שאלה לבעלי עסקים אם יש פה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי עסקים אם יש פה

gameplan

Recommended Posts

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חנות בוואלהBUY נחשבת כעסק? :P

אבל אם היה לי עסק שמצריך עובדים, לא היה אכפת לי.

אם למישהו יש בעיה כלשהי שאמורה להפריע בעבודה, היא תתגלה בראיון עבודה או מקסימום בימים הראשונים - אין סיבה ישר לשלול פרנסה ממישהו רק בגלל שיש לו בעיה כלשהי או כי הוא עשה או לא עשה , זה לא שאני הולך להיות חבר שלו - אנחנו רק אמורים לעבוד ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה על ענין עיקרון: אם מישהו השתמט המבצא, מצגיע לו שיהיו לו בעיות במציאת עבודה. לא הייתי מעסיק משתמטים בחייים, אלא אם כן יש להם תכונה יוצאת דופן שאני ממש צריך, ואז אני אוכל להתעלם בקושי מהעבודה שמישהו השתמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה על ענין עיקרון: אם מישהו השתמט המבצא, מצגיע לו שיהיו לו בעיות במציאת עבודה. לא הייתי מעסיק משתמטים בחייים, אלא אם כן יש להם תכונה יוצאת דופן שאני ממש צריך, ואז אני אוכל להתעלם בקושי מהעבודה שמישהו השתמט.

אנשי עסקים מסתכלים על זה בזוית שונה משלנו, ולרוב המקרים יש יתרון לעובד שלא עשה , אף פעם לא יקראו לו למילואים.

חוסך זמן, ובלבול מוח עם מחליפים.

ממתי שופטים עובד לפי נסיון צבאי, אם מדובר בעסק פרטי אז על הז... שרות צבאי העיקר עובד טוב שלא הולך למילואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשי עסקים מסתכלים על זה בזוית שונה משלנו, ולרוב המקרים יש יתרון לעובד שלא עשה , אף פעם לא יקראו לו למילואים.

ממתי שופטים עובד לפי נסיון צבאי, אם מדובר בעסק פרטי אז על הז... שרות צבאי העיקר עובד טוב שלא הולך למילואים.

אני חושב שדימה חשב יותר לכיוון של השתמטות בשל עצלנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נתחיל משאלה אחרת-לאיזה עבודה זה? אם זה נגיד בתור מזכירה אז מה אכפת לך שהוא נגיד על כסא גלגלים(אני סתם מקצין.)

זה לא מדויק!!

לאבא שלי יש משרד אדריכלים והוא חיפש לא מזמן עובד ובאו משתמטים וכעיקרון הוא אמר לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת יש לו 21 נפשי - כן. אם לא באת יש לו בעיה - עוד יותר כן!

שירות לאומי? אם זו בת - לא, לא סולד. אם זה בן - כן.

בוא אני אציג לך סצינה, שכנראה ותתרחש בעתיד(לאו דווקא איתך, כנראה שכן איתי).

מגיע אלייך בחור שמתאים בול למה שאתה מחפש, אבל מה, הוא עשה רק שירות לאומי.

למה? כי הוא רזה מדי, ושהוא ניסה להתנדב הצבא טירטר אותו כל יום לבקו"ם במשך ארבעה חודשים עד שהגיעו מים עד נפש - אז הוציאו אותו סופית על 21 רפואי.

לא תעסיק אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כזכור לי בעל עסק שלא מקבל לעבודה בגלל עבר צבאי של המבקש יוכל לעמוד לדין.

:nixweiss:

דבר ראשון מי שצריך עבודה לא יעמיד אותך לדין מסיבה אחת פשוטה שזה כבר מוציא לו שם רע וגורם לאנשים התנגדות רבה יותר.

דבר שני תמיד יש אלף ואחת סיבות למה לסרב ולא חייבים להגיד בגלל העבר הצבאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? כי הוא רזה מדי, ושהוא ניסה להתנדב הצבא טירטר אותו כל יום לבקו"ם במשך ארבעה חודשים עד שהגיעו מים עד נפש - אז הוציאו אותו סופית על 21 רפואי.

כמה רזה?

אני 1.75 מטר, ושוקל 50 קילו.

זה נחשב רזה מידיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד בחברת היי-טק ציבורית גדולה (נשכרת ב-NASDAQ).

אני לא מכיר אף בן אדם בחברה שלא שירת בצה"ל (פרט לעולים שעלו בגיל מבוגר כמובן), אנחנו לא עוסקים בשום אופן בטכנולוגיות ביטחוניות.

פשוט חברה שמכבדת את עצמה לא תגייס משתמטים, קורות החיים שלהם נזרקים לגריסה במשאבי אנוש.

אני יודע שכשאני אגיע לדרג ניהולי כלשהו ואצטרך לראיין מועמדים, אני לא אקבל לעבודה אנשים שלא שירתו את המדינה שלהם כי בעיניי הם אנשים מהסוג שאני לא רוצה לעבוד איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אציג לך סצינה, שכנראה ותתרחש בעתיד(לאו דווקא איתך, כנראה שכן איתי).

מגיע אלייך בחור שמתאים בול למה שאתה מחפש, אבל מה, הוא עשה רק שירות לאומי.

לא תעסיק אותו?

דיברתי רק על משתמטים בכוונה, הולכים לקב"ן, עושי צרות וכו'...

^^^ובצדק.

שמאלני.

דבר שני תמיד יש אלף ואחת סיבות למה לסרב ולא חייבים להגיד בגלל העבר הצבאי...

בדיוק. לא מפרטים סיבה.

אתה מבקש תעודת סיום שירות צבאי, הוא מתחיל לספר לך למה הוא לא שירת, אם הסיבה נראית רפואית נטו, אפשר לשקול להעסיק. אם על נפשי נפשי, אין מצב. אם משתמט, גם אין מצב, אבל אני לא אסביר לו למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...