מחשב קפא כמה פעמים ועשה ריסטרט אחרי זמן מה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קפא כמה פעמים ועשה ריסטרט אחרי זמן מה

MDK

Recommended Posts

היי

המחשב שלי נראה לי בתהליך גסיסה

קודם כל הוא עושה לאחרונה יותר מדי ריסטרטים.

שנית - היום פתאום הוא קפא באמצע שיר וכמה חלונות בFF\IE וקצת אחרי זה חזר לעצמו

נראה לי זו בעיית חום אבל אין לי כך כך מה לעשות בנידון - מעבד AXP 1800 - החלפתי לו מאוורר למקורי של (משומש) והלוח חם כי החדר חם...מזגן לא עוזר מי יודע מה

אגב מוזר סגרתי את אחד הIE בTASK MANAGER והמחשב פתאום דפק ריסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב פתחתי את המחשב ובדקתי ונראה שהמאוורר של המארז פעם עובד ופעם לא...

ברגע שסובבתיי אותו קצת הוא עבד...יכול להיות שהמגעי חשמל לא טובים? הוא מחובר לכבלי חשמל שמתחברים לאזור של כפתור ההדלקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המאוורר הגיע למצב כזה הוא ממש ישן ובטח גם אם הוא יסתובב הוא לא יסתובב במלוא המהירות שלו...

ממליץ לך לקנות חדש בזול, ולהרוויח הרבה יותר... תשתדל שלא להפעיל את המחשב שלא יווצר נזק בלתי הפיך כמו שריפה של כמה מהרכיבים שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנתק את המאוורר של המארז, ותבדוק אם התופעה של התקעויות וריסטים עוד קיימת. אם לא - תחליף מאוורר, יכול להיות שמשהו קיצר בו (אומנם זה יכול לעבוד ללא מאוורר במארז, אך יכול להווצר נזק לטווח ארוך יותר). אם כן - תחליף מאוורר בכל מקרה, תבדוק מאווררים של מעבד וכ.מסך (אם יש שם), אם הם בסדר, תתכונן ליותר גרוע - לוח אם או . אם זה קורה - דבר איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ יכול להיות שהמאוורר של הכרטיס מסך גורם לריסטרט?

אה והמאוורר של המארז אכן ישן - לא החלפתי אותו אף פעם - הוא משהו כמו 5 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול ליהיות שזה גם בעיה של הספק כח אולי שמה אתה צריך להחליף מאוורר או לנקות באבק.

הייתה לי גם בעיה כזאת שהייתי צריך לפתוח את הספק כח ולנקות אותו באבק והסתדר לי המחחשב תנסה את זה ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשמע לי סביר שהבעיה היא במאוורר של הספק, רק לפני כמה ימים הוצאתי את המאווררים וניקיתי אותם...

אולי שימנתי אותו יותר מדי? לא יודע

המאוורר של המארז הפסיק להסתובב וכשהפעלתי מחדש את המחשב קפצה הודעה שWINDOWS RECOVERED FROM A SERIOUS ERROR

ייתכן וזה וירוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...