השארת טיפ במסעדה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השארת טיפ במסעדה

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תשלמו על - גם ככה התשלום הולך למסעדה ולא לכיס של המאבטח.

חוצמזה, המאבטח מקבל משכורת גם ככה.

תיכף יבקשו גם שקל למאבטח באוטובוס, שקל למאבטח בכניסה לבנק...

בכלל אפשר להיסחף ולבקש גם שקל מראש לבארמן , לטבח, לעוזר טבח.....

ובקשר למלצר- אם הוא מלצר סבה תשאירו 10-15% טיפ. אם היה שירות מעצבן ומלצר מעצבן. תשאירו לו 3 שקל עם פתק שרשום בו " תקנה קונדום שלא יתרבו כמוך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nice Guy Eddie: C'mon, throw in a buck!

Mr. Pink: Uh-uh, I don't tip.

Nice Guy Eddie: You don't tip?

Mr. Pink: Nah, I don't believe in it.

Nice Guy Eddie: You don't believe in tipping?

Mr. Blue: You know what these chicks make? They make shit.

Mr. Pink: Don't give me that. She don't make enough money that she can quit.

Nice Guy Eddie: I don't even know a fucking Jew who'd have the balls to say that. Let me get this straight: you don't ever tip?

Mr. Pink: I don't tip because society says I have to. All right, if someone deserves a tip, if they really put forth an effort, I'll give them something a little something extra. But this tipping automatically, it's for the birds. As far as I'm concerned, they're just doing their job.

Mr. Blue: Hey, our girl was nice.

Mr. Pink: She was okay. She wasn't anything special.

Mr. Blue: What's special? Take you in the back and suck your dick?

Nice Guy Eddie: I'd go over twelve percent for that.

תראה זה נכון מה שהוא אומר פה ואני גם שקלתי אם להביא את התסריט הזה אבל יש פה הבדל!

המלצריות שיש בארה"ב זה מלצריות שהן בלי השכלה או משהו כזה וזה העבודה שלהם כמעט כל החיים שלהם לכן שם גם דרך אגב משלמים משכורת

והטיפ הוא באמת טיפ שאם הלקוח מרוצה.

לעומת זאת בארץ זה כולה ילדים לפני אחרי שרוצים כולה להרוויח כסף לצד אם זה לממן לימודים או משהו כזה לכן (אני לא אומר שזה מוצדק) בעל העסק

רושם בחשבון שהמחיר הוא לא כולל שרות שאתה כביכול הלקוח תממן אותם והוא פשוט יתן משכורת אבל ממש ממש נמוכה......[br]פורסם בתאריך: 12.08.2007 בשעה 19:06:16

Nice Guy Eddie: C'mon, throw in a buck!

Mr. Pink: Uh-uh, I don't tip.

Nice Guy Eddie: You don't tip?

Mr. Pink: Nah, I don't believe in it.

Nice Guy Eddie: You don't believe in tipping?

Mr. Blue: You know what these chicks make? They make shit.

Mr. Pink: Don't give me that. She don't make enough money that she can quit.

Nice Guy Eddie: I don't even know a fucking Jew who'd have the balls to say that. Let me get this straight: you don't ever tip?

Mr. Pink: I don't tip because society says I have to. All right, if someone deserves a tip, if they really put forth an effort, I'll give them something a little something extra. But this tipping automatically, it's for the birds. As far as I'm concerned, they're just doing their job.

Mr. Blue: Hey, our girl was nice.

Mr. Pink: She was okay. She wasn't anything special.

Mr. Blue: What's special? Take you in the back and suck your dick?

Nice Guy Eddie: I'd go over twelve percent for that.

תראה זה נכון מה שהוא אומר פה ואני גם שקלתי אם להביא את התסריט הזה אבל יש פה הבדל!

המלצריות שיש בארה"ב זה מלצריות שהן בלי השכלה או משהו כזה וזה העבודה שלהם כמעט כל החיים שלהם לכן שם גם דרך אגב משלמים משכורת

והטיפ הוא באמת טיפ שאם הלקוח מרוצה.

לעומת זאת בארץ זה כולה ילדים לפני אחרי שרוצים כולה להרוויח כסף לצד אם זה לממן לימודים או משהו כזה לכן (אני לא אומר שזה מוצדק) בעל העסק

רושם בחשבון שהמחיר הוא לא כולל שרות שאתה כביכול הלקוח תממן אותם והוא פשוט יתן משכורת אבל ממש ממש נמוכה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריכה לשלם לה על זה שהיא בלונדינית והולנדית. אם בעל המקום החליט שהוא רוצה לשים שם קישוט, שישים עציץ, ולא מלצרית שלא מתפקדת.

איפה המקום הזה בדיוק... :jump1: :jump1: :jump1:

מזמן לא יצא לי לראות בחורה ששווה פינטוז אליה :'( :'( :'(

טוב לדיון אני תמיד משאיר טיפ במסעדות ותמיד נותן טיפ לשליחים

מבחינתי אני מחשב את זה לפני הקניה למרות שאני לא נותן הרבה וגם ככה אוכל מאט מאוד במסעדות

(ואם כל הכבוד לעובד פיצריה-פה זה לא איטליה פיצריות\גאנק סיני וכו מבחינתי זה לא מסעדה ושם אני לא נותן טיפ

גם ככה זה שרות עצמי )

אני בכלל לא סובל אנשים שקונים מוצר\שרות יקר

ואז מתקמצנים על כסף קטן יחסית למוצר

ואני יתן לכם דוגמה

אני ואחי פיתחנו גינה של בניין יוקרתי

בבניין הזה צרפתים כנו את כל הדירות וזה דרות יקרות מאוד שמתחילות ב400 אלף דולאר לדירה ויש 6 דירות בבנין

אחרי כמה חודשים נתנו הצעה להחזקת הגינה

והמניאקים כימאת לא לקחו אותנו בגלל סכום יקר יותר ב3.3 שקל לדיר לחודש

(20) שקל יותר

מבחינתי מסעדה זה אותו דבר -אתם קונים מוצר יקר יחסית

למה ליתקמצן על כמה גרושים למלצר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאד: צרפתים הם סוג של חולירע. יש להם כסף לקנות פה חצי מישראל בנדל"ן, להעלאות את המכירים ולברוח חזרה לצרפת עם הכסף, אבל לתת 20 שקל יותר לעבודת גינון לגינה מאד גדולה וטיפול רציני (לא רק גיזום ענפים/כיסוח דשא שכל מפגר יכול לעשות) הם מתקמצנים. בנתב"ג הם היו רבים איתי על מחיר של פחית קולה ומקללים אותי כי אמרתי שככה המחיר וזה לא שוק. במקרה אחר, מישהי שעובדת איתי והיתה עובדת ב-ZARA, סיפרה כי צרפתים שהיו באים לחנות, היו מסירים תוויות מחיר מפריטים ושמים תוויות מחיר מפריטים אחרים, זולים יותר. גועל נפש, בררה. העיקר מצטערים שהביאו רוסים לארץ... לא רציתם רוסים, קיבלתם צפרדעים וחלזונות חלקלקים ומגעילים. הם לא מוכנים לשלם מחיר מלא על שירות/מוצר, אז טיפ הם יתנו? בחלומות הלילה, אבל בצרפת הם כן נותנים כי שם מלצרים זה לא צחוק - יש להם איגוד עובדים חזק ואי אפשר לפטר אותם והם חופשי ירקו לך באוכל אם לא תיתן טיפ. ממש עובדי חברת החשמל/נמלים/מצילים.

מזמן לא יצא לי לראות בחורה ששווה פינטוז אליה :'( :'( :'(

לא יצא עוד לאיש לראות בחורה שהיתה רוצה שתפנטז עליה.

מבחינתי מסעדה זה אותו דבר -אתם קונים מוצר יקר יחסית

למה ליתקמצן על כמה גרושים למלצר ?

כי המלצר מרוויח יותר ממני. זה למה. יאללה, עכשיו אני אבקש טיפ על זה שהדפסתי לו את כרתיס הטיסה שלו להודו שהוא קנה בטיפים שנתתי לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה:

מלצרים אני תמיד משאיר 10% טיפ+קצת

מלצריות 10%+הרבה!! <ההרבה זה לא בכסף ;) >

שליחי פיצה וכדומה תמיד 5-10 שקלים

מתדלקים 3-5 שקלים

אני עושה את זה רק בגלל שכשאני חושב על זה, אני משלם כבר 200 שקל, מה אכפת לי לזרוק עוד 3 ולעשות מישהו שמח???

ככה גם תמיד מזהים אותי בכל מקום ואני תמיד מקבל שירות מועדף, כשאני מזמין פיצה היא מגיעה עוד לפני שאני מנתק...

אבל בתכלס?? אני שונא את העובדה שאני צריך לשלם להם רק בגלל שהבעלים החולרות נותנים להם שכר של רעב,

זה מעצבן אותי שאני צריך לשלם להם את המשכורת...

ככה שמה שיוצא מהם זה שלוקחים אותם לעבוד בשכר מינימום, הם בונים על הטיפים, ואם אני לא שם אז אני חרא...

זה מבוסס על ניצול של הלקוח. ככה לפחות אני רואה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי המלצר מרוויח יותר ממני. זה למה. יאללה, עכשיו אני אבקש טיפ על זה שהדפסתי לו את כרתיס הטיסה שלו להודו שהוא קנה בטיפים שנתתי לו.

1-את לא אמורה להיות מורה ללשון או משהו?...

מה קרה נדבקת מימני ? :lol: :lol: :lol:

2-את קונה מוצר שגם לא מתאים למשכורת שלך

ומזה להפריש 10% לא צריך להיות כל כך נורא

מסעדה זה בכל זאת לא דוכן פלאפל

ובגלל זה אני אישית שאני קונה אוכל זה בדרך כלל אוכל מימקומות זולים

לפעמים אפילו לחמניה ומיני חומוס מהסופר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה "קוקי סאן ז'אק" ולובסטר ב-300 שקל, אני קונה ארוחת סושי בפחות מ-40 שקל באיזו "סושיית פלאפל" פעם או פעמיים בשבוע. באמת שאין סיבה שהמלצרית הזאת, שעושה טובה שבפעם השלישית מביאה לי את מה שביקשתי, תעשה 300 שקל ביום, 1500 בשבוע, 6000 בחודש, נקי בלי מס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סושיית פלאפל?

ארוחה ב40 שקל?

את לא יכולה לקנות בדוגי באג וזהו?

ככה אין שרות ואין צורך בטיפ בכלל

חבל לישתמש בשרות בארוחות זולות כאלו חוץ מבמקרה של משלוח

חבל על הטיפ -למרות שהוא נמוך במקרים כאלו זה "מסעדות" שקונים מהן יחסית הרבה

וחבל לשלם יותר 10\5 שקל כל ארוחה כזאת שאמורה להיות זולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אין "חוק" כזה, יש נוהג כי אנשים מפחדים שירקו להם בצלחת. כי "לא נעים להם" וגם אז, בעיקר בת"א. נראה לך שמלצרית ב"שיפודי אווזי" בפתח-תקוה מקבלת משהו?

קרירין, זה לא אתה אשם, באמת, לא. זה הזבובים. זה הזבובים אשמים.

שלא אכלו אותך כשהיית קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אין "חוק" כזה, יש נוהג כי אנשים מפחדים שירקו להם בצלחת. כי "לא נעים להם" וגם אז, בעיקר בת"א. נראה לך שמלצרית ב"שיפודי אווזי" בפתח-תקוה מקבלת משהו?

לא יודע איך את חונכת אבל אני חונכתי להשאיר 10% טיפ מינימום במסעדות (לא בדוכנים) כאילו שזה חוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...