DEMO בעוד חודש!!! Crysis - It's Almost Done (פירטי עלילה של FAR CRY 2) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO בעוד חודש!!! Crysis - It's Almost Done (פירטי עלילה של FAR CRY 2)

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין שום בעיה לקבל עוד מאותו הדבר אם הוא משובח, כמו חבילות הרחבה למשל.

ופה זה גם מלווה במנוע גרפי ופיזיקלי מתקדם יותר, יותר רכבים לשלוט בהם וסביבות גדולות יותר, אז מה רע ? (הקטע של החליפה והנשק המודולרי פחות משמעותי מבחינתי אם כי זה מקל קצת על העניינים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, במקרה הטוב, אחרי סיום אתם תגידו "משחק ענק!" והעולם ישכח ממנו אחרי כמה חודשים.

במקרה הרע הוא יאכזב, הגרפיקה תהיה גבוהה - לא כמו שהבטיחו אבל גבוהה - שום חומרה לא תוכל להריץ אותו נורמלי, המשחקיות תהיה ממוצעת, כוחות העל רק יגרעו מהכיפיות, והכביכול "יד חופשית" שנותנים לכם במשחק בעצם תהיה די ליניארית...

בנוסף - תחשבו על החברה. כל כך הרבה הייפ יש על המשחק, הציפיות עצומות, לוחצים עליהם מכל הכיוונים לשחרר את המשחק כמה שיותר מהר, נטול-באגים ומושלם. הדרישות האלה, מן הסתם, לא מציאותיות, והחבר'ה ב Crytek כבר יריחו את הכסף, ישחררו אותו מוקדם מידי עם באגים, בעיות תאימות, קריסות, לאגים ו Framerate נמוך מהצפוי. כמובן, הם ישחררו 2-3 פאצ'ים, אבל הפאצ'ים לא יתקנו הכל, לא יהיו בהתאם לביקורת הצרכנים ולכן ישנו דברים לא רלוונטיים בכלל אלא רק יהרסו יותר את המשחקיות (ראה ערך 2), ובשלב מסויים למתפחים יימאס מהמשחק, שכמובן אכזב אותם לא פחות מאשר את הצרכנים, הם יפסיקו לשחרר פאצ'ים ויתחילו לעבוד על פרוייקט חדש, משאירים מאחורה משחק שהיה יכול להיות אדיר בצורה יוצאת דופן, אילולא טעויות שחוזרות על עצמן לכל אורך ההסטוריה...

פשש.. תיראו מה מכונות זמן יכולות לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימספוט ערכו ראיון על המנכל של קרייטק Cevat Yerli והוא אמר שעוד יומים שלושה המשחק סוף סוף יהייה מוכן אבל עדיין מצפה תקופה קשה של 6 שבועות של תיקון באגים ואופטימיזציות שונות.

6 שבועות? :lol:

מי אמר באגים מכל כיוון וביצועים מקרטעים ולא קיבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי אותך כמו שצריך...

זה שכתוב 6 שבועות זה לא אומר שהמשחק מלא בבאגים ומקרטע בצורה מטורפת..

פשוט לך את מדד על הזמן שחברות המשחקים משקיעות באופטימיזציה/תיקון באגים

או שאתה מתכוון "6 שבועות בלבד" (מה שאי אפשר להבין מהתגובה שלך אלה רק ע"י ניחוש מוצלח...

במקרה כזה פשוט צריך לסמוך על קרייטק שלא יוציאו משחק מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אולי הוציאו רק משחק אחד בנתיים אבל אני סומך עליהם שגם המשחקים הבאים יהייו טובים..

יופי עד שהממשחק יצא יהייה לי כבר את כל החלקים של המחשב... אווהההוווו... :yelclap:[br]פורסם בתאריך: 28.08.2007 בשעה 19:53:23

[glow=red,2,300]כן כן חברים ב-25 בספטמבר בעוד פחות מחודש כולנו נטעום קצת מהמשחק הגדול הזה אלקטרוניק ארטס אמרו שהדמו יכלול את השלב הראשון של המשחק המלא + הפתעה[/glow]
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אולי הוציאו רק משחק אחד בנתיים אבל אני סומך עליהם שגם המשחקים הבאים יהייו טובים..

יופי עד שהממשחק יצא יהייה לי כבר את כל החלקים של המחשב... אווהההוווו... :yelclap:[br]פורסם בתאריך: 28.08.2007 בשעה 19:53:23

[glow=red,2,300]כן כן חברים ב-25 באוגוסט בעוד פחות מחודש כולנו נטעום קצת מהמשחק הגדול הזה אלקטרוניק ארטס אמרו שהדמו יכלול את השלב הראשון של המשחק המלא + הפתעה[/glow]

25 באוגוסט כבר היה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...