DEMO בעוד חודש!!! Crysis - It's Almost Done (פירטי עלילה של FAR CRY 2) - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO בעוד חודש!!! Crysis - It's Almost Done (פירטי עלילה של FAR CRY 2)

Vidati

Recommended Posts

לדעתי לא חייבים להתחלק למחנות של מול מחנות CRYSIS,

אני אומר ההיפך, המשחק שהיה בו הכי הרבה שיווק מסחרי זה קרייסיס ולכן הדיון עליו יהיה פי 2.. אבל מי אני שאשנה את הקפיטליזם, עוד בתומי חשבתי שחברות מפתחות משחקים צעירות יצליחו יותר בגלל שיש אתרים שדואגים לפרסם *הכל* אבל מסתבר שרוב האתרים מכורים ומראים רק משחקים שיש להם תקציב פירסומי גבוה..אבל שיהיה גם ככה תעשיה שדופקת לאנשים את החיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מי שאמר פה שלקייסיס יש "הייפ" ורק בגלל זה אנחנו מחכים לו, אז הוא טועה...

הייפ לא נוצר סתם ככה כי לחברה בא שיהיה הייפ... אחד רואה סירטון\תמונה טובהה אומר לחבר שלו

הוא מעביר את זה ואז כל מי שחושב שזה יהיה משחק יפה אומר לחברים שלו.. ככה שלא משנה מה שתגיד

רוב האנשים מחכים לו... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייפ לא נוצר סתם ככה כי לחברה בא שיהיה הייפ... אחד רואה סירטון\תמונה טובהה אומר לחבר שלו

הוא מעביר את זה ואז כל מי שחושב שזה יהיה משחק יפה אומר לחברים שלו..

לא צריך אפילו להעביר, רואים את זה בכל חור, סרטון של קרייסיס, טריילר של קרייסיס, חליק אני פותח את המייל מופיע לי החייזר הזה ומאיים עליי שאני אקנה את המשחק, הייפ שמייפ, מתי כבר אנשים ירגעו קצת , מה קרה ראיתם קצת גרפיקה? זהו? נהייתם "יצאניות" גרפיקה(או זונות בקיצור)? נגמר הדבר הזה שנקרא "משחקיות"? כאילו כמה FPS עם אותו מנוע מפגר אפשר לשחק כבר? לא נמאס לכם? "פיו פיו! נתחבא! אוקיי איזה AI! הוא יודע לאגף!! לא יאמן.."

פנטסטי, הביאו לנו בובה יותר יפה והיא גם לא יודעת לעשות כלום...

איזה כיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך אפילו להעביר, רואים את זה בכל חור, סרטון של קרייסיס, טריילר של קרייסיס, חליק אני פותח את המייל מופיע לי החייזר הזה ומאיים עליי שאני אקנה את המשחק, הייפ שמייפ, מתי כבר אנשים ירגעו קצת , מה קרה ראיתם קצת גרפיקה? זהו? נהייתם "יצאניות" גרפיקה(או זונות בקיצור)? נגמר הדבר הזה שנקרא "משחקיות"? כאילו כמה FPS עם אותו מנוע מפגר אפשר לשחק כבר? לא נמאס לכם? "פיו פיו! נתחבא! אוקיי איזה AI! הוא יודע לאגף!! לא יאמן.."

איזה כיף...

תשמע אני חושב שאתה טועה, או שפשוט לא מודע לכמה דברים:

קרייסיס כן מחדש - יש לו את ה- Nano-suite או איך שלא כותבים את זה, שמספקת לך און דה פליי

מקסימום מהירות, מקסימום כוח, מקסימום הגנה, מקסימום CLOAK וכו'. הדגש כאן הוא On The Fly, מאחר ש- Power Ups כאלה כבר נראו במשחקים,

במיוחד בקרבות און ליין, אבל כאן זה תוך כדי משחק, אתה בוחר באיזה כח להשתמש בהתאם לסיטואציה לה נקלעת או שיצרת בכוונה (מאחר שזה עולם פתוח).

בקיצור, מעבר לגרפיקה (למרות שאני לא זוכר שאי פעם שיחקנו בעולם קפוא - ואני לא מדבר על מושלג...) יש כמה חידושים וחדשנות.

אני גם מאמין שנדע יותר ברגע שיצא המשחק, או מ-י-נ-י-מ-ו-ם הדמו.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף...

אתה יוצא כנגד ה - FPS הלא נכון, יש מספיק משחקים אחרים עם משחקיות פחות טובה שיותר ממוחזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ביניהם ?

אחד הוא H&S איזומטרי עם דגש על MP והשני הוא משחק פעולה מגוף שלישי קונסולי שמבתסס על קומבואים ל - SP, ואני לא עוד לא מזכיר את הרקע השונה בתכלית של שני המשחקים.

אתה כבר :screwy: ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה ממש נחמד שיש בהם שינויי, וכל משחק יש איזשהו שינויי אבל להגיד שזה משחק אחר?

הרי בשני המשחקים רוב מה שאתה עושה זה לקרוע לגזרים מיליון מיליוני מפלצות, ובכל חיקויי אחר של ה H&S...וב FPS אותו סיפור ...

כבר אין ז'אנר חדש, פעם דיאבלו היה מרגש כי הוא פתח משהו חדש, שאף פעם לא היה, כנ"ל או DUKE3D, לא שאף אחד מהם משחקים גרועים מי יודע מה, אבל אין לאף PUBLISHER את האומץ לעשות משהו שונה, כולם חושבים רק על הכסף המהיר ולעשות שיחזור של משהו שכבר עובד...

זה לא קצת ניוון ומטומטם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שהנאנוסוט לא נחשף כל כך מהר ובשנה הראשונה שהציגו את קרייסיס דיברו על:

איך עצים נשברים

איך מכוניות מתפוצצות

איך העולם פתוח

איך זה כל כך דומה למציאות

וכו' וכו' וכו'

אבל הנאנוסוט אני כמעט בטוח שלא דיברו על זה הרבה זמן! אני גם לא זוכר שעל החייזרים דיברו כל כך הרבה בהתחלה

אז בתכלס דיברו על המשחק הזה בתור עם מנוע חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמצחיק זה שאף אחד מהמשחקים שאמרת לא היה מקורי...

אה, אז היה משחק WOLFNSTIEN או משהו כזה לפני, מה זה חשוב בכלל? DOOM ו DUKE זכו להצלחה כבירה כי הם הצליחו לעשות את זה יותר טוב מהמקורי, בדיוק כמו ההצלחה של שהרג את ה RPG , או של WARCRAFT שנדמה לי שהוא המשחק אסטרטגיה הראשון בזמן אמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...