DEMO בעוד חודש!!! Crysis - It's Almost Done (פירטי עלילה של FAR CRY 2) - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEMO בעוד חודש!!! Crysis - It's Almost Done (פירטי עלילה של FAR CRY 2)

Vidati

Recommended Posts

אני לא מבין מה יש לכם מהמשחק הזה. הדבר היחיד שמקורי בו זה החוסר מקוריות שלו :screwy:

אותם עצים של FARCRY, אותו רעיון של איים יפים כאלה עם הרבה הרים ומים, בהתחלה יש בני אדם רעים ואחרי זה חייזרים (במקום המפלצות מעבדה של FARCRY). אפילו השם של המשחק לא מקורי, השם של החברה הוא CRYTEC השם של המשחק הראשון הוא FAR CRY והשם של המשחק החדש הוא CRYSIS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה יש לכם מהמשחק הזה. הדבר היחיד שמקורי בו זה החוסר מקוריות שלו :screwy:

אותם עצים של FARCRY, אותו רעיון של איים יפים כאלה עם הרבה הרים ומים, בהתחלה יש בני אדם רעים ואחרי זה חייזרים (במקום המפלצות מעבדה של FARCRY). אפילו השם של המשחק לא מקורי, השם של החברה הוא CRYTEC השם של המשחק הראשון הוא FAR CRY והשם של המשחק החדש הוא CRYSIS.

מה רע בלקבל עוד מ - ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי בידיוק נתן לך את היכולת לשפוט את המקוריות של המשחק, לפני שהוא יצא?

ומה לעזאזל קשור השם??? לחברה קוראים CRYTEC ולמשחקים שלהם מצורף CRY כדי שיבינו שהם מאותה חברה, ואם שמעתי שFAR CRY משחק מעולה, כשאני אראה CRYSIS ישר אבין שהוא מאותה חברה וארוץ לקנות אותו, מה עוד שזה ממש יפה שהם ככה משלבים את זה ויוצרים סדרה.

באמת, אז יש למשחקים האלו "איים יפים כאלה עם הרבה הרים ומים" =.= זה הופך אותם לאותם משחקים?

אל תדבר על שטויות... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשווה את הסיפור של CRYSIS לסיפור של ...זה אותו סיפור עם כמה שינויים קטנים.

תשווה מהמשחקים...הכל אותו דבר חוץ מהגרפיקה, אותם עצים, אותו תכנון הכל זהה!

אם לא הייתי קורא על CRYSIS ורואה את הסרטונים והתמונות לא הייתי עושה השוואה כזאתי אבל זה עובדה! הם ראו ש הצליח אז הם עשו את אותו משחק רק עם מנוע גרפי חדש ושם אחר :screwy: גם לדעתי היה מצויין אבל מכאן ועד להתחיל עם מפעל שמיצר משחקי המרחק גדול :bash:

גם ID חוזרת על עצמה במשחקים אבל לפחות DOOM3 ו QUAKE4 לא השתמשו באותם דמויות ומפלצות :kopfpatsch:

לא משנה מה תגידו, חוסר המקוריות של החברה הזאתי מדהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אתה שופט את החברה הזאות על פי משחק אחד... אם אתה זוכר לDOOM יצאו 4 משחקים ולקוויק גם כן.

אני לא מתנגד בכלל לקבל עוד קצת מFAR CRY יותר נכון משתוקק.

ומאיפה הבאת את זה שFAR CRY וCRYSIS משתמשות באותן דמויות??? מה אתה מתכנת של המשחק?

תן למשחק לצאת או לפחות לדמו ואז תשפוט אותו כמה שבא לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת אני לא מבין..

מצידי תן לי שלבים חדשים ורכבים ומשימות חדשות אבל הכול בFARCRY ואני יהייה מאושר.

הגרפיקה של CRYSIS היא רק צ'ופר וזהו, אני פשוט מאוד אהבתי את הסביבה של האיים הטרופיים ושל האקשן ואני רוצה מנה שנייה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...