שאלה לבעלי עסקים אם יש פה - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי עסקים אם יש פה

gameplan

Recommended Posts

URIB יש לך דעות מאוד אמוציונליות, לא אובייקטיביות שנקבעו על סמך חודש וחצי מלחמה. אתה טועה בהרבה בהשקפת העולם שלך אפילו אני - ילדון בן 17 אומר לך את זה אתה כמעט כפול 2 ממני... בנאדם אתה צריך להבין שאין לנו ארץ אחרת!

"אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת"

בתור מישהו שנראה כאילו הוא מייחס חשיבות לגיל, אתה אומר שאתה בן 17 וטוען להיות צודק/חכם יותר מurib שהוא בן יותר מ30. אני אומר דרשני.

TrYdEnT

אני לא הולך לצוטט את כל מה שכתבת...

אני פשוט אסביר לך למה זה קורה.

אתה יודע למה ביטלו את נוהל השכן?

את יודע למה העיר הזאת חוטפת קסאמים וכל טוב במשך 7 שנים?

בגלל השמאלנים שלא יודעים מה השטח שלנו ומה השטח שלהם.

אלה הם האנשים שלא קראו את ספרי ההסטוריה ולא יודעים שירדן של היום וישראל של היום ביחד הם השטח שלנו במקור.

אז איפה השטח הכבוש איפה?

אם לא היו שמאלנים במדינה הזאת היינו כבר מזמן מנהלים חיים שלווים ושקטים סביר להניח עם הסכמי שלום מסביב,

אבל לא... השמאלנים האלה חייבים להגיד שאנחנו כובש ורוצח ומגעיל והדבר הנוראי הזה שאנחנו עושים לפלשתינאים...

אולי פשוט תעברו לגור בצד השני של הגדר וזהו?

:screwy:

אני יגידו לך למה ביטלו את נוהל השכן: כי מדובר בחטיפה, במשהו לא מוסרי בעליל ועבירה בוטה על חוקים ואמנות בינלאומיות. אבל אתה תבין את זה רק כשהצבא הסורי יעמוד לך מחוץ לבית עם 20 רובים מכוונים לראש של אחותך עד שתסגיר את עצמך.

ירדן - שטח ישראלי?! פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol:

"השמאלנים האלה" אומרים את האמת, וכשצריך(וצריך הרבה מאד) גם בנוגע לצבאות של מדינות זרות.

לא דתי...

אולי פנאטי.... אולי בין האנשים היחידים במדינה שעדיין אכפת לך מה קורה פה וזה ממש פוגע בהם כשקוראים את כל מה שהילדים של היום חושבים.

לדעת שאתה שירתת ועברת את הכל ואז אחריך קמים ילדים ואומרים שהכל שטויות וזה לא חשוב...

אתה יודע איך נראה הסמל של האצ"ל?

לא הא?

זה שאתה פרייר שמוכן לאכול חרא, לסכן את החיים שלו ולאכול עוד יותר חרא זאת בעיה שלך ואל תאשים בזה אחרים.

ומה הקשר לאצ"ל מה?! סה"כ אירגון טרור לא פחות מהחמאס שהונהג ע"י בוגד ומחרחר מרד.

והסמל שלו הוא יד שמחזיקה רובה על רקע מצודה או משהו כזה.

אולי הבעיה אצלי, אולי שלי סלקטיבי מדיי, אבל זה מה שאני זוכר מתופת רבין :

אנשים מתפוצצים בבתי קפה במרכז בארץ כל שני וחמישי, אוטובוסים מתפוצצים, אנשים נכנסו לכפרים ערביים כדי לקנות בחזרה את רכביהם שנגנבו, נבנתה מדינת טרור מול העיניים שלנו והממשלה ישבה עם אצבע בתחת ולא עשו דבר ואפילו העבירה כלי לטרוריסטים, התחלנו לאבד את היוזמה ההיתקיפית בלבנון....

אלה הדברים המידיים שעלו לי לראש, אולי הזיכרון שלי גרוע והכל באמת היה ורוד וקסום ???

נ.ב.

רק בגלל שאני לא רוצה לפגוע ברגשות של אנשים כאן בפורום אני אמנה מלהגיד מה שאני באמת חושב על רבין והממשלה "הנפלאה" שהייתה לנו אז, שאגב גונן שגב (המבריח של אקסטזי) היה שר בה, רבין "קנה" אותו ממפלגת צומת תמורת תיק של שר בממשלה...

אומנם הייתי בן 5 בזמן של רצח רבין, אבל העובדות ההיסטוריות אומרות שהיתה ירידה ענקית בפיגועי טרור עד לטבח מערת המכפלה וגם אז הן היו אפסיות ביחס למה שהלך כאן בזמן ממשלת שרון ב2002.

ילד, האדמה שעליה אתה יושב עכשיו וכותב שטויות באיזה אתר שוחררה ע"י ה"טרוריסטים" האלה שנהרגו ואיבדו את חייהם בשביל ש#$%^@ כמוך יחיו כאן.

urib

אתה בטח מהמילואימניקים במלחמה שישבו באוגדות ודרשו מים מינרלים ולא הסכימו לשתות מים שהם לא מי עדן...

נכון מאד! האדמה הזאת "שוחררה" ע"י הטרוריסטים היהודים בשנות ה-40 ובראשם האצ"ל! מה עושה אותם יותר טובים מאירגון טרור בשם חמאס שרוצה לשחרר את האדמה הזאת למען עמו?! כלום! גורנישט! נאדה!

להזכירך: זה היה ההגנה שניהל את רוב מלחמת העצמאות, היה מתון והביא להקמת המדינה! לא אף אירגון טרור כמו האצ"ל או אירגונים אחרים!

גם עכשיו, כמעט 60 שנה אחרי - זה יהיה אירגון/מפלגה/ממשלה מתונה שתביא לשלום, לא אף אירגון טרור ערבי או ממשלה ישראלית ימנית קיצונית!

אגב גם סבא שלי היה טרוריסט... נגד הנאצים...

:smile1:

אני במקומו הייתי מתבייש בך עכשיו.

מנהלים, בבקשה תנעלו את הדיון הזה.

הוא סתם מתפתח בלי שום מטרה חוץ מלתת לאנשים עקשנים מטומטמים שלא רוצים להקשיב במה לפלוט את השטויות שהאכילו אותם בכפית ההורים השמאלנים, תומכי קדימה שלהם, והפרופסורים לפילוסופיה ואומנות ועיתונאים מושחתים שעיצבו את הדעה שלהם.

הם רק מעצבנים ומתסכלים את האנשים הנורמאליים פה. הדיון הזה גלש בכלל מכל הנושא.

אם הדיון ימשך עוד, אני מבטיח לכם שיהיו אנשים שיבואו למפגשים הבאים רק כדי לחכות שתינוקות כמו kill_b7 יבואו ואז, במלוא השימחה ותהענוג, יפוצצו אותם מכות כמו שבחיים הם לא קיבלו.

חמודי, אף אחד לא מכריח מישהו להיכנס לכאן, לקרוא תגובות או להגיב - לא רוצה? לא צריך.

ואם מה שכתבת יקרה, אני מבטיח לך שאחרי זה יהיו כמה אנשים שיעבירו לילה במעצר, ישלמו עשרות אלפי שקלים פיצויים ויקבלו מאסר על תנאי.

:xyxthumbs:

זה איום?

אתם מבינים... האידיוט הזה בן 17 והוא מזיין פה את השכל על איך לשפר את הצבא ואיך להוביל את המדינה להסכמי שלום...

:lol:

הוא קורא לצבא שבזכותו הוא קיים "טרוריסטים".. עוד אביב גפן מפגר שיבין אחרי 10 שנים כמה סתום הוא היה.

ובן כמה כבודו?

אם אתה אמור לייצג את האנשים ה-"נורמליים" במדינה הזו, אבדנו.

ורק עכשיו גילית את זה? הוא בקושי סיים תיכון וכבר מאיים על אנשים דרך האינטרנט, פשוט פתטי.

והערה לכולם: גם באינטרנט יש חוקי נימוס והתנהגות, אם אתם לא יודעים להתדיין בלי לקלל ולהטיח איומים אחד בשני עדיף שתקשרו את הידיים מאחורי הגב או שאני מניח שהמנהלים כאן כבר יעשו את זה עבורכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשרי בהחלט.

:-X

אתה לא ילד, אתה עוד תינוק, אין לך שום מושג על החיים, אתה ניזון מאמצעי תקשורת שמאלניים ומדעות של אנשים אחרים.

לך תעשה לפחות , תראה את הפלסטיניים וחיזבלונים ממרחק של כמה מטרים אחרי זה תדבר, אולי אז תוכל לגבש דעה משלך על המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הספקתי לענות...

לא אתה לא טועה...

הם באמת התקשרו לפני.

לא בוצע אירוע כנגד אזרחים...

האקט טרור הזה היה מופנה נגד אזרחים.

בשעה 12:30 הרס פיצוץ אדיר את כל האגף הדרומי של מלון המלך דוד, על כל קומותיו. בפיצוץ נהרגו 91 איש: 28 בריטים, 41 ערבים, 17 יהודים ו-5 מאורחי המלון. במשך יומיים עמלו מהנדסי הצבא הבריטי המלכותי על חילוץ הגופות. 476 איש נפצעו כתוצאה מהפיצוץ.

:-X

אתה לא ילד, אתה עוד תינוק, אין לך שום מושג על החיים, אתה ניזון מאמצעי תקשורת שמאלניים ומדעות של אנשים אחרים.

לך תעשה לפחות , תראה את הפלסטיניים וחיזבלונים ממרחק של כמה מטרים אחרי זה תדבר, אולי אז תוכל לגבש דעה משלך על המצב.

עוד הוכחה שגיל גדול יותר לא מציל מטמטום :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדן - שטח ישראלי?! פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol:

הייתי אומר מה אני חושב עליך אבל אני מניח שזה כבר נגד חוקי הדיבור של משטרת ... ועוד ישפטו אותי בהאג על זה אז את זה אני אשאיר לעצמי

הקשר לאצ"ל?

זוכר את הארגון חמאס הזה עם יד או חרב או רובה או משהו שאתה לא זוכר?

אז הרקע זה לא מצודה, זה שטח המלא

תלמד קצת היסטוריה לפני שאתה מראה עד כמה באמת לטמטום אין גבולות עד שהוא הגיע אלייך.

עוד מישהו כמוהו שרוצה להגיב בלי לדעת על מה באמת כל המלחמה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי צריך לקבל מישהו לעבודה, לא הייתי מחליט האם לקבל אותו לפי זה שהוא שירת בצבא או לא.

כל עוד הוא יודע את העבודה ועושה אותה טוב, מצדי שיהיה רוצח סדרתי (לא בשעות העבודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס כבר מהת'רדים שבהם כמה אנשי ימין חושבים שרק הם צודקים, שהם יותר ציוניים ויותר פטריוטים

וכמובן שכל מי שלא חושב כמוהם הוא שמאלני בוגד שמושפע מהתקשורת השמאלנית

די כבר

לא טחנו את הנושאים האלו (גם בנושא האצ"ל) מספיק בפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם מה שכתבת יקרה, אני מבטיח לך שאחרי זה יהיו כמה אנשים שיעבירו לילה במעצר, ישלמו עשרות אלפי שקלים פיצויים ויקבלו מאסר על תנאי.

ספיר, לא כדאי להבטיח דברים כאלה. אני אומר לך בבטחה, ומניסיון(זה לא אומר "ניסיון אישי") שזה לא יקרה.

אני לא איימת על אף אחד פה. אז כדאי לך להשתתק ולחזור למחילה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי כוח לקרוא 23 עמודים של זיוני שכל. אוסיף רק את ה-50 אגורות שלי: אני מחפש עבודה קרוב לשלושה שבועות. במהלך החיפוש הייתי בעשרות ראיונות עבודה. אף אחד לא שאל אותי מה עשיתי בצבא. כלום. אפס. אפילו תעודת שחרור לא ביקשו. שואלים רק מה למדתי ואיפה עבדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שנראה כאילו הוא מייחס חשיבות לגיל, אתה אומר שאתה בן 17 וטוען להיות צודק/חכם יותר מurib שהוא בן יותר מ30. אני אומר דרשני.

אני יגידו לך למה ביטלו את נוהל השכן: כי מדובר בחטיפה, במשהו לא מוסרי בעליל ועבירה בוטה על חוקים ואמנות בינלאומיות. אבל אתה תבין את זה רק כשהצבא הסורי יעמוד לך מחוץ לבית עם 20 רובים מכוונים לראש של אחותך עד שתסגיר את עצמך.

"השמאלנים האלה" אומרים את האמת, וכשצריך(וצריך הרבה מאד) גם בנוגע לצבאות של מדינות זרות.

זה שאתה פרייר שמוכן לאכול חרא, לסכן את החיים שלו ולאכול עוד יותר חרא זאת בעיה שלך ואל תאשים בזה אחרים.

אומנם הייתי בן 5 בזמן של רצח רבין, אבל העובדות ההיסטוריות אומרות שהיתה ירידה ענקית בפיגועי טרור עד לטבח מערת המכפלה וגם אז הן היו אפסיות ביחס למה שהלך כאן בזמן ממשלת שרון ב2002.

נכון מאד! האדמה הזאת "שוחררה" ע"י הטרוריסטים היהודים בשנות ה-40 ובראשם האצ"ל! מה עושה אותם יותר טובים מאירגון טרור בשם חמאס שרוצה לשחרר את האדמה הזאת למען עמו?! כלום! גורנישט! נאדה!

להזכירך: זה היה ההגנה שניהל את רוב מלחמת העצמאות, היה מתון והביא להקמת המדינה! לא אף אירגון טרור כמו האצ"ל או אירגונים אחרים!

גם עכשיו, כמעט 60 שנה אחרי - זה יהיה אירגון/מפלגה/ממשלה מתונה שתביא לשלום, לא אף אירגון טרור ערבי או ממשלה ישראלית ימנית קיצונית!

אני במקומו הייתי מתבייש בך עכשיו.

חמודי, אף אחד לא מכריח מישהו להיכנס לכאן, לקרוא תגובות או להגיב - לא רוצה? לא צריך.

זה איום?

ובן כמה כבודו?

ורק עכשיו גילית את זה? הוא בקושי סיים תיכון וכבר מאיים על אנשים דרך האינטרנט, פשוט פתטי.

והערה לכולם: גם באינטרנט יש חוקי נימוס והתנהגות, אם אתם לא יודעים להתדיין בלי לקלל ולהטיח איומים אחד בשני עדיף שתקשרו את הידיים מאחורי הגב או שאני מניח שהמנהלים כאן כבר יעשו את זה עבורכם.

הגיע הזמן שמישהו יפיל פה את הפצצה...

אנשים די לחפור, די לחזור על דיונים שכבר היו 200 פעם, ולמען השם, די כבר עם הדיון האידיוטי הזה, תנו לו למות !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...