיו לי על הלוח הזה: GA-M61P-S3?

אני אכן קונה מSKYPC אבל רק את המעבד והלוח. ההפרש לזיכרון בין החנות הזולה לSKYPC הוא 17 ש"ל לסטיק ואם אני קונה 2 אז זה כבר 34 ש"ח. בהפרש הזה אפשר לקנות מעבד חזק יותר. החנות נמצאת בחולון ואין לי בעיה ללכת אליהם (אני גר קרוב). ומה כבר יכול להיות עם זכרון? זה לא רכיב רגיש. אני חושב שאקנה אחד ואם יילך טוב אקנה את השני כעבור שבוע.

ומה לגבי המעבד והלוח? איך אפשר לדעת שהם בסדר ולא עבדו עליי? כי אני לא ממש מבין בזה ומה שהמוכר ייתן לי אני אקח. וגם כאן אני שואל-להזמין בדואר או להגיע לחנות? (המעבד והלוח ייקנו מSKYPC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 מאחורה ואפשרות הרחבה בפינים על הלוח אם (לחיבור פאנלים\ברקטים נוספים).

אני לא הייתי חוסך בכסף בשביל אמינות, וזכרונות כמו כל רכיב חומרה יכול להתקלקל גם אם הוא מהסדרה הכי טובה ואמינה שיש.

בקשר לנסיעה או שליח, מה שבא לך, גם ככה אתה לא הולך לבדוק את החלקים בחנות עצמה רק שתגיע הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עכשיו יש לי 4 מאחורה ועוד 2 מקדימה אפשר יהיה לחבר את אלה שמקדימה ללוח החדש?

בSKYPC לא נותנים לי שירות טוב. הם אמרו שיתקשרו אליי עוד דקה ולא חזרו אליי. התקשרתי כעבור חצי שעה ואמרו שזה ייקח זמן. בסוף הם לא חזרו אליי בכלל. התקשרתי לזיגזג והם אמרו שצריך להזמין ושזה ייקח שבוע. למה כ"כ הרבה זמן זה לוקח? התקשרתי לחנות אחרת בראשון ושם ראיתי שזה הכי זול אבל מתברר שזה מגיע בלי (פתחתי על זה הודעה בפורום אחר כאן). אוף למה צריך את כל הבלגאן הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עכשיו יש לי 4 מאחורה ועוד 2 מקדימה אפשר יהיה לחבר את אלה שמקדימה ללוח החדש?

ממש ממש לא, החיבורי הם מובנים על הלוח, אין לך אפשרות לפרק אותם ולחבר למקום אחר.

אם זה לא מספיק חיבורי בשבילך, אתה יכול לקנות מפצל , או כרטיס PCI עם עוד יציאות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מספיק לי אבל יש בעיה עם המיקום. אני מעדיף שזה יהיה מקדימה ולא מאחור. יש פתרון קומבינה?

אתה לא יכול "לשחק" עם זה. זה גם תלוי במארז, אתה לא יכול סתם לפרק את ה ולהדביק עם צלוטייפ על המארז.

מה שאתה כן יכול לעשות, זה לקנות מפצל , או כבר מאריך, עם כבל באורך של איזה מטר טחצי, לחבר אותו למחשב מאחורה, ולשים את הצד השני שלו עם הפיצולים על השולחן מחשב.

אה, אתה יכול בעצם גם להדביק אותו עם צלוטייפ למארז מקדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם תלוי במארז

אבל במארז הנוכחי זה מתאפשר ואני כאמור לא מחליף מארז. הלוח אם שלי ישן נורא ואם כבר אז התאפשר כניסות מקדימה אז הגיוני שגם כיום זה יהיה כי זה הרבה יותר נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף בא נעשה סדר.

אני מחליף לוח אם, מעבד וזכרונות.

עם הזכרון אין בעיה.

כרגע יש לי 4 כניסות מאחור ועוד 2 מקדימה. זה אומר: 1) שהמארז מאפשר כניסות מקדימה. 2) הלוח מאפשר את זה.

האם בלוח החדש יהיה אפשרות לחיבור 2 מקדימה? אני אצטרך להעביר אותם מהמחשב הישן או שזה בנוי בלוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...