איזה באסה............! (או שלא?!) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה באסה............! (או שלא?!)

ZiP

Recommended Posts

עד שכבר הזמנתי את ה-GEFORCE 2 TITANIUM 64MB של הרקולס מ-PANDAS הם אמרו שזה

חסר אצל היבואן כבר חודש וזה מגיע רק בסוף שבוע הבא.

אז הלכתי לבדוק אצל ZIGZAG וגם שם אמרו אותו דבר ואז רק הבנתי שהם מזמינים מאותו יבואן, לא?!

אז בסוף פנדה שכנעו אותי ללכת על ה- במקום ההרקולס וזה מגיע מחר אז הסכמתי.

עכשיו, קודם כל איך הפילטרים שלהם? טובים?

דבר שני, עוד לא הבנתי אם ישנה לי שב- הרוחב פס הוא 6.4GB ובהרקולס הוא 8GB כאשר אני משתמש ב-AGPX2?

וגם הם שכנעו אותי בעזרת זה שאמרו לי שיש גם TV IN, אז אכשהו אמרתי: יאללה, גם מחר, גם TV IN וגם פחות 10 ש"ח ( :P )...

איך העיבוד של ה-TV אצלם? בסדר?

וגם התנחמתי בזה שיש להם DUAL ...... בקיצור מצאתי לעצמי תירוצים לזה שלקחתי את ה- ולא הרקולס......

מה אתם אומרים?

ZiP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אז בסוף !! שכנעו אותי ללכת על ה- במקום ההרקולס "

your problem.

הפילטרים של הרקולס הרבה יותר טובים, חוץ מזה מה אתה נותן למוכרים לשכנע אותך. זה טמטום גם כשאנשים קונים מחשב 4 משהו ואז באים לפה, מראים תמפרט ואומרים: "נו מה אתם אומרים על המחשב שלי?". תשאלו פה לפני שאתם קונים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני, עוד לא הבנתי אם ישנה לי שב- הרוחב פס הוא 6.4GB ובהרקולס הוא 8GB כאשר אני משתמש ב-AGPX2?

כמובן

וגם הם שכנעו אותי בעזרת זה שאמרו לי שיש גם TV IN, אז אכשהו אמרתי: יאללה, גם מחר, גם TV IN וגם פחות 10 ש"ח ( :P )...

איך העיבוד של ה-TV אצלם? בסדר?

קודם כל, זה VideoIN... וזה דיי חסר תועלת לרוב המשתמשים, אבל מילא..

איך האיכות של זה? זבל, כמו של , וכל שאר כרטיסי המסך הכוללים VideoIN..

וגם התנחמתי בזה שיש להם DUAL ...... בקיצור מצאתי לעצמי תירוצים לזה שלקחתי את ה- ולא הרקולס......

Dual bios? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dual - אני מאמין שאתה מתבלבל מעט.

דואל ביוס זה ללוחות (למשל של גיגביט KT266A) ולא נראה לי שיש דואל לקושחה של הכרטיס מסך..

הרקולס יותר איכותי אבל הוא פשוט לא כאן.

בעסה - אתה תעשה את השיקול שלך את המילב שלנו כבר הבנת, הרקולס עדיף.

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך

היית כל כך נלהב לשחק במשחק חדש או משהו שהסכמת לוותר על ההרקולס?

כל כך הפריע לך העובדהשתצטרך לחכות עוד שבוע?

מחר זה יהיה בדיוק חודש מאז שהזמנתי את הטי 200 שלי מפנדס , הם הציעו לי כבר פעמיים להחליף את זה לMSI

אבל בשביל מה?

בגלל שבועיים הבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע!!! אמרתי לך את זה פעם? שמה שהם מציעים לך זה זב והם רוצים להפטר ממנו??? :AR15:

למה הם הורידו תמחירים??? למה הם מציעים לכולם את זה?

אז מה אם זה יגיע עוד שבוע!!! :bash:

תבטל מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל......... אי אפשר לבטל את זה עכשיו כי מחר זה מגיע, לא?!

דבר שני בקשר ל-DUAL הזה אז דווקא הוא ישנו! אולי אתם מתכוונים למשהו אחר........?

אני מתכוון לזה שאם משדרגים את ה- של הכרטיס מסך וזה אכשהו נדפק אז אני מחליף לביוס 2 ואז אחרי ה-BOOT

מחליף עוד-פעם ל-1ואז הוא כבר שוחזר.

דבר שלישי, איזה הגזמות!!!!! פילטרים גרועים! אתם סתם מגזימים ועושים מהרקולס מלך שהוא ממש לא לפי הכרטיס הקודם שלי......

וגם דבר רביעי, זה סתם בשביל להעביר את הזמן עד המחשב החדש ביוני.........

עוד הערות או הארות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בדקתי וזה נקרא SAFE אבל זה עובד בדיוק על אותו עיקרון.........

דבר שני, ENCODER, יש לך ביקורות, הוכחות או משהו שאתה מסתמך עליו חוץ מ"ידע אישי" על זה שהרקלוס ממש יותר טובים

מ-MSI?!

אם כן, אני אשמח לקרוא ולראות גם בעצמי.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בדקתי וזה נקרא SAFE BIOS אבל זה עובד בדיוק על אותו עיקרון.........

דבר שני, ENCODER, יש לך ביקורות, הוכחות או משהו שאתה מסתמך עליו חוץ מ"ידע אישי" על זה שהרקלוס ממש יותר טובים

מ-MSI?!

אם כן, אני אשמח לקרוא ולראות גם בעצמי.........

לא צריך שום הוכחות של MSI,פחות טובים מ HERCULES,זה ממש ברור

של HERCULES,היא אחת החברות המובילות בתחום הפילטרים.

הכרטיס של MSI,מבוסס על אותו שבב GF-2 TI,ולכן המהירות של הכרטיסים דומים מאוד,

אבל ההבדל באיכות התמונה. את מוזמן ליקרוא http://pc.ign.com/hardware/341.html על הכרטיס של

HERCULES.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עוזר שאתם אומרים "זה ידוע...... זה ברור........" מאיפה זה ברור?!

וזה שהבאתי לי ביקורת על הרקולס לא אומר שהם השוו את זה ל-.......

אז אפשר להגיד שאין שום הוכחה לזה חוץ מאשר "זה אמר לי שהכרטיס עובד פצצה וההוא אמר שלחבר שלו יש את זה וזה עובד לו טוב..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד לך הרבה על ה G2 TI אבל אתה מוזמן לקרוא מה אני חושב על ה G3 TI200 : http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=1;action=display;threadid=3176

בכל אופן, לי יש הרקולס ואני יכול להעיד על הפילטרים שלו שהם לא משהו מיוחד וגם ה TV OUT באיכות לא מי יודע מה. אולי זה רק הכרטיס שלי, אבל אני באמת לא חושב שיש הבדל בין ה MSI להרקולס, לדעתי למסך משקל גדול יותר באיכות התמונה כיום ולאו דווקא לכרטיס מסך.

אגב, אתה צודק במאה אחוז לגבי ה DUAL .

עריכה - ראיתי כרגע את ההרקולס ויש לו זיכרון מהיר מאוד יחסית... שווה דווקא (בטח גם אפשר לעשות לו לא רע). תעשה את החשבון אצלך מה אתה מעדיף, פיצ'רים (MSI) או מהירות נטו (הרקולס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף מישהו שמדבר ישר ולא אומר על מה שהוא קונה שזה "הכי טוב"....... :)

והיום בין 9-11 אני צריך לקבל את הכרטיס, כך שאני אוכל להגיד לכם איך הוא.......

ולפי מה קבעת שהפילטרים של ההרקולס לא משהו? איכות תמונה? באיזה רזולוציה אתה משתמש?

ולקבי האוברקלוקינג, אני לא מסוג האנשים שמסוגלים לעשות את זה ולאבד אחריות אם משהו קורה..... ::)

אז לסיכום:

לא נראה לי שיש משהו שונה במיוחד בין ההרקולס ל- חוץ מזה שלהרקולס רוחב פס של 8GB ול- רוחב פס של 6.4GB...

הפילטרים שאתם כל-כך מדברים עליהם, אין לכם שום הוכחה חותכת ששל הרקולס יותר טובים משל נקודה.

ועוד משהו, אם יש לי לוח של ועכשיו גם הכרטיס של MSI אז יכול להיות שבאיזשהי דרך הכרטיס הזה יתאים יותר טוב ללוח?! :P

טוב זאת באמת הייתה שאלה מטומטמת בשביל לגרום לי להרגיש טוב עם עצמי...... ::)

טוב לסיום תודה לכולם שעזרו והשתתפו! :hi: :hi: :hi:

ZiP

נ.ב- לפי מה בדיוק אני צריך לדעת את האיכות? FPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...