רוצחי צחי באשה-יואשמו בהריגה בלבד - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצחי צחי באשה-יואשמו בהריגה בלבד

Yehudaa

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3438496,00.html

עד כאן מורי ורבותי ! עד כאן !

זה פשוט שערוריה :pissed::angryfire: :angryfire: :angryfire::pissed: :pissed: :pissed::angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire:

מערכת המשפט פשטה את הרגל , מתי יכנס למוח המלא גאווה שלה ?, שאם היא לא תעניש בחומרה , המצב בחברה הישראלית יתדרדר ?

אני אישית מכיר בן אדם בעיר שלי שרצח בדם קר מישהו (באקדח ) וכעבור 5 שנים אני רואה אותו מסתובב חופשי קבוע, כלומר נגמר העונש שלו .

בבבבבבבבבבבבבבבבייייייייייייייייייייייזזזזזזזזזזזזזזזזזיייייייייייייייייייייייווווווווווווווווווווווווווווווווןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הרוצחים למד בתיכון שלמדתי בו, והרצח קרה כמה רחובות מהבית שלי (אני מראשון). אוי ראשון ראשון ...למה הפכת ?!

הבעיה היא בהגדרה של רצח במדינת , אם לא מצליחים להוכיח שתכננת מראש לרצוח את אותו הבנאדם אזי הדבר נחשב כהריגה.

לדוגמא: אם אני דקרתי אותך בירך ומתת מאיבוד של דם. במשפט העו"ד שלי יטען כי לא התכוונתי לרצוח אותך, בגלל שזאת הייתה דקירה

בפלג גוף תחתון, ואין דרך להוכיח שזה היה מתוכנן. ככה שאני יוצא על הריגה ואתה נרקב בקבר.

המקרה הספציפי הזה בכלל מזעזע. בגלל שכל אחד אומר שהוא דקר אותו רק פעם אחת ולא [glow=red,2,300]בלב[/glow], המשטרע לא מצליחה להוכיח

מי היה אחראי לדקירה הגורלית, ככה שכולם נאשמים בהריגה.

זה שמישהו הולך עם סכין צריך לקחת בחשבון שהוא ישתמש בה, ואחת מתוצאות ה"שימוש" בסכין יכולה להיות גם מוות. כאן לא מדובר

בהגנה עצמית, הקורבן אפילו לא היה חמוש. אותו הנאשם, לא רק שלא מנע את ההתרחשות, הוא היה גם שותף לה, הוא ידע שהקורבן עלול למות

(כשתקף אותו בסכין ביחד עם מס' אנשים אחרים -אפילו אם הוא לא זה שדקר אותו בלב), הוא דקר אותו בדם קר.

לאחר מכן הוא גם הסתיר ראיות (שרף את הבגדים וככל הנראה זרק גם את הסכין), הוא ידע שהוא עשה מעשה חמור אין פה 'תמימות נעורים' (וכל

החרא הזה שהעו"ד שלו מנסה להראות ".. הנאשם מגיע ממשפחה טובה...היה צריך להתגייס לשירות קרבי.." ממש בחור לדוגמא. אם הוא בחור לדוגמא לא רק שהוא לא היה דוקר את באשה, הוא גם היה מנסה למנוע את המקרה.)

צריך לעשות כאן תקדים, ואם זה לא אפשרי מבחינה משפטית, אז צריך לשנות את החוק (כמו בארה"ב למשל -רצח מדרגה ראשונה\שניה).

אין פה תמימות דעים - יש פה [glow=red,2,300]רצח[/glow].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בא לסגור איתו חשבון, זה היה ידוע. הוא כן תכנן. הוא הביא סכין והוא ידע שהוא הולך להשתמש בה.

בבתי סוהר כבר אין מקום וחצי מהמשפחה של הרוצח הם שוטרים בעצמם שבוכים "איך ילד נורמטיבי הופך לרוצח? אנחנו לא יודעים! Boohoo!". ילד נורמטיבי לא סוגר חשבונות ולא נושא סכין, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3439595,00.html

בבקשה , אחד קיבל 14 שנות מאסר על דקירה למוות , שתבינו הבן אדם הזה יכול להשתחרר אחרי 8 שנים (הורדת שליש )

אני לא מבין , למה לא נותנים מאסר עולם ?!! 8 שנים על רצח ?!

בושה וחרפה .

המסר הוא ברור " אל תתעסק איתי אני אדקור אותך למוות , 8 שנים בכלא לא מפחידות אותי ! "

ביזיון ........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע , זה לא נשמע הגיוני.

זה לא שבן אדם צעיר בא למישהו ואומר לו שמע אני ארצח אותך - 8 שנים בכלא קטנות עליי.

בן אדם שיושב 8 שנים בכלא מגיל כזה צעיר , הורס את החיים שלו לגמריי.

כל השנים הכי יפות שלו בכלא. וגם שהוא ייצא מהכלא העתיד שלו שחור.

אני חושב שהפתרון לבעיה זה לבדוק מה קורה עם הנוער פה בארץ

ועם הגישה לכלי , אני מאמין שהם רק באו לאיים עליו או לפצוע אותו ולא ממש תכננו להרוג בן אדם ,

והמצב יצא משליטה בגלל לחץ חברתי או לא יודע מה.

המטרה של המדינה זה לשקם את הנוער , ולמנוע גישה לכלי ,

וצריך לעשות חוק שכל אדם שמחזיק אקדח ברחוב יקבל עונש מאסר ,

רק ככה הם ילמדו.

נניח והבן אדם הזה יקבל עונש מוות או מאסר עולם זה יפחיד מישהו ? הנוער ימשיך להיות אלים וימשיכו להיות דקירות.

לפחות פה אין רובים..כמו שיש בארצות הברית..

ראיתי סרט ומחקר שאומר שמה שהתרבות מראה לאנשים זה מה שהם לומדים - בארצות הברית מפחידים את הציבור וכל הזמו מראים בחדשות

על מקרי רצח של אנשים שחורים וכל מיני כאלה , ובגלל זה בכל שנה שם מתים איזה 12 אלף איש ממקרי ירי.

ובקנדה מדינה גדולה ומדינה חובבת עם הרבה כלי , מראים בחדשות דברים רגועים ולא מלחיצים את הציבור

ובקושי מתים שם בשנה 100 איש ממקרי ירי.

בקיצור התקשורת והמצב החברתי פה גרוע וזה גורם לאנשים צעירים להיות אלימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשו מראשון עיר פשע כי היא רחוקה מזה

יש כמה קוברות שמרימות ת'ראש, אבל הם עוד יכרתו

מערכת המשפט פלצנית? ללללההההההה......

ישראל ארץ הדקירות, הוועדה המכוננת מתכוננת לאפשר לכל אזרח לשאת סכין.אלו הם תהליכים ברורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שונה מבחינה משפטית.

רצח זה שאתה מתכנן הכל מראש ומגיע עם אקדח ואתה יודע שיריה תהרוג את הבן אדם.

פה היה איזשהו ויכוח וריב ומרדף שיצא משליטה וכמה דוקרים ביחד

וכנראה המצב יצא משליטה - אני לא חושב שהם ניסו לרצוח.

למרות זאת , אני חושב שצריך לתת לכל אחד מהמעורבים עונש כבד וקשה

אולי 15 - 20 שנה לכל אחד , תוך כדי שיקום בכלא.

וראשון הפכה להיות עיר מגעילה בטירוף..זאת עיר שמורכבת בעיקר מעולים חדשים וכל הפליטים של בת ים , חולון - רמלה - לוד.

וככה יש שם מלא ריבים בין עולים חדשים לערסים , ומלא בלגן אני ממש שונא את העיר הזו כבר.

אולי רק במערב ראשון עדיין יש שכונות פה ושם בסדר..

אבל זו הפכה להיות ממש עיר פשע כמו נתניה של המרכז.

וזה גם מה שקורה ויקרה בעתיד למודיעין..

אבל בעקרון הנוער בארץ די דפוק , לא משנה איפה , וצריך ממש לעשות חינוך רציני ,

גלאי מתכות בבתי ספר ולא יודע מה , צריך לשנות את כל התכנים של הטלווזיה והתרבות שלנו - התכנים של מהדורות חדשות שמדברות רק על אלימות ומקרי רצח , ועל כוכב נולד ועל מלכות יופי וכל מיני פרסומות זולות וכל מיני חרא , כי בקצב הזה הרף הדקירות רק יעלה ויעלה.

מזל שאין פה גישה קלה לרובים אחרת הייתם רואים פה כל יום מקרי רצח כמו בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אדם הנושא סכין בציבור יש לו פוטנציאל לרצח!

בשביל מה בכלל לשאת סכין? בשביל להרגיש מגניב? להרגיש שבזכות הסכין אפשר לאיים ולעשות כל מה שרוצים ושום דבר לא יעצור אותך?

מערכת משפטית עלובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תאשימו את הסכין, סכין היא כלי, הבן אדם בוחר אם לדקור או לא, לפי מה שאתם אומרים אז גם כול מי שמסתובבב עם ואנחנו מדברים על מאבטחים,חיילים,אזרחים עם רשיון, צריך להיות לנו פה מערב פרוע, אבל למה אין? בגלל שרוב האנשים יש להם ראש, והם יודעים לשלוט על עצמם ולא להכנס למצבים שיתדרדרו לשימוש בנשק.

אבל מה לעשות שסכין מאוד פשוט לקנות, ואפילו לקחת מהמגירה במטבח, ולכן כול ערס חמום מוח מצויד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^זה גורם לי לחשוב, מעניין למה החליטו שבמסעדות יהיו רק סכינים שבקושי חותכים מים... זה מן חוק לא כתוב שכזה.

כל אדם הנושא סכין בציבור יש לו פוטנציאל לרצח!

בשביל מה בכלל לשאת סכין? בשביל להרגיש מגניב? להרגיש שבזכות הסכין אפשר לאיים ולעשות כל מה שרוצים ושום דבר לא יעצור אותך?

מערכת משפטית עלובה.

הגנה. למרות שאני באופן אישי הייתי בוחר בשוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...