BioShock - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר להסתכל על הביקורת של GameSpot לעומת הביקורות האחרות כ"קטנונית" - אני חושב ההפך, אני חושב שכל שאר הביקורות יותר מדי ב"הייפ" והביקורת של GameSpot היא ההגיוניות יותר.

9.0 הוא ציון מעולה, בין אם מדובר בGS ובין אם לא.

אני הייתי מציין עוד כמה Cons למשחק:

קצר

חסר מולטיפלייר

איפה הAI המהפכני?

9.0 נראה כמו ציון מאוד משקף למשחק כזה.

אני חייב לציין אבל לטובה את המנוע של המשחק... הוא מאוד יפה ומיוחד וגם מרגיש "קליל" יחסית... במראה הדמויות שלו הוא מזכיר לי קצת את השימוש שעשו בSource בVampire: The Masquarde Bloodlines(סליחה אם ישנן שגיאות כתיב), הגיע הזמן שייצא משחק שגם נראה יפה וגם רץ כמו שצריך, נמאס ממשחקים שנראים מדהים ורצים כמו צב מסטול, או ממשחקים שנראים סביר ורצים כמו צב מסטול!(כמו למשל... Lost Planet -_-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצר

חסר מולטיפלייר

איפה הAI המהפכני?

1. מאיפה אתה יודע? זה פאקינג 20 שעות... הרבה יותר מכל משחקי הFPS האחרים (בוא נשכח לשניה שאפילו לא שיחקת במשחק המלא)

2. אז מה?

3. אתה שיחקת בדמו של 20 דקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אני היחיד שפשוט אין אפילו בעיה אחת עם הדמו?? :D

אני על דרייבר 160.02 והמשחק עובד לי על הגדרות הכי גבוהות ב1280X1024 ועובד חלק לגמרי.. היה אולי בכל הדמו פעם אחת שהוא ירד מתחת ל40FPS...

בכל מקרה המשחק נראה ממש טוב ועובד מעולה ומהדמו נראה שהולך להיות משחק חזק ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מאיפה אתה יודע? זה פאקינג 20 שעות... הרבה יותר מכל משחקי הFPS האחרים (בוא נשכח לשניה שאפילו לא שיחקת במשחק המלא)

2. אז מה?

3. אתה שיחקת בדמו של 20 דקות...

1. זה ש20 שעות זה המון יחסית למקס פיין 2 שהוא 6 שעות, לא אומר ש20 שעות זה המון. 20 שעות זה כלום, 20 שעות של כיף זה לא משהו שווה 50 דולר.

2. מה ז"א אז מה? משחק בלי מולטיפלייר ועם אורך סינגל כ"כ קצר(בניגוד למשל למשחקים כמו Oblivion) יש לו אורך חיים מאוד קצר באופן כללי, וכמות הזמן שיהנו ממנו היא נמוכה.

3. אכן, רק שיחקתי בדמו ולא ראיתי שום מהפכני, אפילו ראיתי די מפגר. אלו ששיחקו במלא כן ראו מדהים כפי שהבטיחו? לא נראה לי, אך אשמח אם יחלקו עליי.

נ.ב

כמו כן, אם אינני טועה, בסוף המשחק הוא לא כ"כ Mod Friendly כמו שקיוו אנשים רבים(כולל אני), דבר שעם אורך סינגל כ"כ קצר וללא מולטיפלייר עוד יותר מוריד את ערכו בעיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר, אובליביון זה משחק תפקידים בכלל, שרוב מה שעושים בו זה ללכת ממקום למקום כמו נער שליחויות(לא שלא אהבתי את המשחק)

זה משחק FPS שרוב רובו אקשן תהור.

תראה לי 5 משחקי FPS עם למעלה מ15 שעות משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה ש20 שעות זה המון יחסית למקס פיין 2 שהוא 6 שעות, לא אומר ש20 שעות זה המון. 20 שעות זה כלום, 20 שעות של כיף זה לא משהו שווה 50 דולר.

2. מה ז"א אז מה? משחק בלי מולטיפלייר ועם אורך סינגל כ"כ קצר(בניגוד למשל למשחקים כמו Oblivion) יש לו אורך חיים מאוד קצר באופן כללי, וכמות הזמן שיהנו ממנו היא נמוכה.

3. אכן, רק שיחקתי בדמו ולא ראיתי שום מהפכני, אפילו ראיתי די מפגר. אלו ששיחקו במלא כן ראו מדהים כפי שהבטיחו? לא נראה לי, אך אשמח אם יחלקו עליי.

נ.ב

כמו כן, אם אינני טועה, בסוף המשחק הוא לא כ"כ Mod Friendly כמו שקיוו אנשים רבים(כולל אני), דבר שעם אורך סינגל כ"כ קצר וללא מולטיפלייר עוד יותר מוריד את ערכו בעיניי.

1.אתה משווה בין סוגי משחק שונים לגמרי... זה כמו שתאמר שביושוק קצר כי לסיים את ROME TOTAL WAR לוקח שבוע

2.אני מרוצה מהסינגל ומולטיפלייר בעצם יהיה בדיוק אותו דבר כמו הסינגל (DM)

3.AI מהפכני לא בגלל שכל אחד שמה זה איינשטיין קטן העניין הוא שלכל יחידה יש משל עצמה ואשכרה "זוכרת" מי אתה לעומת משחקים אחרים

+ העובדה שהם הולכים ברחבי העיר ומחפשים דברים לפי הרצון האישי שלהם ולא משהו מתוסרט מראש

נ.ב

אני זוכר שראיתי ידיעה מהמפתחים שהם הולכים לכלול SDK בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

שמע נראה לי אתה מתבלבל קצת... זה משחק ארוך יחסית לרוב המשחקים בז'אנר הזה. המשחק היחיד שאני יכול חשוב עליו שלקח לי בסביבות +20 שעות לסיים זה RE4 וטכנית הם באותו הז'אנר של משחקי הישרדות.

אתה לא יכול להשוות משחקי RPG למשחקי FPS כי זה פשוט עקרונית לא אומר כלום. זה פשוט אומר שאתה מעדיף משחקי RPG רק בגלל שהם ארוכים יותר...

כמו כן לגבי הAI באמת שאני לא יכול ממש להגיד משהו מהדמו כי לא היה ממש הרבה אקשן. אבל ממה שראיתי - יש אויבים שכשאתה מכוון עליהם אז מתחילים לקפוץ לצדדים, מתחמקים ואז קופצים עלייך בהפתעה וזה דווקא לא כזה דפוק. היה כמובן ת'מפלצות הכי ראשונות שהם מן זומבים כאלה שהולכים עליך כמו טמבלים אבל לפי ביקורת הוידאו של GS אמרו שרמת הקושי עולה בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עשיתם לי חשק חבל"ז על המשחק וכנראה אני אקנה אותו.

מה שכן המשחק נתן לי תזכורת שהמחשב שלי צריך שידרוג מכיוון שיש לי כרטיס X800XT עם SHADER 2.0 ואפילו הדמו לא עובד כמו שבחור אחר כתב פה שהוא רואה רק קוביות שחורות,כנראה יהיה כרטיס 8800GTS 640MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הדמו ושיחקתי בו (לראשונה אני מגיב פה) וזה דיי כייפי, חשבתי זה עוד משחק על כל מיני ייצורים עם גרפיקה לא טובה+הכותרת לא מושכת וכו'...

אבל ראיתי שטעיתי וזה משחק מזה נחמד, מה שטוב בו שיש לו מנוע דיי טוב כי הוא לא לוקח הרבה משאבים וגם שמו פה דגש על העלילה+ אני שומע באוזניות החדשות שקניתי ושומעים שם מזה סבבה.

שווה קנייה למי שאוהב את העלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...