BioShock - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

של איזה חברה וכמה הוא עולה ?

אני מישתש בהארדיסק נישלף של 250 גיגה חיבור :lol:

התבלבלתי. יש של 8.5 גיגה [של 20 לא יודע אולי יש]. בקיצר של 8.5 יש לי בבית כמה וזה עולה בסביבות ה20 שח לאחד. יש לי של החברה VERBATIM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שום מתעלה, דיסקים זה פאסה - תופסים מקום, נשרטים ובסופו של דבר גם לא קריאים.

אבל בכל מקרה אתה תצרוב משחק שהורדת ב , ומדיה מקורית מחזיקה הרבה יותר ממדיה לצריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד ששימוש ב DX10 נותן נכון להיום הוא ירידה בביצועים. לדעתי כל עוד משחקים לא יוצאים באופן בלעדי ל DX10 השיפורים שנראה יהיו מינוריים. כשאנחנו עדיין לא יצאנו מעידן ה DX9, למה שהמפתחים יצאו מגדרם כדי להראות יותר eye candies של DX10? עדיף להשקיע את כל משאבי הפיתוח הויזואליים כדי שהמשחק ייראה מדהים ב DX9, מאשר להקצות חלק מהם לשיפורים של DX10 על חשבון היופי הויזואלי תחת DX9. אין לשום חברת אינטרס לעשות זאת כל עוד ה DX9 חי ובועט עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ לא יודע אם זה פורסם מתוך 22 עמודים אבל הנה השוואה בין DX9 ל DX10.

http://www.extremetech.com/article2/0,1558,2174758,00.asp?kc=ETRSS02129TX1K0000532

את ההשוואה הזאת עדין לא ראיתי אבל זאת והקודמות שפורסמו רק מראות לנו שלפחות בביושוק אין הבדל נראה לעין בין DX9 ל- DX10 וההבדל היחידי שנרגיש הוא בביצועים שיורדים ב-DX10.

אפשר להסיק מכל העניין הזה שהאנשים עם כרטיסים שלא תומכים ב-DX10 לא צריכים לדאוג בקשר לביושוק וגם אנשים שלא רוצים להשתמש בויסטה לא יהיו חייבים בלית ברירה לעשות זאת כי הם לא מפסידים שום דבר בינתיים עם ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא יודע שיש אפילו דיסק דיודי של 20 גיגה בערך?

אתה יודע שיש דיסקים של עם כמה עשרות טרה- בייטים?

אני קראתי את זה כאן באתר פשוט לא מוצא את הכתבה =/

ולסימוןסיקס, אל תצפה לראות הבדל ממשי כי עד עכשיו כבר הסיקו מסקנות שDX10 זה טריק מלוכלך להעביר את הגיימרים לפחות לוויסטה, כי כל השאר לא צריכים משהו ששם יש ואין בXP, ואם אתה מצפה לראות הבדל ממשי, חכה שDX10 יצא מהחיתולים ויתחיל ללכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שיש דיסקים של עם כמה עשרות טרה- בייטים?

אני קראתי את זה כאן באתר פשוט לא מוצא את הכתבה =/

כן והם לא קרובים אפילו לצאת רק לתעשייה הצבאים או משהו כזה (קיצר תיאוריה ואולי איזה חצי אב טיפוס...)

בקשר לDX10...

תשווה משחק בDX8 לעומת המשחק הראשון של DX9 מבערך אותה תקופה ותראה את ההבדלים שמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה מלכלכים על DX10 ימותו הקנאים וכולי, ממה ששמעתי המים ממש נראים כמו מים ולא איזה טקסטורה זזה עם איזה בלוק של קצף בסוף כמו ב DX9, השפריצים של הדם ניתזים ממש...חבל שאין כאן מישהו שיכול להקליט סרטון כזה ואז כולם היו רואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה הם מצאו הבדל בעשן ואין הבדל ב fps |:

http://www.firingsquad.com/hardware/bioshock_directx10_performance/page4.asp

העשן בדריקס 9 שאני שיחקתי נראה כמו הדריקס 10. אולי בתמונה זה היה עם כרטיס חלש חחחחח עלק ככה רואים.

rikus . הדם במשחק על הפנים זה דם זה? זה דם כימי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדם במשחק על הפנים זה דם זה? זה דם כימי

אחי לפי דעתי היוצרים עשו בכוונה דם כזה!

לפי ההגיון לאנשים שם 20 גיבנות וצלקות -מפלצות אדם אין דם נורמלי אלא דם כימי מעוות!! ::) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רווניייי, או איך שהשם שלך, לא ממש אכפת לי אם זה סוג של פלוץ או חירבון שיוצא להם מהאף, אבל נראה לי, אולי אני טועה שרואים הבדל די רציני באנימציה של העסק הזה ב DX10...אני די בטוח שאפילו אמרו שזה חלק מהחידושים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לפי דעתי היוצרים עשו בכוונה דם כזה!

לפי ההגיון לאנשים שם 20 גיבנות וצלקות -מפלצות אדם אין דם נורמלי אלא דם כימי מעוות!! ::) ;D

לא ממש אכפת לי למה... הדם הזה שולט ברמות!

בקשר להבדל בDX10- יכול להיות אם הדם שמה בעצם מוגדר כחלקיקים (אמור להיות שיפור רציני בחלקיקים בDX10 ולכן השיפור הרציני במים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...