השארת טיפ במסעדה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השארת טיפ במסעדה

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני אוהב ללכת לשחות בהולמס פלייס בערב.

איך זה קשור לנושא השרשור?

גם אני! ;D

ומישהו צריך להחזיר את קרירין לפסים (כדי שתדרוס אותו רכבת, כמובן!).

וההורים שלי תמיד משלמים טיפ, חוץ ממלצר אחד שכל הארוחה התבלבל בין המנות שהזמנו למנות ששולחן אחר הזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית כמעט תמיד משאיר טיפ של 10 אחוז לפחות אלא אם כן השירות גרוע ואז אני משאיר כמה שקלים או שלא משאיר בכלל. אני זוכר מקרה אחד שבו מסעדה כללה בחשבון את הטיפ ולמרות שביקשנו מהם להוציא את הטיפ מהחשבון הם לא הסכימו. בסופו של דבר חישבנו כמה צריך לצאת בלי טיפ, השארנו את הסכום המדוייק ויצאנו... כמובן שהמלצרית והאחראית שלה יצאו אחרינו ואמרו שזו חוצפה שלא השארנו טיפ אבל כנראה שהיא לא הבינה שלפי החוק הטיפ איננו כלול בחשבון והוא אינו חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזקקקקקקק

:xyxthumbs:

אנחנו פעם אחת הלכנו לנאפיס אחרי הים והיינו מרוששים

אז השארנו בערך 10 אגורות פחות מה 10% טיפ

אז המלצרית הלכה אחרינו ואמרה שאין שם אפילו 10%

אז פשוט לקחתי את כל מה שהיה שם ואכלנו גלידה...

נתתי לעצמי טיפ!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה נחמדה בנושא:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3401407,00.html

אני אישית משאיר מינימום 10% טיפ ובמידה והשרות היה טוב מאוד אני מוסיף בהתאם,

וזאת למרות שאני חושב שבמידה והשרות היה גרוע לא צריך להשאיר בכלל טיפ.

בכל זאת, חלק מהשרות במסעדה זה שמגישים לך את האוכל והכל, ואין שום סיבה שאני צריך לשלם אקסטרה על זה שהם בעצם עושים את העבודה שלהם. כמו שמישהו אמר פה, למה דווקא למלצרים\ות מגיע טיפ ? מה מייחד אותם משאר המקצועות בהם מרווחים שכר מינימום ?

אני עובד כמתדלק, ולרוב אני משתדל לנקות לכל את השמשה. לפעמים משאירים כמה שקלים (השיא היה 20 ש"ח ;D ) ולפעמים לא, גם אם יגידו לי רק תודה עם חיוך קל - זה מספק אותי, כי אני מקבל על זה משכורות ובתכלס אין סיבה לקבל על זה בונוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהטיפ צריך להיות בהתאם למאמץ שעושה נותן השירות, לדוגמא לברמן שמגיש לי קוניאק ב-400 ש"ח אני לא אתן 20 אחוז טיפ אלא 10 אחוז טיפ שהרי הוא בסך הכל מגיש לי כוס עם אלכוהול ולא עשה מאמץ מיוחד בשבילי. לעומת זאת כאשר אני אוכל במסעדה ורואה שהמלצר בודק כל הזמן מה קורה עם השולחן שלי, מפנה את השולחן לאחר שמסיימים לאכול ודואג שאני אהנה אז לא תהיה לי בעיה לתת לו 20 אחוז טיפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אני רק המרתי את זה בהומור להדגיש כמה 20 אחוז זה מוגזם לדעתי

הומור-

צחוק, התבדחות, בדיחות, היתול, מהתלה, השתעשעות, תיאור מבדח, חריפות, עוקצנות

http://milon.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=index&term=%E4%E5%EE%E5%F8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...