עדיין לא הבנתי מה אנשים קונים מארזים כאלה יקרים. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין לא הבנתי מה אנשים קונים מארזים כאלה יקרים.

Yossi1981

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התשובה שהוא נתן היא תשובה שמציגה רק את העמדה שלו ולא של אף אחד אחר,

אני קונה מארז יקר מפני שאני צריך את המקום שיש בו, את האיורור,

את המגירות הנשלפות, את המסילות ועוד................................

התשובה שהוא נתן זה סתם בלי לחשוב, כנראה שהוא לא ממש מבין והוא סתם

קונה באמת מארז יקר כי בא לו, יש כאלו {כמוני} שקונים כי צריך ולא בא להם.

בנתיים יש לי מארז פשוט אבל עוד השנה אני קונה מחשב חדש שיהיו בו מארז

וספק פצצתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי,

מה הופך את Tsunami לטובה יותר מחברה טאיוונית עלומת-שם?

הרי הספק שלה אפילו לא מאושר ע"י (ובעוד 30-50 שקל אפשר לקבל TASK 3003, עם ספק שמאושר לAMD וחברה קצת יותר רצינית).

חשוב לציין, אני לא אוהב את הטון שהדיון מתנהל בו. תרגיעו כולכם, חבל שת'רד לגיטימי ינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tsunamy - זוהי חברה שלמספר רב של אנשים בארץ יש את המארזים שלה , ואף פעם לא שמעתי על מישהו שהתלונן על הספק שלה

לכן , בעיני הספק שלה אמין בדיוק כמו הספק של אנרמקס .

כשאני מדבר על חברה טאוינית אנונימית , אין אני אומר בהכרח כי הספק שלה גרוע , אבל אני מעדיף לקנות משהו מוכר שאני יודע כי הוא אמין

מאשר חברה שאני לא מכיר מה שהופך את המארז שלה לפוטנציאלי מבחינת בעיות.

צונמי ואנרמקס שניהן חברות מוכרות, אנרמקס נחשבת יותר איכותית , הספקים ששני החברות מספקות לא עושים בעיות , אבל אנשים עדיין נוטים לחשוב שהספקים של אנרמקס יותר איכותיים , כשתכלס אף אחד לא יודע במה זה מתבטא וסתם חושבים שזה יותר איכותי כי זה יותר יקר

וכי בגלל כתבו בביקורת שזה יותר איכותי , אף פעם לא הבנתי מה יותר איכותי בו... , תאמינו לי זה עשוי מאותם חומרים וזה בנוי

באותה צורה , זה לא שלספק של אנרמקס יש איזה מעגל הגנה עמיד בפני ברקים או משהו כזה.

אני מקווה שהבהרתי את הנקודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה ובגדול, Tsunami היא חברה קטנה שהתמזל מזלה

והמארזים שלה נמכרים טוב בארצנו הקטנטונת, אבל בחו"ל

תשאל מישהו אם הוא מכיר את המארזים של Tsunami

הוא ישאל אותך מי זו?

ואיך אתה בכלל יכול להשים את Tsunami ואנרמקס

באותה קטגוריה, אנרמקס היא כמה רמות מעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צונמי ואנרמקס שניהן חברות מוכרות, אנרמקס נחשבת יותר איכותית , הספקים ששני החברות מספקות לא עושים בעיות , אבל אנשים עדיין נוטים לחשוב שהספקים של אנרמקס יותר איכותיים , כשתכלס אף אחד לא יודע במה זה מתבטא וסתם חושבים שזה יותר איכותי כי זה יותר יקר

וכי בגלל כתבו בביקורת שזה יותר איכותי , אף פעם לא הבנתי מה יותר איכותי בו... , תאמינו לי זה עשוי מאותם חומרים וזה בנוי

באותה צורה , זה לא שלספק של אנרמקס יש איזה מעגל הגנה עמיד בפני ברקים או משהו כזה.

לא מאמין כמה שטויות ודברים מפגרים בנאדם יכול לפלוט בכל כך ביטחה בת'רד אחד... אני חושב ששברת איזה שהוא שיא.

הספקים של אנרמקס הרבה יותר יציבים, הם מוציאים ריילים מאוד יציבים וכמעט ללא under/over volt כמו בספקים עלומי שם, זה גם למה הוא יותר יקר. קאפיש? או שאני צריך להגיד את זה שוב, יותר לאט?

המארזים של אנרמקס עשויים ממתכת ופלסטיק איכותי וקשיח, לא כמו המארזי דרעק שאתה כל כך מאוהב בהם עכשיו, מניסיון.

לגבי הפינות המעוגלות :

שיט אני עלול לפגוע בשפיץ של המארז ולשכב שנה וחצי בבית חולים - שווה לשלם עכשיו עוד 300 ש"ח , בטיחות מעל לכל.

(GIVE ME A BREAK)

ואם יש לך אח/ילד קטן שרץ כל היום בבית בלי לשים על אף אחד ועלול לפול/לפגוע במארז, דווקא באחת מהקצוות שלו?

אנחנו קונים כי בא לנו

סוף סוף תשובה נורמלית ממישהו - ולא עוד אחד שמבלבל את המח על ספקים טובים יותר

אם כבר ידעת את התשובה, למה לעזעזל פתחת ת'רד על זה?

אני מקווה שהבהרתי את הנקודה שלי.

כן, בהחלט הבהרת שאתה לא יותר מטכנאי קבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרת את הנקודה שאין לך מושג על מה אתה מדבר. המושג איכות מתקשר ל -עד כמה הספק מסוגל לספק מתח ביציבות!

אני אתן דוגמה קיצונית לספק מתח שאינו איכותי -

ספק מתח עם 450W אך שנותן רק 12A ברייל של ה 12V.

ספק כזה הוא ספק לא איכותי, מדוע? מכיוון שהוא לא נותן הספק גבוה ברייל של ה 12V, ונותן הספקים יותר גבוהים בשאר הריילים. ואיכן הבעיה אתה שואל? הבעיה היא שרוב חומרת המחשב משתמשת דווקא ב 12V ולא ב 5V.

אם תשים לב הספק 350W של טסונמי נותן רק 12A ברייל של ה 12V. לעומת הספק 350W של אנרמקס שנותן 18A. וזה הבדל מהותי.

בנוגע לעניין המארזים, אתה מתייחס למארז כאל רכיב על מנת לאכסן בו את המחשב. יש כאלה שמתייחסים אליו אחרת - כאל רהיט.

וצורת החשיבה הזו לא פסולה, ולך אסור לפסול אותה.

אגב הטסונמי - הקירור של הטסונמי אולי מספק אותך.. אבל אני החלפתי את אותו מארז למארז של צ'יפטק והטמפרטורות ירדו בלא פחות מ10 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני טכנאי?? - אני חובבן שחיי מחשב כמעט כל החיים שלו ,

אני דווקא חסיד של

ואני גם חסיד של ATI ( מאז ה-FX)

ואני לא מוכר כלום לאף אחד , אני בכלל חייל , תשמור על הפה שלך לפני שאני יתחיל להשמיץ פה גם.

אל תדבר סתם אם אתה לא מכיר אותי - עדיף שתהיה בשקט ולא תדבר עלי סתם דברים שהם לא נכונים.

והעניין עם הספקים - מישהו בדק את זה? אולי זאת עבודה בעיניים?

אתם מתעסקים בשטויות , הספק של צונמי לא שרף ולא ישרוף לאף אחד כלום - שורה תחתונה

וזה מה שאני אומר , שזה לא משתלם להשקיע בספקים יקרים כי זה בולשיט , נקודה! זה סתם הרגשה טובה , לא יותר מזה.

חוץ מזה , כבר אמרתי פעמים - מי שרואה במארזים האלה רהיט - אז זה נכון להשקיע .

ואתה יודע מה מעצבן אותי פה?

שאני בניגוד אליכם מתעסק עם הצונמי הזה כבר שנה וחצי , ולא שאני מת עליו או משהו כזה , לא הבנתם אותי נכון ,

בשבילי כל המארזים אותו דבר , ולמה לעזזל אני צריך 18A ברייל של ה12V מה אני הולך לשים שם מנוע של מטוס בואינג?

אגב אתה באמת בדקת את זה שהספקים של אנרמקס לא מוציאים אוברולט?

יש לך הוכחה ? אולי עובדים עליך בעיניים?

כמו שאינטל טוענת שהמעבדים שלה יותר טובים משל שתכלס כולנו יודעים שלא..

חשבת על זה פעם?

שאולי אתם המפגרים פה ?? אתם אלה שנתתם לחברות המארזים לשכנע אתכם שהספקים שלהם יותר טובים

וזה בכלל לא ככה??? מישהו חשב על זה? בדק את זה?

אתם עדיין לא מבינים את הנקודה שלי .... או שאולי רק נדמה?

וחבל שאתם משתמשים במילות גנאי...

אני עומד פה על משהו עקרוני ואתם כבר הפכתם אותי לטכנאי קבר , מפגר , שלא מבין כלום מהחיים שלו

חבל , אולי באמת עשיתי רושם כזה , העניין הוא שאף אחד לא מנסה להפנים את מה שאני אומר פה אבל לא חשוב.

ולמי שכתב על הילד הקטן שיכול ליפול על השפיצים-

אולי סבתא שלך תחליק על רצפה רטובה בדיוק שהמגהץ היה דלוק ובדיוק היא נגעה בו והתחשמלה למוות

זה יכול לקרות - אולי תקנה מגהץ מיוחד של אנרמקס עם בידוד מיוחד שמונע התחשמלות ( מגהץ שעשוי גם מפלסטיק ומתכת

איכותי במיוחד שגורם לבגדים להתגהץ מעצמם)

אפרופו החומר שהמארז עשוי ממנו - שאלה לי אליך.

אני רוצה תשובה הגיונית!

מה בדיוק נותן לי מתכת ופלסטיק איכותי וקשיח( מלבד מעלה פחות או משהו כזה) - תחשוב טוב ותן לי תשובה הגיונית.

ואני רוצה גם שתגיד לי רגע במה המתכת של אנרמקס יותא איכותית מהמתכת של המארז שלי (במה החומר שונה ולמה זה טוב)

ובאופן כללי לכל מי שמשמיץ אותי פה .

מי שמוציא את עצמו דביל פה זה אתם - עם ההתבטאויות חסרות הבסיס שלכם

שימו לב - עשיתם אותי טכנאי , שלא מבין כלום מהחיים שלו

עשיתם אותי מפגר

עשיתם אותי טמבל

ואתם לא מכירים אותי בכלל - אני לא אף אחד מאלה ::)

ואני בכלל מתווכח איתכם פה על צורת גישה לקנית מארז

בעוד שאתם באים לי עם נתונים טכנים שלא מזיזים לי את התחת -

כי למרות שהנתונים האלה הם נכונים ולא התווכחתי איתם , אלו נתונים שבעיני לא הופכים מארז ליותר איכותי

ונראה לי שאף אחד פה לא מנסה להבין אותי או להבין למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרת את הנקודה שאין לך מושג על מה אתה מדבר. המושג איכות מתקשר ל -עד כמה הספק מסוגל לספק מתח ביציבות!

אני אתן דוגמה קיצונית לספק מתח שאינו איכותי -

ספק מתח עם 450W אך שנותן רק 12A ברייל של ה 12V.

ספק כזה הוא ספק לא איכותי, מדוע? מכיוון שהוא לא נותן הספק גבוה ברייל של ה 12V, ונותן הספקים יותר גבוהים בשאר הריילים. ואיכן הבעיה אתה שואל? הבעיה היא שרוב חומרת המחשב משתמשת דווקא ב 12V ולא ב 5V.

אם תשים לב הספק 350W של טסונמי נותן רק 12A ברייל של ה 12V. לעומת הספק 350W של אנרמקס שנותן 18A. וזה הבדל מהותי.

בנוגע לעניין המארזים, אתה מתייחס למארז כאל רכיב על מנת לאכסן בו את המחשב. יש כאלה שמתייחסים אליו אחרת - כאל רהיט.

וצורת החשיבה הזו לא פסולה, ולך אסור לפסול אותה.

אגב הטסונמי - הקירור של הטסונמי אולי מספק אותך.. אבל אני החלפתי את אותו מארז למארז של צ'יפטק והטמפרטורות ירדו בלא פחות מ10 מעלות.

מה בדיוק נתנו לך ה-10 מעלות האלה?

בשביל זה שילמת 500 ש"ח , בשביל עוד 10 מעלות

מה עכשיו תוכל לקרר בפנים פחיות קולה?

מה זה בדיוק נתן לך?

מעבדים יכולים לעבוד נורא יפה ב-50 מעלות

ותאמין לי שכשמדברים על קיצור אורך חיים מדברים על ירידה של מ10 שנים ל7 או 8 שנים

אתה חושב שתשתמש במעבד שלך עוד 8 שנים?

אני חושב שעוד 4-5 הוא יזרק לפח

אגב אדוני היקר , אני קדחתי חור בצד המארז שלי והצמדתי לשם מאורר מאוד שקט , זה הוריד לי את הטמפרוטרה שלי ב-6 מעלות

אם תשאל אותי , הרבה יותר משתלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מולטימטר כבר שמעת? לא עובדים על מי שבודק! ;) אין בעיה לבדוק את הריילים של הספקים. (גם MBM עושה את זה)

כמו כן 12A על הרייל של ה 12V זה לא הרבה בכלל , במיוחד כשמדברים על ספקים ג'נריים שלא תמיד מסוגלים לתת את ההספק הזה.

תחשב את זה שהמעבד (מעבד 1700 לדוגמה ) לוקח בערך 7.5A, הרד-דיסק 2A, כונן תקליטורים 1.2A, ועוד לא התחלתי לדבר על הכרטיסי מסך החדשים ומאוררים.

חבל להתווכח, יש עובדות שמדברות בעד עצמן.

ודרך אגב... מומלץ שתבדוק את הריילים שלך עם תוכנה כמו MBM.

ואגב... לא שילמתי עוד 500 ש"ח ל10 מעלות. ועל זה להתווכח זה יהיה וויכוח ארוך למדי ומייגע.

ואתה לא צריך להסביר לי שהמעבד יכלו לעבוד טוב מאוד על 50 מעלות (למרות שבמקור הוא היה על בין 60-65) , אבל בשביל מה יש OC? ;D

אתה לא צריך מארז יותר יקר? בבקשה. אם אני כן צריך אחד כזה, מי אתה שתבוא ותאמר לי שאני (ואני מצטט את דבריך, ומצטער שאני נאלץ לעשות זאת) "מפגר"?

וחבל באמת שהדיון יורד נמוך לרמה של "פחיות קולה" וכדומה. שבאמת אין סיבה שזה יהיה כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מולטימטר כבר שמעת? לא עובדים על מי שבודק! ;) אין בעיה לבדוק את הריילים של הספקים. (גם MBM עושה את זה)

כמו כן 12A על הרייל של ה 12V זה לא הרבה בכלל , במיוחד כשמדברים על ספקים ג'נריים שלא תמיד מסוגלים לתת את ההספק הזה.

תחשב את זה שהמעבד (מעבד 1700 לדוגמה ) לוקח בערך 7.5A, הרד-דיסק 2A, כונן תקליטורים 1.2A, ועוד לא התחלתי לדבר על הכרטיסי מסך החדשים ומאוררים.

חבל להתווכח, יש עובדות שמדברות בעד עצמן.

ודרך אגב... מומלץ שתבדוק את הריילים שלך עם תוכנה כמו MBM.

ואגב... לא שילמתי עוד 500 ש"ח ל10 מעלות. ועל זה להתווכח זה יהיה וויכוח ארוך למדי ומייגע.

ואתה לא צריך להסביר לי שהמעבד יכלו לעבוד טוב מאוד על 50 מעלות (למרות שבמקור הוא היה על בין 60-65) , אבל בשביל מה יש OC? ;D

אתה לא צריך מארז יותר יקר? בבקשה. אם אני כן צריך אחד כזה, מי אתה שתבוא ותאמר לי שאני (ואני מצטט את דבריך, ומצטער שאני נאלץ לעשות זאת) "מפגר"?

וחבל באמת שהדיון יורד נמוך לרמה של "פחיות קולה" וכדומה. שבאמת אין סיבה שזה יהיה כך.

טוב עזוב הויכוח הזה מפגר

אגב אני מתנצל שקראתי פה למישהו מפגר - עקרונית אם משהו נותן הרגשה טובה - זה משתלם לקנות אותו - אז טעיתי

אבל בלי שום קשר אני עדיין חולק על דעתכם.

אבל לא משנה אני רוצה לסיים את הויכוח הזה שהולך לשום מקום

אגב אם מה שאתה אומר זה נכון

אז בחישוב קטן שעשיתי

אני מזמן עברתי את ה12A לרייל של ה12V שלי

ואני עדיין בריא ( המארז)

ויש לי פה מולטימטר לידי - נאי יריץ בדיקה על הספק לי מחר(אין לי כח עכשיו מאוחר) ונראה איך הספק שלי יציב.

( שגם אם זה כך , לא זה לא מזיז לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני טכנאי?? - אני חובבן שחיי מחשב כמעט כל החיים שלו ,

אני דווקא חסיד של

ואני גם חסיד של ATI

ואני לא מוכר כלום לאף אחד , אני בכלל חייל , תשמור על הפה שלך לפני שאני יתחיל להשמיץ פה גם.

אל תדבר סתם אם אתה לא מכיר אותי - עדיף שתהיה בשקט ולא תדבר עלי סתם דברים שהם לא נכונים.

לפי ההתנשאות שלך של "אני במחשבים לפני שאבא ש'ך נולד בלה בלה ידה ידה" נראה שאתה טכנאי שכל יום עובד עם ג'נריים עלובים שאתה כל כך אוהב ומעביר בהם מיליוני הארד דיסקים.

והעניין עם הספקים - מישהו בדק את זה? אולי זאת עבודה בעיניים?

אתם מתעסקים בשטויות , הספק של צונמי לא שרף ולא ישרוף לאף אחד כלום - שורה תחתונה

וזה מה שאני אומר , שזה לא משתלם להשקיע בספקים יקרים כי זה בולשיט , נקודה! זה סתם הרגשה טובה , לא יותר מזה.

כן, אנשים בדקו את זה.

יש באתר ביקורת על האנרמקס 350W, ויש בעוד מיליוני אתרים ביקורות על ספקי כח שונים שמראים הבדלים די גדולים בין הג'נריים האהובים עלייך לספקי כח מחברה גדולה וידועה.

אגב אתה באמת בדקת את זה שהספקים של אנרמקס לא מוציאים אוברולט?

יש לך הוכחה ? אולי עובדים עליך בעיניים?

כמו שאינטל טוענת שהמעבדים שלה יותר טובים משל שתכלס כולנו יודעים שלא..

חשבת על זה פעם?

שאולי אתם המפגרים פה ?? אתם אלה שנתתם לחברות המארזים לשכנע אתכם שהספקים שלהם יותר טובים

וזה בכלל לא ככה??? מישהו חשב על זה? בדק את זה?

אתם עדיין לא מבינים את הנקודה שלי .... או שאולי רק נדמה?

כבר הסברתי את זה, הספקים של אנרמקס לא מוציאים אוברוולט, וזה נבדק ומאושר. אנשים פה לא סתם הולכים על פרסומות בניגוד אלייך.

אפרופו החומר שהמארז עשוי ממנו - שאלה לי אליך.

אני רוצה תשובה הגיונית!

מה בדיוק נותן לי מתכת ופלסטיק איכותי וקשיח( מלבד מעלה פחות או משהו כזה) - תחשוב טוב ותן לי תשובה הגיונית.

ואני רוצה גם שתגיד לי רגע במה המתכת של אנרמקס יותא איכותית מהמתכת של המארז שלי (במה החומר שונה ולמה זה טוב)

מודינג יותר נורמאלי. עם מתכת חזקה הסיכוי לעקם אותה במודינג הוא די אפסי, לאומת זאת תביא לי את המארז ג'נריק שלך ואני מראה לך איך הוא מתעקם בעזרת הפעלת כוח פיזי קטן מאוד.

ובאופן כללי לכל מי שמשמיץ אותי פה .

מי שמוציא את עצמו דביל פה זה אתם - עם ההתבטאויות חסרות הבסיס שלכם

שימו לב - עשיתם אותי טכנאי , שלא מבין כלום מהחיים שלו

עשיתם אותי מפגר

עשיתם אותי טמבל

ואתם לא מכירים אותי בכלל - אני לא אף אחד מאלה ::)

אנחנו לא עשינו ממך כלום, אתה עשית לעצמך את הכינויים האלה.

ואני בכלל מתווכח איתכם פה על צורת גישה לקנית מארז

בעוד שאתם באים לי עם נתונים טכנים שלא מזיזים לי את התחת -

כי למרות שהנתונים האלה הם נכונים ולא התווכחתי איתם , אלו נתונים שבעיני לא הופכים מארז ליותר איכותי

ונראה לי שאף אחד פה לא מנסה להבין אותי או להבין למה.

אז למה לעזעזל אתה פותח ת'רד שאתה יודע שלא ילך לשום מקום חוץ מריב מטומטם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...