שאלה בקשר להתקנת כונן קשיח נוסף על הקיים שמותקן בו ווינדווס + שאלה על IDE - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר להתקנת כונן קשיח נוסף על הקיים שמותקן בו ווינדווס + שאלה על IDE

oDot

Recommended Posts

שלום, עברתי מחשב וקניתי כמובן הארד דיסק חדש והתקנתי עליו . אני מעוניין להתקין את הכונן הקשיח הישן (IDE) בנוסף לו, אבל אז תהיינה שתי מערכות הפעלה שיכולות לרוץ וכשאני אקבל את האופציה לבחור איזו להפעיל איך אדע איזו נמצאת על איזה כונן?

ועוד שאלה..

יש לי פלופי, ואני מתעקש להשאיר אותו.

אפשר לקחת כבל עם כמה חיבורי IDE ולחבר 1 ללוח אם 1 לפלופי ו1 לדיסק הקשיח הישן?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פלופי, ואני מתעקש להשאיר אותו.

אפשר לקחת כבל עם כמה חיבורי IDE ולחבר 1 ללוח אם 1 לפלופי ו1 לדיסק הקשיח הישן?

הכבל של ה HD (IDE) שונה מהכבל חיבור של הפלופי (הפלופי קטן יותר)

שלום, עברתי מחשב וקניתי כמובן הארד דיסק חדש והתקנתי עליו . אני מעוניין להתקין את הכונן הקשיח הישן (IDE) בנוסף לו, אבל אז תהיינה שתי מערכות הפעלה שיכולות לרוץ וכשאני אקבל את האופציה לבחור איזו להפעיל איך אדע איזו נמצאת על איזה כונן?

למה אתה צריך 2 מערכות הפעלה זהות?

אם לא, אז תתקין את החדשה, היא תהייה האופצייה הדיפולטית. כשה WIN יעלה תווודא שכונן C הוא זה החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא תראה שום מסך בחירה בין הוינדוס בשני הקשיחים ,דבר שני תגדיר את הביוס בהתאם ,קודם כל תגדיר שהSATA יהיה בעדיפות מעל ה IDE (יעני שכונני SATA יקבלו אות כונן לפני IDE) ודבר שני אולי תצטרך גם להגדיר את סדר הBOOT ולשים את הקשיח של הSATA ראשון ברשימה

עריכה: אם תספק תדגם של הלוח אם אז נביא לך הוראות ספציפיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך ב 2 מערכות הפעלה זהות כמו כן הדיסק קשיח הישן אם תרצה או לא ה WindowsXP לא יעלה כאשר החלפת לו חומרה( לוח / מעבד)

מן הגנה של Windows

כמו כן כדאי כי תתקין את מערכת ההפעלה על גבי הדיסק הקשיח החדש(SATA) כי הוא מהיר יותר ולכן הביצועים יהיו טובים יותר

הכבל של כונן הפלופי שונה במבנהו לכבל ה IDE של הדיסק הקשיח וכמו כן לפלופי יש חיבור משלו על הלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...