DEMO בעוד חודש!!! Crysis - It's Almost Done (פירטי עלילה של FAR CRY 2) - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO בעוד חודש!!! Crysis - It's Almost Done (פירטי עלילה של FAR CRY 2)

Vidati

Recommended Posts

עושה רושם שאין הבדל בן ל... CRYSIS חוץ מהגראפיקה וחוץ מזה שאחכ יש קצת מפלצות.

הם נראים אותו דבר בדיוק רק ש CRYSIS עם גראפיקה טובה בהרבה מ .

אישית לא אהבתי את .

אם מישהו יודע מה ההבדל בניהם אשמח לדעת.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההבדל שעכשיו יש הרבה אפשרויות לעבור שלבים ומשימות אפשר נגיד

לבחור להקפיא את החייל ואז להביא לו אגרוף שיגרום לראש שלו להתנפץ

לבחור לזרוק חייל על חייל

לבחור לירות בגג וההריסות יהרגו את החייל

תחשבו עם החליפה והמנוע פיזיקה המפותח אפשר כל משימה לעבור בהרבההה דרכים

להשתמש בטכניקות של יום ולילה וזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ נכון ולא רק שזה בעצם ממשיך את המשחקיות של FC זה מוסיף עוד אפשרויות חיסול :smile1:

זה נותן חופש לעשות הרבה יותר ממה שהתאפשר בFC למרות שהוא בעצמו היה מאוד פתוח, היה ניתן לגשת למסימה מכל מקום ואיך שרוצים.

אין אני הולך לחרוש על המשחק הזה כל כך! :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אולי אתה לא ממש אוהב את הסיגנון הזה, למשל אני ממש משתעממם ממשחקי RPG (חוץ מאחד).

אני מאוד אוהב את הסיגנון והמשחקיות שיש בז'אנר הזה, אולי אתה לא כל כך ובגלל זה אתה לא מוצא משהו מעניין במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גלית אני מצטער שפניתי אליך באל זכר (שמתי לב לזה רק עכשיו שאת בת). :kopfpatsch:

רוב המשחקים שאת אוהבת הם משחקים שבהם את הולכת ויורה בדברים, בFAR CRY וCRYSIS העיניין הוא לא כזה.

נכון בFAR CRY לדוגמה אפשר להסתער על כולם עם M16 ולהרוג את כולם ולקוות שלא תמות בדרך, אבל הדרך היותר כיפית היא התגנבות... אין יותר מספק מאשר להתחבא באיזה שיח בהרים ולדפוק הדשוט לאיזה חייל קוראיני שבידיוק נכנס לאיזה מקום חשוח ופתר לך את הבעיה שיראו אותו השומרים.

או להתקדם עם אקדח + משתיק קול ובשקט להוריד את כלום אחד אחד.

מה שיפה הוא שהמשחק נותן לך הרבה מאוד חופש, את יכול להסתער כמו משוגעת וגם להתקדם לאט אבל בזהירות.

בכל מקרה כשיצא הדמו של קרייסיס או המשחק המלא, תני לזה צ'אנס אולי תואהבי את זה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי את FARCRY עם ללכת ולירות :lol: זה הרבה יותר מהנה ככה :smile1:

גם אני חושב ש FARCRY משחק מצויין אבל אני ממש לא אוהב את זה שחברות של משחקים עושות "פסי יצור" של משחק שלהם שהצליח, אני מבין אם הם היו קוראים לזה FARCRY2 אבל הם שינו 4 דברים מ FARCRY והפכו את זה למשחק "חדש" :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL לא דומה ל , השוואה לא טובה במיוחד.

אני לא מדבר רק על הסיפור, תיראו של 2 המשחקים חוץ מהגרפיקה הכל ניראה אותו דבר. חוץ מהמנוע הגרפי, היכולות המיוחדות כמו סופר מהיר וכל זה (שלדעתי זה חרא) וזה שבמקום מפחצות יש חייזרים, 2 המשחקים זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי את FARCRY עם ללכת ולירות :lol: זה הרבה יותר מהנה ככה :smile1:

גם אני חושב ש FARCRY משחק מצויין אבל אני ממש לא אוהב את זה שחברות של משחקים עושות "פסי יצור" של משחק שלהם שהצליח, אני מבין אם הם היו קוראים לזה FARCRY2 אבל הם שינו 4 דברים מ FARCRY והפכו את זה למשחק "חדש" :kopfpatsch:

אפשר להגיד את זה על כל משחק (ולא רק FPS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL לא דומה ל , השוואה לא טובה במיוחד.

אני לא מדבר רק על הסיפור, תיראו של 2 המשחקים חוץ מהגרפיקה הכל ניראה אותו דבר. חוץ מהמנוע הגרפי, היכולות המיוחדות כמו סופר מהיר וכל זה (שלדעתי זה חרא) וזה שבמקום מפחצות יש חייזרים, 2 המשחקים זהים.

דום:

משחק FPS שקורה במעבדת מחקר שניסויים שונים שנערכו בה גרמו כמעט לכולם להפוך למפלצות.

doomremake_doom1_03.jpg

HL:

משחק FPS שקורה במעבדת מחקר שניסויים שונים שנערכו בה גרמו כמעט לכולם להפוך למפלצות.

PC%20half%20life%202%20GOTY%20Ed._ss1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

בבסיס הרעיון הוא אותו רעיון אבל כל משחק מתפתח אחרת. ב CRYSIS ו FARCRY הדבר היחיד שהשתנה זה חייזרים במקום מפלצות מעבדה כל השאר נישאר אותו דבר.

ושוב הבעיה ב CRY השונים זה לא רק הסיפור שנישאר אותו דבר, הכל נישאר אותו דבר!!!!!גם התיכנון של המפות והטקסטורות נישארו אותו דבר (שיפרו טיפה בגלל המנוע הגרפי אבל זה אותו דבר). החוסר מקוריות אולי מתחיל בסיפור (שזה באמת בכל החברות) אבל התכנון, הטקסטורות והשם של המשחק זה רמה חדשה של חוסר מקוריות :kopfpatsch:

הראת תמונות של ו HL, הם לא ניראים אותו דבר בכלל, הדבר היחיד שדומה זה הצבעים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...