איך מחברים כמה דיסקים למחשב שכל פעם 1 פועל? (והשאר לא) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מחברים כמה דיסקים למחשב שכל פעם 1 פועל? (והשאר לא)

המוח

Recommended Posts

שלום

אני רוצה לחבר כמה דיסקים קשיחים למחשב ושכל פעם רק אחד יפעל והשאר לא יהיו מחוברים/יהיו כבויים לגמרה

נגיד יש 3 אנשים שמשתמשים בבית וכל אחד מקבל דיסק קשיח משלו בלי שום גישה לדיסיקם אחרים..

בטח אפשר כל פעם לפתוח תמחשב לנתק דיסק קשיח ולחבר אחד חדש, אבל אין שיטה יותר נוחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול עוד הוא מחובר לספק הוא יעבוד,אתה יכול להגדיר בביוס שלא יזהה אותו ,כך אולי תמנע גישה,אבל זה ממש כאב ראש,כי לכול אחד צריך ,וכול פעם צריך לשנות,בחיים לא שמתי שמשהו עושה כזה דברעדיף תוריד תוכנת הצפנה אם בזה כול העניין,ותעשה ב וינדוס מספר משתמשים. :screwy:

יש לי עוד פתרון עכשיו ראיתי לפחות ב ,שאם אתה לוחץ לחצן ימיני והגדרות על כונן מסוים אתה יכול להגיד מה מותר למשתמש רגיל לעשות,אז אתה יכול להסיר את כול הדברים כך אני מאמין לא תהיה גישה,הוא יוכל לפתוח את הכונן אבל לא לעשות שום דבר מעבר לזה.

אני מציע תשחק עם המנגון הזה,אני בטוח שיש גם דבר דומה לזה ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה DUAL BOOT?

כל מה שאני רוצה זה להיות בטוח שכל אחד לא יגע בדיסק של מישהו אחר, אין לי מה להצפין פשוט ככה זה עושה סדר בבית והתפרשנו על זה

ועם מפסקים אני יכול להיות בטוח שהגישה אליהם תהיה רק לי מכל הבית (מנעול או משהו דומה, זה לא הבעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחבר מפסק חשמלי בין המולקס לדיסק הקשיח ולפני ההדלקה של המחשב אתה בוחר איזה דיסק קשיח יפעל

הבעייה היא שכל דיסק קשיח אתה צריך להתקין נפרדת!!!

סתם מיותר לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, הכי טוב שתעשה 3 משתמשים בווינדווס, אתה מנהל, ושני המשתמשים האחרים LIMITED.

אם הכוננים מפורמטים ב NTFS, יש לך אפשרות להקצות לכל משתמש הארד דיסק שהוא יכול לגשת אליו, דרך המאפיינים של הכוננים בלשונית QUITA.

הדגש הוא ששני האחרים יהיו LIMITED ולא ADMINISTRATOR, אחרת תהיה להם גישה לכל המחשב.

זו הדרך הכי נורמלית לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי איי איי, איזה כאב ראש זה אחים.

בוא נצמצם את מה שאמרו לך פה ל 2 אפשרויות הכי טובות.

1. יצירת 3 משתמשים לווינדווס עם הגבלה של שני משתמשים להארדיסקים

2. מגירה נשלפת להארד דיסק, ואז תתקין ווינדווס בנפרד על כל הארדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...