כמה שאלות כלליות בבקשה תעזרו אני חדש .. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות כלליות בבקשה תעזרו אני חדש ..

NaorYfrach

Recommended Posts

נתחיל מזה שהביאו לי מחשב E2140 512 של 667MHZ ,כרטיס מסך מובנה על המחשב

שאני לא יודע מהו בכלל 80 גי'גה מקום ואני מאמין שכולכם כאן מכירים את המעבדים של הE2140 .

בקיצור השקעתי במחשב טיפה וקניתי כרטיס מסך של 8600GT של גי'גה בייט וגי'גה של קינגסטון

עלה לי קצת פחות מ1000 שקל .

עכשיו השאלות שלי הם כאלו :

1. האם אני צריך לקנות ספק כוח בגלל הכרטיס מסך החדש שקניתי ? ואם כן אז איזה ?

2. האם בגלל שזה מעבד של E2140 אז היכולות של הכרטיס מסך ירדו ? ואם כן עדיף לשדרג אותו או משהו כזה ?

3. מה דעתכם על הכרטיס מסך שקניתי וקחו אותי בתור אחד שמשחק המון פיפא [מנהל ליגה כבר כמה שנים טובות במשחק]

ומידיי פעם גם משחק משחקי אסטרטגיה נחמדים כמו Heroes וכאלו , האם הוא יספיק או שעשיתי טעות שקניתי אותו ?

4. האם יש מצב שאני יצליח להרכיב את הכרטיס מסך לבד ? או שעדיף לקרוא לטכנאי כי אני יודע לשים אבל כרטיס

מסך זה טיפה יותר מסובך ממה שהבנתי מכמה חברים אז אני לא רוצה לגעת בזה בינתיים , ואם יש מדריך באתר שקשור בזה זה יעזור מאוד .

5. והשאלה הכי חשובה האם יש מצב שהזיכרון לא יתאים לי למחשב או הכרטיס מסך לא יתאים לי למחשב ?

מקווה לתשובות שלכם , הם מאוד יעזרו לי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לא חושב שבאמת יש צורך בספק חדש החלקים לא עד כדי כך צורכים חשמל

2.לא חושב שיהיה צוואר בקבוק אבל הייתי אומר ש E2140 הוא מעבד יותר לאוברקלוק בסטוק היכולות שלו לא כאלה גבוהות במיוחד במשחקים.

3.לפי המשחקים שציינת הכרטיס אמור לספק אותך..

4.ההרכבה כלל לא מסובכת, תנסה להריץ חיפוש בפורום בטוח תמצא מדריך או משהו..

5.בשביל לדעת אם החלקים יתאימו אני צריך את דגם לוח האם שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לא חושב שבאמת יש צורך בספק חדש החלקים לא עד כדי כך צורכים חשמל

2.לא חושב שיהיה צוואר בקבוק אבל הייתי אומר ש E2140 הוא מעבד יותר לאוברקלוק בסטוק היכולות שלו לא כאלה גבוהות במיוחד במשחקים.

3.לפי המשחקים שציינת הכרטיס אמור לספק אותך..

4.ההרכבה כלל לא מסובכת, תנסה להריץ חיפוש בפורום בטוח תמצא מדריך או משהו..

5.בשביל לדעת אם החלקים יתאימו אני צריך את דגם לוח האם שלך..

הינה אחי מצאתי .. יכול ליהיות כזה : P5VD2-MX SE

אתה צריך גם מידע על הזיכרון שקניתי ?

כי אם כן זה רגיל של גי'גה קינגסטון CL5 667MHZ

ואני חושב שזה יתאים ..

ואיך אני ידע אם יש לי בכלל המחשב גבר?

ומזה יותר לאוברקלוק בסטוק מזה אומר אחי?

ושווה לשדרג אותו אתה אומר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

מה זאת אומרת אם יש לך ספק בכלל? חייב להיות ספק!

לדעתי אתה לא צריך לשדרג כמו שאמרו הרכיבים לא צורכים כל כך הרבה כל שבינתיים הכל בסדר. תרכיב את הכרטיס מסך בסלוט ב-pci express (אחלה כרטיס מסך... מנסיון...).

רק יש משהו חשוב שעליך לדעת- אתה צריך לבטל את הכרטיס מסך המובנה שיש בלוח שלך... אני לא זוכר איך עושים את זה- אני חושב בביוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפרה עליךך גבר תנסה לברר לי איך לבטל את הכרטיס המובנה בבקשה ..

וספק כוח שאני פותח את המארז עצמו אני כבר יבין לבד איזה ספק יש לי יענו או שצריך להוריד איזה תוכנה

שתסביר לי כמה כוח יש לספק הזה יענוו ..

למה חבר שלי אמר לי שנשררף לו הכרטיס מסך אני חושב בגלל הספק כוח אבל לא בטוח שבגלל זה כי שתיהם נשרפו יענו ממש אש \

הא הראה לי של זה היה לי קשה להאמין ..

בקיצור מישהו יכול להביא לי איזה מדריך של איך להרכיב את זה לבד למה לא מתאים לי להוציא עוד כסף כי אחרי הכל זה מחשב יענו מתנה קיבלתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום, תשנה את הכותרת לכותרת אינפורמטיבית ע"פ חוקי הפורום שקראת בזמן שנרשמת

תודה אחי ותאמין לי אין לי מה לכתוב אחר בכותרת כי זה באמת שאלות כלליות אחיי.. [br]פורסם בתאריך: 8.08.2007 בשעה 00:57:37

אה ועוד משהו קטן ..

הזיכרון שהזמנתי הוא 667MHZ והבנתי שהלוח אם שלי תומך בעד 533MHZ

זאת אומרת שהזיכרון לא יעבוד לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...