עדיין לא הבנתי מה אנשים קונים מארזים כאלה יקרים. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין לא הבנתי מה אנשים קונים מארזים כאלה יקרים.

Yossi1981

Recommended Posts

מה אתם בסדר ?

לקנות מארז ב600 ש"ח ועוד בלי ספק?

תגידו מה אתם דפוקים ? על מה אתם מבזבזים כסף?

יש לי איזה מארז צונמי עם מאורר שקדחתי בצד המארז (הלכתי למסגריה) ספק של 300W , עוד לא קפץ לי פעם אחת כל השנה וחודשיים

שיש לי אותו מחזיק את המעבד שלי יפה מאוד על 34 מעלות ( VULCANO 6CU) ו42 במאמץ ( בקיץ זה היה 42 \\ 48).

באוברקלוק ( גם גבוה מאוד) לא קופץ לי ביותר מ-5 מעלות.

מה אני צריך מארז שעולה 600 ש"ח? ועוד ספק של 450W?

יש לי כל כך הרבה דברים במחשב vrshxe,סי די ,צורב, כ.טלויזיה , כ.קול , מעבד , לוח ,כ.רשת , שלושה מאוררים .

והמחשב שלי מחזיק כבר שנה ומשהו יציב תותח בלי קפיצות מתח בלי שום כלום נטיח נעל?

מה אתם אכולי סרטים? אתם לא שמים לב על מה אתם מבזבזים כסף?

ומי יבוא עכשיו יגיד לי ש48 מעלות למעבד זה הרבה - אני יביא לו כאפה לפנים - עד 60 מעלות זה בסדרו לא מסוכן.

קיצור חיי המעבד?, אוי לא עכשיו המעבד שלי ימות עוד שמונה שנים במקום עוד עשר שנים , טוב נו אז עוד שמונה שנים אני יקנה את האתלון 32000XP .

בחיית אנשים , שמרו כסף לדברים יעילים ומשתלמים.

המארזים האלה זה סתם חרטא , ואגב אני עדיין לא הבנתי מה יש במארזים האלה שהם עולים 600 ש"ח ( והם עוד בלי ספק)

חור בצד ? חלון? יותר מקום?? בשביל זה 600 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש אנשים שרוצים את הטוב ביותר בשבילם ובשביל החלקים שלהם,ומה לעשות הטוב ביותר עולה 400-600 שקל.

זה נותן לך איוורור הרבה יותר טוב,אנשים שעוסקים באוברקלוק כל מעלה חשובה להם.

זה נותן לך גם סביבת עבודה נוחה יותר,ולפעמים זה גם יפה יותר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז טוב לא מצריך עבודה כדי לאוורר אותו

הוא נוח לעבודה

הוא חזק

הוא יפה

לא חייבים מארז ב 600 ש"ח, יש את compucase שמאוד נחמדים ב 300 כולל ספק לא רע של HEC.

זה כמו כל דבר בחיים, אפשר לקנות סקודה ואפשר לקנות פרארי, ברור שהפרארי לא נחוצה לך אבל אם יש כסף וזה חשוב אתה תשקיע.

אפשר להמשיך עם השאלות האלו לגבי כל דבר אחר, אבל אם כל הזמן תקנה רק את המינימום הדרוש ולא תשקיע לפעמים יהיה לך מאוד משעמם בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים למשל שמוצאים הרבה פעמים את החומרה בתוך המחשב ... אז עם ה TSUNAMI המסריח שלך אחרי כמה פעמים שתצטרך להוציא משם סי די רום/צורב/לוח אם וכד' אתה פשוט תשבור את המארז הזה! ולמשל ב ENERMAX שעולה 800 עם ספק ששם על הקטן את מה שיש לך אתה יכול להוציא כל דבר בקלות ובמהירות ! והוא גם בנוי בצורה איכותית יותר ללא קצוות חדים שאני חושב שיש הרבה במארז שלך ... בקיצר כשתגדל תבין ;D ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים למשל שמוצאים הרבה פעמים את החומרה בתוך המחשב ... אז עם ה TSUNAMI המסריח שלך אחרי כמה פעמים שתצטרך להוציא משם סי די רום/צורב/לוח אם וכד' אתה פשוט תשבור את המארז הזה! ולמשל ב ENERMAX שעולה 800 עם ספק ששם על הקטן את מה שיש לך אתה יכול להוציא כל דבר בקלות ובמהירות ! והוא גם בנוי בצורה איכותית יותר ללא קצוות חדים שאני חושב שיש הרבה במארז שלך ... בקיצר כשתגדל תבין ;D ;)

יש דרך לדבר, גם אם אתה צודק (ובמיוחד כשאתה לא כל כך צודק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מודה קניתי מארז ביותר מ600 שקל אם חלון ויש לי גם פלורסנט

בשבילי המחשב הוא יותר מקופסא הוא גם רהיט וכן זה הופך לכדאי

כשזה גם נראה טוב

אז תסתכל על זה כמו כורסת סלון ב100 שקל אפשר לשבת אבל היא לא נוחה ונראת על הפנים

מול כורסא ב1000 שקל גם נוח גם יפה ומוסיף המון אז למי שיש לו כסף ידידי זה אפילו מאוד משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאנשים קונים P4 3.06GHZ אפילו שבאותו הכסף אפשר לקנות הרבה יותר ביצועים (גם מאינטל) ובפרט עבור אנשים שלא עושים הרבה יותר מלגלוש באינטרנט.

יש אנשים שחושבים ששווה לשלם 33% יותר עבור HD עם U133 (במקום U100).

לכל אותם אנשים אני אומר תודה!

כי בלעדיהם לא הייתי יכול לקנות את המחשב שלי כ"כ בזול.

אז תודה רבה, חיבוקים, ו :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 22 ואני מתעסק עם מחשבים עוד שאבא שלך היה זרע נראה לי

והצונמי המסריח שלי - רק שתדע לך שעברו דרכו כבר עשרות דיסקים קשיחים ,

והחלפתי בו כבר כמה צורבים ואני פותח אותו כל שני וחמישי לעשות שם כל מיני שטויות על הלוח שלי , ועוד לא נשבר לי כלום.

כבר שנה ומשהו שלא נשבר לי כלום , על מה אתה מדבר? אולי לך נשברים דברים , לי לא נשבר כלום.

ותאמין לי בתור בן אדם עם המון נסיון , אבל המון , אני יכול להגיד לך שאם אתה קונה מארז יקר ולא בשביל היופי אז אתה דביל דביל .

ובקשר לספק... אמרת שהספק של האנרמקס שם את הספק שלי על הקטן -

אם אתה לא מבין כלום באלקטרוניקה אז תשתוק , כי הבולשיט שחברות המארזים היקרניות מאכילות אתכם השתלט לכם טוב טוב

על המח, ספק טוב , ספק לא טוב , מה זה החרטא אנשים קונים ספקים של 450 וואט ואין להם מושג למה...

מה אתה צריך 450W מה אתה מקים חוות שרתים? אתה יודע כמה זה?

300W - 350W מקסימום מספיק היום ולא צריך יותר מזה( אלא אם כן אתה הולך לפוצץ את המחשב שלך בכל מיני כרטיסי עריכה שונים,

מה ש95% מאלה שקונים ספקים של 500W לא עושים.

ומה זה ספק שמתקלקל?

אין הבדל באמינות כשמדובר בהשוואה בין צונמי ל"חברת על "אחרת ( צ'יפקט וכל החרטא הזה).

כמובן שאם זאת חברה טאווינית שאף אחד לא מכיר אז יש ממה לחשוש , אבל צונמי זאת חברה ידועה שלא דווח על תקלות.

בקיצור המחיר שמשקיעים אנשים בספקים הוא מוגזם וגובל בטיפשות אלא אם כן שוב , מדובר ברהיט ליופי , אחרת תקנו משהו של 200

ש"ח אף אחד לא צריך יותר מזה , גם לא לקירור אויר ( פשוט שימו משהו שיוציא אויר מהמארז וזהו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתגלוש עוד קצת באתר ולאט לאט תתחיל להכנס לעניין תבין שמארז גדול נוח וטוב נחוץ בכל מחשב,

גם שאני הגעתי לאתר שאלתי בשביל מה צריך מארז ב-800 עד 1200ש"ח?

אבל היום 1200ש"ח למארז + ספק נראה לי מחיר הגיוני ביותר, כי אני היום ישקיע במארז הכי טוב

ובספק הכי טוב כדי לקבל מארז מאורר ומפוצ'ר.

ובקשר לשאלה מה יש במארזים האלו?

אז קח לדוגמא את מארזי אנרמקס, יש להם כלובים נשלפים להארד-דיסקים, הם מאוד גדולים ונוחים

לעבודה, יש בהם 4 מקומות למאוררים {יש כאלו עם 5}, יש להם ספק מצויין Enermax 350W,

יש להם מסילות לכוננים {סידירומים, צורבים} שעושים את העבודה עם המארז נוחה ביותר,

הבניה שלו מצויינת, עשוי מהחומרים הטובים ביותר, נראה אלגנטי ואני יכול לשבת שעה ולכתוב לך דברים טובים.

וסתם משהו קטן שיש במארזי Lian-li שהמחיר למארז הכי זול שלהם הוא 900ש"ח בערך,

הם דואגים להשים בפינות חדות במארז מגיני פלסטיק כדי שהמשתמשים לא יפצעו,

ראית כזה דבר במארז ג'נרי כמו הטסונמי שלך? לא.

הם אפילו שמים מחזיק שנדבק עם דבק למארז ומשחילים דרכו את החוטים כדי לקבל סידור

טוב בתוך המארז, הוא עשוי מאלומיניום מוברש שגורם לו להראות מאוד עכשווי ועדכני כל הזמן,

ויש לו גם עוד המון דברים טובים.

ומארזים יוקרתיים כדוגמת ה-Enermax וה-Chieftec הם מארזים שלא נשארים איתך למחשב אחד,

אלו מארזים שיכולים לשמש אותך לכמה דורות של מחשבים {גם עם הלוח לא תומך במגש של המארז

אפשר לעשות מודינג קטן}.

ולא כדאי לך שאני יפרט איזה פי'צרים מקבלים עם המארזים של , תשאל מישהו שיודע.

ויוסי, תעשה לי טובה ואל תשקר, עם אתה מתעסק כל-כך הרבה זמן עם מחשבים לא הגיוני

שתשאל "מה יש במארזים האלו שעולים כל-כך הרבה?", הרי מי שמבין טוב במחשבים

ומתעסק כבר המון שנים בנושא לא ידע מה יש במארזים טובים? תעשה לי טובה,

וגם איך שאתה מנסח את עצמך לא ממש מראה "כמה אתה מבין במחשבים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותאמין לי בתור בן אדם עם המון נסיון , אבל המון , אני יכול להגיד לך שאם אתה קונה מארז יקר ולא בשביל היופי אז אתה דביל דביל .

אם אתה לא מבין כלום באלקטרוניקה אז תשתוק ,

זה נראה לכם דיבור של בן-אדם שמבין טוב במחשבים?

בן-אדם שאפילו להתבטא לא יודע. ???

אני מרחם על הלקוחות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו.. יש לי גם את הקומפיוקייס, גם אנטק, וגם טסונמי בבית (ועוד כמה, ועוד כמה, ואל תשאלו אפילו כמה עברו אצלי..)

לא יצא לי להתנסות באופן אישי עם ליאן-לי, אז אני לא אשמיץ אותם, אבל כן יצא לי לעבוד עם ציפסק/אנרמקס.

מארזי שני שקל, תמיד היו ותמיד יהיו שני שקל, ומומלץ להתרחק מהם (אלא עם ממש לא אכפת לך מזה...)

הטסונמי חביב, אבל מומלץ בחום להשקיע עוד 100 שקל ולקבל את הקומפיוקייס, הוא בנוי הרבה יותר טוב, והרבה יותר נוח לעבודה (כלוב לדיסקים, יותר מקום, חומרים יותר איכותיים), - כמובן שלו גם יש את המינוסים שלו..

האנטק, ציפטק ואנרמקס למיניהם ? רמה אחרת, גימור הרבה יותר טוב, חומרים יותר איכותיים, רואים שזה ליגה אחרת..

אבל עדיין יש בזבוז, כלומר, למה שמישהו יקנה מארז פול טאוור מאלומיניום ? אתם לא חושבים שזה קצת דבילי ? הרי, אוקיי, אלומיניום הוא חומר קל ואז נוח להסתובב עם המחשב לכל מיני מקומות (LAN PARTY'S :P), אבל זה די נוגד את העובדה שהמארז הוא פול טאוור מסורבל..

עם זאת, אני די מרוצה דווקא שהמחשב הוא גדול, כבד ומסיבי, זה די מוצא חן בעיני (אפשר לחשוב כמה אני מזיז אותו כבר..)

אני חושב שצריך לא להפריז, וללכת על תחום הביניים.. אפילו 500 שקל למארז (בלי ספק..) זה הרבה מיותר מדי.. הרי בכל זאת, מדובר בגוש מתחת עם חורים לברגים !!

זה השני סנטים שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 22 ואני מתעסק עם מחשבים עוד שאבא שלך היה זרע נראה לי

והצונמי המסריח שלי - רק שתדע לך שעברו דרכו כבר עשרות דיסקים קשיחים ,

והחלפתי בו כבר כמה צורבים ואני פותח אותו כל שני וחמישי לעשות שם כל מיני שטויות על הלוח שלי , ועוד לא נשבר לי כלום.

כבר שנה ומשהו שלא נשבר לי כלום , על מה אתה מדבר? אולי לך נשברים דברים , לי לא נשבר כלום.

אם אתה לא מבין כלום באלקטרוניקה אז תשתוק , כי הבולשיט שחברות המארזים היקרניות מאכילות אתכם השתלט לכם טוב טוב

על המח, ספק טוב , ספק לא טוב , מה זה החרטא אנשים קונים ספקים של 450 וואט ואין להם מושג למה...

מה אתה צריך 450W מה אתה מקים חוות שרתים? אתה יודע כמה זה?

300W - 350W מקסימום מספיק היום ולא צריך יותר מזה( אלא אם כן אתה הולך לפוצץ את המחשב שלך בכל מיני כרטיסי עריכה שונים,

מה ש95% מאלה שקונים ספקים של 500W לא עושים.

ומה זה ספק שמתקלקל?

אין הבדל באמינות כשמדובר בהשוואה בין צונמי ל"חברת על "אחרת ( צ'יפקט וכל החרטא הזה).

כמובן שאם זאת חברה טאווינית שאף אחד לא מכיר אז יש ממה לחשוש , אבל צונמי זאת חברה ידועה שלא דווח על תקלות.

בקיצור המחיר שמשקיעים אנשים בספקים הוא מוגזם וגובל בטיפשות אלא אם כן שוב , מדובר ברהיט ליופי , אחרת תקנו משהו של 200

ש"ח אף אחד לא צריך יותר מזה , גם לא לקירור אויר ( פשוט שימו משהו שיוציא אויר מהמארז וזהו...)

האמת .. אתה צודק.

אבל למה אנשים כקונים מכונית ב 300,000 אלף שקל?

אפשר ליקנות ב 50,000 אלף שקל גם מכונית שנוסעת ועם מזגן וחלונות חשמל.

לפעמים זה הפינוק העצמי או ה SHOW ...

זאת הפעם הראשונה שאני הולך להשקיע 800 ש"ח על מארז.

וזה נכון הוא יהיה רהיט.

זה חלק מהחדר .. וחלק לא מבוטל בכלל אצל רובנו.

ותודה שזה הרבה יותר נוח להחליף חומרות כשיש לך דלת במארז, ושיש מסילות לכוננים.

הכול בסטייל ;)

וSHOW זה חלק מהחיים. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתגלוש עוד קצת באתר ולאט לאט תתחיל להכנס לעניין תבין שמארז גדול נוח וטוב נחוץ בכל מחשב,

גם שאני הגעתי לאתר שאלתי בשביל מה צריך מארז ב-800 עד 1200ש"ח?

אבל היום 1200ש"ח למארז + ספק נראה לי מחיר הגיוני ביותר, כי אני היום ישקיע במארז הכי טוב

ובספק הכי טוב כדי לקבל מארז מאורר ומפוצ'ר.

ובקשר לשאלה מה יש במארזים האלו?

אז קח לדוגמא את מארזי אנרמקס, יש להם כלובים נשלפים להארד-דיסקים, הם מאוד גדולים ונוחים

לעבודה, יש בהם 4 מקומות למאוררים {יש כאלו עם 5}, יש להם ספק מצויין Enermax 350W,

יש להם מסילות לכוננים {סידירומים, צורבים} שעושים את העבודה עם המארז נוחה ביותר,

הבניה שלו מצויינת, עשוי מהחומרים הטובים ביותר, נראה אלגנטי ואני יכול לשבת שעה ולכתוב לך דברים טובים.

וסתם משהו קטן שיש במארזי Lian-li שהמחיר למארז הכי זול שלהם הוא 900ש"ח בערך,

הם דואגים להשים בפינות חדות במארז מגיני פלסטיק כדי שהמשתמשים לא יפצעו,

ראית כזה דבר במארז ג'נרי כמו הטסונמי שלך? לא.

הם אפילו שמים מחזיק שנדבק עם דבק למארז ומשחילים דרכו את החוטים כדי לקבל סידור

טוב בתוך המארז, הוא עשוי מאלומיניום מוברש שגורם לו להראות מאוד עכשווי ועדכני כל הזמן,

ויש לו גם עוד המון דברים טובים.

ומארזים יוקרתיים כדוגמת ה-Enermax וה-Chieftec הם מארזים שלא נשארים איתך למחשב אחד,

אלו מארזים שיכולים לשמש אותך לכמה דורות של מחשבים {גם עם הלוח לא תומך במגש של המארז

אפשר לעשות מודינג קטן}.

ולא כדאי לך שאני יפרט איזה פי'צרים מקבלים עם המארזים של , תשאל מישהו שיודע.

ויוסי, תעשה לי טובה ואל תשקר, עם אתה מתעסק כל-כך הרבה זמן עם מחשבים לא הגיוני

שתשאל "מה יש במארזים האלו שעולים כל-כך הרבה?", הרי מי שמבין טוב במחשבים

ומתעסק כבר המון שנים בנושא לא ידע מה יש במארזים טובים? תעשה לי טובה,

וגם איך שאתה מנסח את עצמך לא ממש מראה "כמה אתה מבין במחשבים".

התעסקתי ואני מתעסק המון עם מחשבים - אבל לא עם מארזים - התחום הזה תמיד היה נראה לי מיותר- אבל עדיין ראיתי

מארזים כאלה גם.

ובלי שום קשר - כל האפשרויות האלה שפירטת פה - אני יודע שהן קיימות.

ואף על פי כן שאני יודע שהם קיימים - אני עדיין לא מצליח להבין למה המחיר יותר יקר...

אני אומר את מה שאני אומר מתוך הידע ולא מתוך חוסר ידע.כששאלתי מה יש במארזים האלה , זה היה מתוך הבנה עצמית

שלי שכל הפיצ'רים האלה מבחינתי הם כלום - לכן שאלתי מה יש במארזים האלה

לדבי הספק:

אני הסברתי כבר פעם אחת שאין דבר כזה ספק טוב יותר כשמדובר בחברות מוכרות.

אני מזכיר שוב , אני לא מדבר על מארזים של חברות מאינדונזיה שאף אחד לא מכיר , אני מדבר למשל

על הספק שצונמי מביאה לעומת הספק שאנרמקס מביאה , אנשים מאמינים שהספק של אנרמקס יותר איכותי ויותר אמין,

ואני אומר שזה לא נכון וזה בולשיט , זה כמו עם - רב האנשים בארץ חושבים שהם יותר טובים רק בגלל

שהם יותר יקרים - רק שבנושא הזה , לא כמו בנושא הספקים , אף אחד פה לא יסכים איתי אבל לא חשוב.

לגבי הפינות המעוגלות :

שיט אני עלול לפגוע בשפיץ של המארז ולשכב שנה וחצי בבית חולים - שווה לשלם עכשיו עוד 300 ש"ח , בטיחות מעל לכל.

(GIVE ME A BREAK)

לגבי הנוחות של הרכבת הדיסקים הקשיחים - בשביל זה לשלם עוד 300 - 400 ש"ח? אז נסתבך טיפה יותר ,

חוץ מזה ידיים מיומנות יסתדרו עם כל מארז.

לגבי השבילים לקבע אליהם את כבלי המתח.

שמעת על איזולירבנד?

לגבי זה שהם עשויים מחומרים טובים.

אני רוצה שתחשבו רגע על המשפט הזה שוב ותגידו לי , מה זה בדיוק חומר טוב

אני רוצה שתסבירו לי רגע , מה זה חומר טוב למארז , למה זה חשוב? מוליכות חום טובה?( הרווחת עוד חצי מעלה - לא יותר)

מה זה פחות שביר? ( אם זה פחות שביר אז תפסיק לזרוק את המחשב שלך לרצפה כל הזמן)

מה זה לעזזל חומר טוב????????? מה זה??????????????????????????????????????????

ובקשר לטמרלטק - אם אתה מדבר על המארזים עם הפנלים המובנים מקדימה של טמפרטורה וכל השאר ,...

כאן אני כן יסכים כי בניגוד לכל הבולשיט שרשמת למעלה , הדבר הזה יעיל - אבל עדיין

אני מוכן לקנות מארז כזה עם פאנל מקדימה אולי במחיר של 400 ש"ח , בטח לא במחיר של 700-1200 ש"ח.

אני גם כל יסכים לקנות את המארזים של החברות "הטובות" במחיר של 400 ש"ח , אם אלה היו באמת המחירים שלהם

אבל בטח לא במחיר של 800 ש"ח, כי 400 ש"ח מצדיק , בטח לא 800.

אני מעדיף לקנות מארז של 200 ש"ח ולעשות לו מוד ,(לחבר מסך LCD בעצמי) תאמין לי שההבדלים זניחים.

וכבר אמרתי אם מדובר בעניין של יופי - במקרה כזה אני מצדיק קניה , אבל רק במקרה כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...