BioShock - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אין הגיון בדברים, איך נבדוק את ההבדלים בין DX9 ל DX10 אם המשחק מבוסס רק על DX10 ...

לא התכוונתי להשוואות הבדלים בין DX9 ל DX10 כשהמשחקים יתבססו רק על DX10, אלא התכוונתי שרק כאשר משחקים יצאו ל DX10 באופן בלעדי נוכל באמת להרגיש שמבחינה ויזואלית אנחנו מגיעים ל"דור חדש" של גיימינג, שלא רק ייתן eye candies משופרים אלא יאפשר למשחקים להיות הרבה הרבה יותר מורכבים ויזואלית.

ד"א, אתה צודק כשאתה אומר שהכל תלוי במנוע המשחק, כי (וזו נקודה חשובה למי שלא מודע אליה) - כל דבר שנעשה ב D3D10 ניתן לעשות ב D3D9. הכל. ההבדל הוא ש DX10 הוא פלטפורמת משופרת וטובה יותר, כך שעם החומרה הייעודית (כרטיסי המסך החדשים) מאפשר ליצור סצינות מורכבות מאוד עם פגיעה נמוכה מאוד בביצועים, יחסית ליצירת אותן הסצינות על בסיס DX9.

כלומר לדוגמא, בביושוק רואים עשן טוב יותר תחת DX10; אם ב DX9 המפתחים היו יוצרים אותו עשן בדיוק, ומריצים את המשחק באותה מערכת עם אותו כרטיס מסך פעם תחת DX10 ופעם תחת DX9, ההרצה תחת DX9 היתה מראה ירידה משמעותית יותר ב FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה סבבה

עובד חלק הכול על הכי גבוהה ב DX10

מחכה לגירסה המלאה (יש לי STEAM)

בדרך

נעדכן

ויש דרך להפעיל AA

משנים את השם של הקובץ של המשחק ל OBLIVION.EXE

ומריצים

oblivion.exe -dx9

ואז מלוח הבקרה של הכרטיס מסך שלך אתה כופה על זה להפעיל AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר שאלות:

א. רק אצלי AA/AF לא עובדים בדמו?

ב. ממש קשה להבין את Atlas. יש דרך לשנות זאת?

א. AA לא עובד - גם לא בגירסה המלאה של המשחק. מגבלות של המנוע הגראפי.

ב. יש לך אפשרות בהגדרות ה Gameplay להוסיף כתוביות לדיאלוגים, אז תוכל להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רטוריקה, כל הביזנס הזה של תעשיית המשחקים זה מסחטת כסף, השאלה כמה אתה מוכן שיסחטו ממך?

בשבילי ובשביל אחרים אני מוכן לשלם כסף גדול, רק בשביל לראות מים יותר מציאותיים או אפקט פיזיקלי של עשן חדש....דפוק ומיותר ואין לזה קשר כמעט למשחקיות, אבל זה או שאתה בעניין או שאתה לא בעניין.

כל העסק של המשחקים זה דבר מפגר וילדותי, נכון, אבל גם אני..ומסתבר שיש עוד הרבה מפגרים פה כמוני שכותבים כאן..

זה יכול להוליך את כספך היקר לקיבינימט, אני לא מבין אנשים כמוך מוכנים לשלם המון בשביל לראות גרפיקה יותר מציאותית, כל כך קשה להתפשר לא על HIGHEST אולי גם לא על HIGH אלא חלק על MEDIUM וחלק על HIGH? או שאתה תמיד חייב לראת הכל במיטיבו ולא חשוב כמה כסף יתבזבז? אי לא מוכן לבזבז יותר מדי, בזבזתי 1220 ש"ח על ביוני 2006 ואני לא מרגיש שאני אי פעם שוב אבזבז כמות גדולה כזאת של כסף על כרטיס מסך, זה ממש לא שווה את זה וזה שטויות בעיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאלה של "מפגר וילדותי" זו פשוט שאלה של סדרי עדיפות.

בדיוק, וגם ניהול נבון של הכסף, אני מבין שאם יש כסף גם לצרכים אישיים ובכמויות זכותך לבזבז על מה שבא לך, אבל במחשבים זה לא נגמר תמיד יהיה יותר חדש, יותר טוב, ובעיקרון אם אתה צריך את ההכי טוב אתה תשדרג לפחות כל חצי שנה או שנה, נו ומה יצא לך מי זה? אני עם ה7600GT כבר שנה וחודש ומתכוון להישאר איתו עוד שנה לפחות, לא אכפת לי להתפשר על הגדרות אבל אני לא אהיה קורבן של תעשיית המשחקים שמטרתם לגנוז ממך כמה שיותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכיוון שהולך אליו הדיון אומר כמה מוטיבציה וצביעות יש לנו להשקיע אלפי שקלים במחשב אבל לא במשחק עצמו...יש פה אולי 3 משתתפים בדיון שקנו את המשחק עצמו...השאר כנראה לא יעשו את זה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכיוון שהולך אליו הדיון אומר כמה מוטיבציה וצביעות יש לנו להשקיע אלפי שקלים במחשב אבל לא במשחק עצמו...יש פה אולי 3 משתתפים בדיון שקנו את המשחק עצמו...השאר כנראה לא יעשו את זה בכלל

הדיון הזה נפתח ביום שהמשחק יצא רשמית בארה"ב (21 אוגוסט)

הבעיה היא שהמשחק יצא רק אתמול רשמית באירופה ויקח לו כמה ימים טובים להגיע לישראל

מכיר לא מעט כאן בפורום שכבר הזמינו את המשחק בהזמנה מוקדמת.

אז זה המצב,מחכים שהמשחק יגיע לחנויות,בינתיים - מקשקשים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה שהמשחק יגיע לחנויות. אני לא רוצה לקנותת דרך .

כמוך כמוני, אני לא שש לתת פרטי אשראי באינטרנט ולא משנה לי עד כמה האבטחה גבוהה, מה גם שלדעתי עם קניית משחק אמורה להתלוות חויה שבאה עם הקופסא והחוברת וכל המסביב שמקבלים ודבר שלישי הוא שקראתי שעם סטים אפשר להתקין את המשחק רק פעמיים.

בקיצור נחכה שיגיע לחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמוך כמוני, אני לא שש לתת פרטי אשראי באינטרנט ולא משנה לי עד כמה האבטחה גבוהה, מה גם שלדעתי עם קניית משחק אמורה להתלוות חויה שבאה עם הקופסא והחוברת וכל המסביב שמקבלים ודבר שלישי הוא שקראתי שעם סטים אפשר להתקין את המשחק רק פעמיים.

יש לך מקור לזה ...זה נראה לי מוזר ..כי זה קנייה של משחק מלא ..לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סטים עם CS והורדתי מעל 5 פעמים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...