כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מעניינת על המין הנשי (קישור ל-Ynet)

Chymes

Recommended Posts

האמת אני יכול להבין את הכותב, הוא בנאדם שמשיג מה שהוא רוצה בלי בעיה, אין בכתבה הרבה הזכרים לאושר, הוא מציב לעצמו מטרה ומשיג אותה, חייבים לתת לו סוג של כבוד על כך, אפילו שהוא שפל בעייני רבים זה לא מפריע לו, הוא משיג את מבוקשו וטוב לו כך.

אני לא מתיימר להיות מבין גדול בנושא ובכל זאת אני חושב שהוא כתב דברים ששווה לקרוא, זה שהוא לא שם זין על נשים וחושב שאי אפשר לחיות עם אחת יותר משבוע אוליי הוא פשוט לא ניסה, או שהוא אחד כזה שלא מסוגל, יש אנשים שנועדו לחיות לבד, אבל יום יום הוא מקבל את הדבר שהוא משתוקק לו והוא נהנה מכך.

אני אישית מרגיש שאי אפשר לקבוע לגבי נושא כזה דעה כלכך חד משמעית, אבל בסה"כ אפשר לראות שהוא "מאושר" יחסית ודרך החיים שלו מביאה לו סיפוק, ולכן לא הייתי ממהר לקטול אותו כמו עיוור בלי מחשבה מעמיקה על דברייו.

אפשר להבין שאם אתה רוצה משהו, אפילו אם זה רק על פנייי השטח, ואתה מקבל אותו יום יום ונהנה מכך, החיים שלך הם דיי טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

link=topic=283282.msg2492229#msg2492229 date=1187865111]

תיראה וכמה זמן קשרים שניבנים על רקע כזה ממשיכים ?

וכמה הם עמוקים ונכונים?

סתם נקודות למחשבה...

וכן אני לא מיתבייש להגיד שבישראל לא חסרות בנות תמימות שלא יודעות מה הן רוצות מעצמם וכך הרבה בנים משחקים על זה...

גם אני ראיתי מקרים כאלה ופשוט הקשר זוועה הכל מישחקי כוח מגעילים

לא נשארים לטווח הארוך? אתה מתכוון כמו סבתא שלי (שהיא גם דוקטור לרפואה) שהתגרשה מסבא שלי, אדם אינטיליגנט(ארכיטקט ראשי במפעל שהיה אחראי על 10K> אנשים), שקט, ונעים הליכות, לטובת אוקראיני גס, חמום מוח, חסר השכלה גבוהה ששותה ומדבר עם קללות דרך קבע? ועכשיו היא עוד מתלוננת על בחירה מודעת שלה, שכולם הזהירו אותה במפורש לפני כן, הרבה פעמים.

לנשים לא יעזור גיל, או שהן סבתא\אמא\אחות\בת דודה ממדרגה שלישית שלך, או שיש להן דוקטורט ברפואה, או משרה של סמנכ"ל - נשים זה נשים, ומבחינתם "משחקים מלוכלכלים כאלה" זה בד"כ ריגוש, מה גם שאני גורס שניתן להנות מזה.

אגב, דבר אחד זה להתחיל קשר, ודבר אחר זה לתחזק אותו. זה שאתה מתחיל ב"טכניקה" זה רק ליצירת בסיס של כבוד כלפייך בתור גבר, וזה לא קשור לאיך שתתייחס אליה בהמשך - בהמשך אפשר אפילו להיות נחמד.

אבל שוב, יש מקרים שבהם הגישה היא שונה לגמרי, אבל הם מספיק נדירים שכשאתה תגיע ל"בחורה שווה באמת", תדע להתמודד עם זה עם ניסיון שיהיה לך; מה לעשות שגם נשים "שוות באמת" לא רוצות רכיכות בתור בני זוג.

מה שכן, אני עדיין מאמין בלב מלא שאתה לא אמור בחיים לרדת על עצמך, או להתנהג כאילו אתה צריך אתה מערכת היחסים הזאת יותר ממנה (וזה לא רק לגבי נשים).

אם אתה רוצה להוסיף תיקון למען התקינות הפוליטית, אני אגיד גם שברוב המקרים אתה אמור לגשת אל העניין עם גישה כמו של הבחורה(שתראה את זה): יש מיליון כאלה, ואתה לא שם זין עליה אם היא לא נהנת מהשיחה שאני מתחיל איתה, כי אתה יכול לעזוב בכל רגע; במקרים שהגישה שלה שונה, אתה יכול להתאים את זה.

רק אל תחשוב שבגלל שעשיתי תיקון משום שאני צריך את היחסים האלה יותר ממך. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפיר לביא הזה, בהנחה שהוא דובר אמת, חי את החלום של כל גבר ועל זה אני מוריד בפניו את הכובע.

זה נכון שיש כמה בנות מאוד מיוחדות ששווה לנטוש בשבילם קו חיים שכזה, אבל הם "נדירות" מאוד.

רוב הבנות סתם שרמוטות/עקומות/מניפוליסטיות/נצלניות/חשות ת'עצמן/מזיינות ת'שכל בטלפון על דברים לא מעניים- שאני פשוט לא מבין איך אפשר להיות בקשר עם בנות כאלו.

איפה הכבוד העצמי קיבינימט?

"גילוי נאות": כותב שורות אלו אינו "זיין" אבל הוא שונא שרמוטות, שברוך השם לא חסר כאלו במדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alechko , אפשר וגם אפשר לישמור על מערכת יחסים מבלי לאבד את הביצים שלך

יש גברים פחדנים שזה מה שהם עושים מיתחייסים חרא לנשים שלהם כדי שהן יצרו לגביהם צורך מסויים

ובעיקרון אתה רוצה להיות אם מישהו שלא רוצה אותך באמת? תאמין לי זה לא כיף בכלל זה סתם מישחק מיתמשך...

ותמיד יש את "הריגושים" שכמו שאמרתה שנשים צריכות זה פשוט תלוי איך זה מיתבטא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נכנס איתך עכשיו לדיון עמוק (יש לי ניסיון רע עם דיונים עמוקים), אז פשוט נסכים לא להסכים.

אני רק חושב שאתה צריך "לאתגר" את העמדה שלך יותר, כי אני לא חושב שזה ממש מלוטש ומעביר את המסר הנכון; למשל "אתה יכול לשמור על מערכת יחסים מבלי לאבד את הביצים שלך", אבל רוב אלה שלא מצליחים לא יכולים לעשות את הקטע של "לשמור על הביצים".

אם לדבר במובן של אידאלים, יש משהו במה שאתה אומר (למרות שאני עדיין לא מסכים, וחושב שאתה מפרש לא נכון את מה שאני אומר, במיוחד הקטע של ההבדל בין "התחלת יחסים" ל"תחזוקת יחסים"), אבל זה לא באמת עוזר לאנשים שיש להם בעיה אמיתית (ואת זה אני יודע מניסיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה כמו שרשמתה ככה צריך להיתחייס לפאקצה המצוייה בוא נסכים על זה?

אבל לאישה שעברה משמה בחיים שלה והבינה מה היא רוצה למה היא מצפה אתה לא יכול להתחיל לשחק איתה משיחקים כי היא יודעת מה היא רוצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת כאילו ההשוואה שלך למציצה??

קצת מוגזם לא???

:screwy:

אתה חושב על מציצות כל היום, לא אני, אני סתם הכנסתי משהו שאולי אדם לא יתלהב לעשות.

ואיך אתה יודע שהגזמתי? מצצת למישהו?

כשהיא אומרת לך שיש לה חבר, בין אם זה נכון או לא, זה מבחן, ואם אתה מוותר, אז נכשלת במבחן.

:nixweiss:

מוזר. כשאני אומרת למישהו שיש לי חבר, אני בד"כ רוצה שהוא יתפוס ממני מרחק ואם הוא מתעקש, מהר מאד הוא מגלה מדוע הכסאות ב"ג'ואיס" קשורים בשלשלאות לדלפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיא אומרת לך שיש לה חבר, בין אם זה נכון או לא, זה מבחן, ואם אתה מוותר, אז נכשלת במבחן.

בן אדם, אתה נשמע כמו איזה אנס, "כשאת אומרת לא למה את מתכוונת?" :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לט איט גו. מה השלב הבא? לכפות את עצמך? יכול להיות שיש גם משהו דפוק בתקשורת הבינאישית שלך אם נשפטת על הטרדה מינית. :screwy:

בפאב כישורי הבנת הנקרא נשחקו קצת? אמרתי שלא נגעתי בה. סתם לא אהבה את העובדה שאני מדבר איתה והתלוננה על הטרדה מינית.

בנוסף, אני ממש לא מחפש רק להבקיע. בשביל זה אני יכול ללכת גם לזונה, לשלם 200 שקלים ולגמור עם הסיפור. אבל מה לעשות, אני לא יכול לשכב עם בחורה אוקראינית אומללה, שקיבלה הבטחות לקריירה בארץ ומצאה את עצמה שוכבת עם עשרות גברים ביום בזמן שדרכונה מוחזקת בכספת של עבריין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נגיד ככה?

אם אתה לא תשחק על הגב של האישה

היא תשחק על שלך

ידוע ::)

אם לבת לא הולך עם מישהו היא תתחיל לעשות דברים מסריחים ולא נפרט

לא שאני מלך הדיטינג

לא שאני בגיל לדיטינג

אבל יש לי ידידה שמאוהבת בי ואני אוהב אותה והיא חושבת שאני הילד הכי רומנטי בעולם

ולמה זה?

בגלל שאני מתייחס אליה יפה וכשצריך קצת מראה לה שאני לא העבד שלה גם.

ויטניר דיי להוציא עלינו קיטור

את לא רכבת ( את בטח נראת כמו רכבת אם אני לא טועה.. )

ואנחנו לא מי שתוציאי עלינו קיטור :)

כי לא כל מי שבפורום הזה הוא חנון שחושב רק על פורנו וזיונים :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפאב כישורי הבנת הנקרא נשחקו קצת? אמרתי שלא נגעתי בה. סתם לא אהבה את העובדה שאני מדבר איתה והתלוננה על הטרדה מינית.

בנוסף, אני ממש לא מחפש רק להבקיע. בשביל זה אני יכול ללכת גם לזונה, לשלם 200 שקלים ולגמור עם הסיפור. אבל מה לעשות, אני לא יכול לשכב עם בחורה אוקראינית אומללה, שקיבלה הבטחות לקריירה בארץ ומצאה את עצמה שוכבת עם עשרות גברים ביום בזמן שדרכונה מוחזקת בכספת של עבריין.

למה? עוד יכולה לצאת מזה חתונה, אם משרד הפנים לא יגרש אותה מהארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש לי מוסר, זה למה. חינכו אותי ככה. באסה. אם היו מחנכים אותי לשכב על הספה בזמן שבת הזוג קורעת את התחת אחרי יום עבודה ללא ספק הייתי מזיין.

שונא את נכונותן לעשות כל כך הרבה כדי לרצות גברים, להשפיל את עצמן רק כדי לקבל ליטוף.

כל כך נכון. רק מי שמתייחס לבחורות כמו אל סמרטוט מזיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי לא היתה לומר שזה בסדר ללכת לזונה, אלא שבהרבה מאד מצבים זה לא משהו שאמור למנוע קיום מערכת יחסים.

לי באופן אישי לא היה אכפת שבת הזוג שלי תהיה זונה לשעבר(מטעמים שלא בשליטתה) או שחקנית פורנו בהווה/בעבר(עכשיו שיקפצו כל המפגרים שיגידו שגם להם לא אכפת לצאת עם שחקנית פורנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שיקפצו כל המפגרים שיגידו שגם להם לא אכפת לצאת עם שחקנית פורנו

לא כל כך...

אני דיי נגד וזה וככה אני גם בוחר את הבחורות שאני יוצא איתן...

שמע, אם נניח היו טיסות סדירות לירח... זה לא היה כזה מעניין להגיע לשם נכון?? זה לא כזה כיף להיות במקום שכולם כבר היו בו לפניך...

מבין? זאת דעתי בנושא..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...