להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 18 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

מערכת שמוצפת בכוח אדם לא נחוץ,מבזבזת תקציבים,מסרבת לתקן את עצמה ולקבל ביקורת היא מערכת מקולקלת.

לא כבשו אותנו? :lol: אם חיזבללה היה כובש אותנו זו כנראה הייתה הבושה הכי גדולה בתולדות האנושות. אין אף אדם בעל הגיון בריא ומי שמכיר את העניין שיטען שבכלל הייתה סכנה כזו מצד חיזבללה. זה פשוט :lol:

טענתי שצריך לפרק את הצבא ושלא יהיה בכלל? לא ,אז אל תכניס לי מילים לפה. אמרתי שחייבים לייעל את המערכת ולא רק אני אומר זאת אלא גם אנשים שעוסקים בדבר.

When somebody is asking you if you can read him via radio he means if you can hear him.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מערכת שמוצפת בכוח אדם לא נחוץ,מבזבזת תקציבים,מסרבת לתקן את עצמה ולקבל ביקורת היא מערכת מקולקלת.

לא כבשו אותנו? :lol: אם חיזבללה היה כובש אותנו זו כנראה הייתה הבושה הכי גדולה בתולדות האנושות. אין אף אדם בעל הגיון בריא ומי שמכיר את העניין שיטען שבכלל הייתה סכנה כזו מצד חיזבללה. זה פשוט :lol:

טענתי שצריך לפרק את הצבא ושלא יהיה בכלל? לא ,אז אל תכניס לי מילים לפה. אמרתי שחייבים לייעל את המערכת ולא רק אני אומר זאת אלא גם אנשים שעוסקים בדבר.

When somebody is asking you if you can read him via radio he means if you can hear him.

בגלל אנשים כמוך, הרבה מאוד אנשים חושבים שהפסדנו במלחמה הזאת.

זה פשוט שטות גמרוה, זה שהיינו יכולים לקפח הרבה פחות חיים של חיילים זה נכון.

אבל טעויות קורות, נכון שהצבא לא מושלם, ויש הרבה דרכיפ לתקן אותו.

אבל יצירת שכיר היא פשוט דרך שמי שחושב עליה צריך לחטוף כאפה.

כמויות הכסף שבן אדם צריך לקבל כדי שהוא ירצה לעשות הם אדירות ולמערכת אין תקציב בשביל זה.

אז במקום שכמה ג'ובניקים ישרתו בקרייה בתור מכונות קפה אנושיות, שיעשו משהו מועיל-מד"א וכדומה.

אנחנו נמצאים בכל רגע שבו איזה מטורף יכול לפתוח נגדנו מלחמה, בשונה ממדינות סקדינביה, אנחנו בסיכון מוחשי והם לא.

וצבא שכיר פשוט לא יהיה מספיק גדול בשביל זה. אנחנו גם לא במצב כלכלי כזה גרוע שאזרחים ירצו לשרת בצבא

(בתמורה ל8000 ש"ח בחודש שאפילו הוא לא שכר מינימום לשעה), אנשים ממדינות אחרות יתקפלו מפה מהר

כשתיהיה מלחמה, אף אחד לא יקפח את חייו בשביל להציל מישהו אחר, אפילו לפי המשנה זה אסור.

גם אין בהם את אותו רוח לחימה שיש בצבא הרגיל, את אותה אחוות לוחמים זה פשוט לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash: אני רוצה לראות אותך מסתער על איזה חור מסריח בלבנון, שעוד כמה חודשים אפילו ישכחו שהיתה מלחמה, וכמובן שיש לך אישה בחודש 9 בבית מחכה.

זה לא אני, אבל חלק מהחברה בפלוגת מילואים קיבלו צו 8 שהאישה שלהם עומדת ללדת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל אנשים כמוך, הרבה מאוד אנשים חושבים שהפסדנו במלחמה הזאת.

זה פשוט שטות גמרוה, זה שהיינו יכולים לקפח הרבה פחות חיים של חיילים זה נכון.

אבל טעויות קורות, נכון שהצבא לא מושלם, ויש הרבה דרכיפ לתקן אותו.

כמויות הכסף שבן אדם צריך לקבל כדי שהוא ירצה לעשות הם אדירות ולמערכת אין תקציב בשביל זה.

אז במקום שכמה ג'ובניקים ישרתו בקרייה בתור מכונות קפה אנושיות, שיעשו משהו מועיל-מד"א וכדומה.

אנחנו נמצאים בכל רגע שבו איזה מטורף יכול לפתוח נגדנו מלחמה, בשונה ממדינות סקדינביה, אנחנו בסיכון מוחשי והם לא.

וצבא שכיר פשוט לא יהיה מספיק גדול בשביל זה. אנחנו גם לא במצב כלכלי כזה גרוע שאזרחים ירצו לשרת בצבא

(בתמורה ל8000 ש"ח בחודש שאפילו הוא לא שכר מינימום לשעה), אנשים ממדינות אחרות יתקפלו מפה מהר

כשתיהיה מלחמה, אף אחד לא יקפח את חייו בשביל להציל מישהו אחר, אפילו לפי המשנה זה אסור.

גם אין בהם את אותו רוח לחימה שיש בצבא הרגיל, את אותה אחוות לוחמים זה פשוט לא קורה.

כן תן כאפה לכל מי שלא מסכים איתך :kopfpatsch:

קודם כן הסכומים המדוברים ממש אבל ממש לא אדירים וגם לצבא אחרי התייעלות כוללת כן יהיה את הכסף לשלם את זה.

למה שצבא שכיר לא יהיה גדול מספיק? אם תיקח מספיק אנשים הוא יהיה בגודל שאתה צריך ולא צה"ל לא צריך מליון חיילים.

למה שהם יברחו? תראה עשרות דוגמאות מסביב לעולם שבו שוכרים אנשים לסיכון חיים והם לא בורחים ולא נעליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תן כאפה לכל מי שלא מסכים איתך :kopfpatsch:

קודם כן הסכומים המדוברים ממש אבל ממש לא אדירים וגם לצבא אחרי התייעלות כוללת כן יהיה את הכסף לשלם את זה.

למה שצבא שכיר לא יהיה גדול מספיק? אם תיקח מספיק אנשים הוא יהיה בגודל שאתה צריך ולא צה"ל לא צריך מליון חיילים.

למה שהם יברחו? תראה עשרות דוגמאות מסביב לעולם שבו שוכרים אנשים לסיכון חיים והם לא בורחים ולא נעליים.

רק לדוגמא הליגיון הזר הצרפתי הם לא מגינים על צרפת הם נשלחים בתור חיילים למקומות כמו לבנון עכשיו וכו', למה? כי צרת לא מוכנה

לקחת את הסיכון שהם לא יגנו עליהם, אצלם למשל מי שמשרת בליגיון הזר מקבל אזרחות צרפתית.

בכל מקרה תראה את כל ה"חיילים" של האו"ם, הם לא עושים כלום לא בגלל שהם לא יכולים כי הם לא רוצים.

כל מי שלא מסכים איתי ואומר דברים הגיונים (משווה את המצב שלנו למדיניות סקנדינביה זה פשוט טימטום)

לא צריך לקבל כאפה, מי שאומר שטויות בהחלט צריך לקבל כאפה (אפצי אתה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלגיון הצרפתי ממוקם בצרפת. מן הסתם הוא נשלח לכל מני חורים בעולם כמו שאר הצבא הצרפתי.

למה אתה חושב שהם לא יגנו? זה קורה בעשרות מקרים כמו שאמרתי בעולם(צבאות של מדינות שונות,שכירי חרב,קבלנים שונים וכו).

לא כל מי שמשרת מקבל אזרחות אלא אחרי מספר שנים מסויים הוא מקבל אפשרות לבקש אזרחות. מה הבעיה עם זה בדיוק?

מה זה "חיילים" גם כן? הם חיילים לכל דבר ועניין שאספו אותם מצבאות שונים בעולם.

הם לא עושים כלום לא בגלל שהם לא יכולים או לא רוצים אלא כי לא זה תפקידם אם אתה מדבר על לבנון. קח שכירי חרב אחרים.

צבא ארה"ב בעירק,אפגניסטן ובכלל כל של שכירי חרב אחר. הם לא נלחמים תגיד לי?

מי משווה את המצב למדינות סקנדינביות? אני ראיתי רק אותך עושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התגייסתי השבוע לחיל-התותחנים למרות שזה רק שבוע אני אגיד את דעתי בעניין. רק מתי שאתה נכנס למערכת הזאת, אז אתה מתחיל להבין מה זה ועדיין לא בדיוק מבין.

אפילו עדיין לא התחלתי את הטירונות ככה שעוד לא קבלתי רבע ממה שאני עוד עלול לחטוף. אני לא יודע איך זה אחר כך, אבל מתייחסים אלייך כמו לחרא!

אתה חתיכת טינופת שצריך לעשות כל דבר שהמפקדים אומרים ובזמן מוקצב. להשתין תוך 5 דקות, לעלות מדים תוך 10 דק' וכו' וכו'. לעתים משפילים אותך בכל מיני עבודות משונות שהן פשוט סתם! :nixweiss:. למשל נתנו לי לעבוד במטבח מ- 12:00 עד 22:30 בלילה. למזלי האחראי מטבח נתן לי קצת הפסקות אבל זה לא תמיד ככה.

אתה עומד בשמש כל הזמן ובחום. אתה אפילו לא יכול לשתות מתי שאתה רוצה, לפעמים אתה מבקש לשתות והם לא תמיד מביאים לך לשתות. לפעמים הם אומרים לך עוד מעט.

בכל מקרה, אני מקווה שזה יהיה שווה את זה אני כבר בכלל לא יודע בשביל מה אני נלחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנור מה שאתה מתאר זה הטירונות ,

ככה זה בטירונות אחרי הטירונות לא תצטרך לשאול אף אחד מתי ללכת לשתות וכאלה.

לא יודע איך זה להיות חייל קרבי

אבל אחרי הטירונות זה יחס שונה לגמריי

ואם כבר אתה קרבי למה אתה בתותחנים ? נראה לי זה החיל הכי מעפן שיש אתה כל הזמן מחכהה בבסיס סוגר שם 28 יום או 3 שבועות

כדי שפעם ב100 שנה יקראו לכם לאיזה או תרגיל..

נראה לי עדיף לך לנסות לעבור ליחידה קרבית יותר מעניינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

ואם כבר אתה קרבי למה אתה בתותחנים ? נראה לי זה החיל הכי מעפן שיש אתה כל הזמן מחכהה בבסיס סוגר שם 28 יום או 3 שבועות

איזה שטויות אתה מדבר... :kopfpatsch:

תותחן עושה קוים, אולי לא קים כמו חירניק אבל עדיין עושה קוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנור מה שאתה מתאר זה הטירונות ,

ככה זה בטירונות אחרי הטירונות לא תצטרך לשאול אף אחד מתי ללכת לשתות וכאלה.

לא יודע איך זה להיות חייל קרבי

אבל אחרי הטירונות זה יחס שונה לגמריי

למה אתה מדבר מבלי שאתה יודע?

נחכה ונראה מה ילך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותחן יוצא לחופש כל שבועיים (בסוף הטירונות), אח שלי היה שם והיה יוצא כל חודש בערך כי הוא היה נרדם בשמירות, ועל זה

נאמר מרתק...

חוץ מזה שיכול להיות שיש לו פרופיל נמוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...