משחקים שאתם מכורים אליהם!!! - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים שאתם מכורים אליהם!!!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש מתפלא שאף אחד לא ציין פה כמעט את Civilization הגדול מכולם , בהגדרה המשחק הממכר ביותר בכל הזמנים.

מלבד זה אני התמכרתי לעוד כמה מוכרים כמו : Star Control 2 , Dune 2.

הייתי לי גם תקופה לא מבוטלת ב- Vice City וב- NFSMW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מתפלא שאף אחד לא ציין פה כמעט את Civilization הגדול מכולם , בהגדרה המשחק הממכר ביותר בכל הזמנים.

מלבד זה אני התמכרתי לעוד כמה מוכרים כמו : Star Control 2 , Dune 2.

הייתי לי גם תקופה לא מבוטלת ב- Vice City וב- NFSMW.

הכל זה טעם אישי, אני לא אסכים איתך שCIVILIZATION הוא ממכר, הוא אפילו לא קרוב לזה משחק גרוע בעיניי אבל שוב כל אחד ודעתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק עושה סבב של משחקי RTS קלאסיים ועברתי השבוע את RA2 (כיף בדיוק כמו בפעם הראשונה), אחר כך תבוא ההרחבה (נקמתו של יורי) ואז: אמפרור, סטארקרפט וההרחבה ווארקרפט 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטארקפרט, וורקראפט III הן יצירות מופת, עדיין לפי דעתי הRTS השולט זה RA2 כל כך קל, כל כך ממכר וSOUNDTRACKS פשוט יותר מיצירת מופת, ועוד משחק שפחות שמו עליו עין בגלל ההצלחה העצומה של RA2 זה EMPEROR BATTLE FOR DUNE אחד מהמשחקים הכי טובים ששיחקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק עושה סבב של משחקי RTS קלאסיים ועברתי השבוע את RA2 (כיף בדיוק כמו בפעם הראשונה), אחר כך ההרחבה ואז: אמפרור, סטארקרפט וההרחבה ווארקרפט 3.

הצלחתה לסיים את השלב האחרון של הפרוטוס בסטארקרפט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטארקפרט, וורקראפט III הן יצירות מופת, עדיין לפי דעתי הRTS השולט זה RA2 כל כך קל, כל כך ממכר וSOUNDTRACKS פשוט יותר מיצירת מופת, ועוד משחק שפחות שמו עליו עין בגלל ההצלחה העצומה של RA2 זה EMPEROR BATTLE FOR DUNE אחד מהמשחקים הכי טובים ששיחקתי.

אבל לדעתי ל-RA אין מספיק עומק, לכל צבא אין את היתרונות והחסרונות הברורים שלו, YR פותר את הבעיה הזאת, אבל חבל שלא היה קמפיין של יורי בנסיונו להשתלט על העולם, ולהוכיח לכולם ש- זה ה-דבר.

אני בדיוק עושה סבב של משחקי RTS קלאסיים ועברתי השבוע את RA2 (כיף בדיוק כמו בפעם הראשונה), אחר כך ההרחבה ואז: אמפרור, סטארקרפט וההרחבה ווארקרפט 3.

תנסה GROUND CONTROL II, גם אסטרטגיה מעולה, ניסיתי אותו על המחשב הישן (FX5700), אבל אז הוא עבד כל כך לאט שזה לא היה שווה את זה, אולי על החדש הוא יהיה יותר טוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...