איזה באסה............! (או שלא?!) - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה באסה............! (או שלא?!)

ZiP

Recommended Posts

למה יש לי תחושה שאתה "בודק" אותי..? ::)

ולמה אתה מכניס לי מילים לפה? אני טענתי פעם ש"הרקלוס ממש יותר טובים מ-MSI?!" ?

טענתי שאיכות ה-2D של הרקולס עדיפה על איכות ה-2D של , עפ"י דעות של אנשים בפורומים בעולם..

בוודאי שלא "ממש יותר טובים" כמו שאתה מציג את זה... אפילו בין הכרטיס עם איכות ה-2D הכי גרועה, והכרטיס עם איכות ה-2D הכי טובה, לא תמיד תשים לב להבדל גדול במיוחד אם אין לך גם מסך איכותי שיראה לך את ההבדל הזה.. (אבל גם במסך לא משהו, ההבדל יהיה קיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא "בודק" אותך....... ;)

רק רציתי לראות על מה אתה מסתמך בתגובות שלך..... אז עכשיו אמרת שזה לפי דעות אנשים בעולם ופה בדיוק הבעיה, אמרו

לך גם משהו על MSI?! או שרק על הרקולס בלי השוואה למשהו אחר? וחוץ מזה אני מדבר על 3D כי זה יהיה העיקר שאני משחק בו ולא משחקי תפקידים... וגם קראתי ביקורות על כרטיסים אחרים של MSI(במקרה זה היה 3 TI 200,500) בהשוואה לאחרים

ולא היה ממש הבדל של פריימים או איכות (בכלל נראה לי שהם לא הזכירו שם משהו על איכות פילטרים וכל זה...) רק מה שהיה לטובת ההרקולס זה הזכרון שהיה מהיר במיוחד נראה לי 4NS והיה טוב לאוברקלוקינג... וכמו שאמרתי אני לא(!) מתכוון לעשות כך שזה ממש אבל ממש לא חשוב לי...

וגם בהרקולס היה נראה לי לזכרונות או משהו דומה אבל גם זה צריך רק לאוברקלוקינג... :P

אבל בשורה תחתונה, הזמנתי את זה כבר ונראה איך זה.... אם לא טוב, אני אדע שאת ה- 3 הבא שלי אני בטוח לא

אקנה של ...

ZiP

נ.ב- נראה לי שהכתבה הייתה באתר של טום.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מכיר REVIEWים על כרטיסים של INNOVISION שלא מתייחסים לאיכות התמונה הדו-מימדית, אז זה אמר שיש לו איכות טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הייתה שאלה רגילה או צינית??? ::)

כי אם רגילה אז זה אומר שזה ממש לא משנה ה-2D של כי כמעט שום משחק כבר לא משתמש בזה חוץ ממשחקי תפקידים שגם כבר עכשיו עוברים ל-3D....

אם צינית, מה ניסית לומר?! לא הבנתי.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הייתה שאלה רגילה או צינית??? ::)

כי אם רגילה אז זה אומר שזה ממש לא משנה ה-2D של כי כמעט שום משחק כבר לא משתמש בזה חוץ ממשחקי תפקידים שגם כבר עכשיו עוברים ל-3D....

אם צינית, מה ניסית לומר?! לא הבנתי.......

איכות הדו-מימד של כרטיס המסך היא מאוד חשובה, כי עיקר הזמן שאתה במחשב אתה עובד במערכת הפעלה(גלישה באינטרנט וכו') ואז איכות הדו-מימד של הכרטיס היא מאוד חשובה.

מה שאני ניסית לעשות עם השאלה שלי זה לסתור טענה שלך כאילו כרטיסים של הם טובים, כי אתה לא קראת בכתבה שהתייחסו לאיכות הדו-מימד של הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב..... התקנתי את הכרטיס ובלה בלה בלה....

עכשיו, מה שאמרת לגבי הדו-מימד, מה בדיוק אני אראה בהרקולס שאני לא אראה ב-MSI?!?! מה?!!?!?!?!

שחור בהיר ושחור כהה........... מצטער..... אולי יש הבדל של 0.000000000000001%........

אני לא רואה הבדל ואני עובד עם הכרטיס עכשיו........

ובטח נראה לי שאני לא אבין עד שאני לא אראה מסך אחד עם זה ומסך אחד עם זה.........

ZiP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, לי יש הרקולס ואני יכול להעיד על הפילטרים שלו שהם לא משהו מיוחד וגם ה TV OUT באיכות לא מי יודע מה. אולי זה רק הכרטיס שלי, אבל אני באמת לא חושב שיש הבדל בין ה MSI להרקולס, לדעתי למסך משקל גדול יותר באיכות התמונה כיום ולאו דווקא לכרטיס מסך.

אגב, אתה צודק במאה אחוז לגבי ה DUAL .

אתה מודע לכך שלשבב ה-MX יש גם את הגבולות שלו בכל הקשור לאיכויות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שלשבב ה-MX יש גם את הגבולות שלו בכל הקשור לאיכויות ?

אני חושב שמה שאתה אמר כן זה בבל"צ אחד גדול. אין כמעט הבדלי איכות בין הGEFORCE לGEFORCE 2, ואין הבדלים בכלל בין GEFORE 2 GTS/ULTRA/PRO לבין הGEFORCE 2MX. יכול להיות שישנם הבדלים בטבלת קצב הרענון והרזולוציות בין צ'יפים מסדרות שונות, אבל לגבי איכות דו-מימד לא יכולים להיות הבדלים בין הMX לג'יפורסים הרגילים. הMX הוא לא מסורס(אני מדבר על הרגיל וה400) כמו שאנשים חושבים פה ויש לו איכות תמונה מעולה, כל עוד הוא מגיע מחברה טובה שיודעת לשים פילטרים כמו שצריך.

לגבי כל העניין הזה של הפליטרים, אלו הם דבר שכמעט ולא צריך אותו וכרטיס המסך יכול לתפקד בלעדיו פשוט אם יצרן הכרטיס רוצה שהוא יקבל FCC COMPLIMANCE הוא חייב, אבל חייב לשים פליטרים בכרטיס שיסננו תדרים מסויימים. עכשיו, מה שקורה בכרטיסים זולים של חברות עלומות שם זה שהם שמים נגדים זולים שמסננים לא רק את התדרים הללו, אלא גם תדרים שהכרחיים לתצוגה ברמה טובה. כל הצ'יפים של NVIDIA מאותה סדרה הם בעלי איכות דו-מימד שווה(גם תלת-מימד, אך זה לא משנה לצורך העניין), רק הבעיה שהאיכות שלהם משתנה כאשר מוסיפים להם את המסננים(פליטרים, נגדים) אז מתחילים להיווצר ההבדלים באיכות הדו-מימד.

ולפני שאנשים יתחילו לסתור את דבריי, אני מציע שהם ילכו ויקראו כתבה מאוד מעניינת שהופיע בAnandtech:

http://www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=1577&p=5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבנו את הרעיון ;) ;) ;)

אני מציע שכל אחד יקנה את הכרטיס שלו לפי הצרכים שלו כי אין בינהם הבדל חוץ מהפיצ'רים וכול הזיבולים על ה-2D אני מבטיח לכם שתראו את WINDOWS בדיוק אותו דבר בהרקולס,, ועוד חברות ידועות...

לגבי לפי דעתי כדאי לכם ללכת על ההרקולס כי הוא מצויד יותר טוב מחברות אחרות.......

זהו, נקודה, סוף פסוק.

ZiP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...