כל הפרטים על הסדרה הבא: 9800GTX ו 9800GTS !! - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הפרטים על הסדרה הבא: 9800GTX ו 9800GTS !!

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמתי לב למשהו תמיד שעושים את ההשוואות האלה באנטרנט עם סירטונים ממשחקים אף פעם התמונה לא בידיוק באותו חלק שמים תמונה של DX9 למשל ובתמונה של הDX10 זה תמונה של אחרי כמה שניות זה לא אותו דבר כדי לעשות השוואה בידיוק צריך לעשים את אותה תמונה בידיוק ושהם עושים השוואה של בסירטון

(למשל הCRYS (איך שלא כותבים את זה חח) :s05: אז בDX9 רואים יותר יריות ושעושים ובקטע של הDX10 זורקים רימון זה כבר עוד אפקטים שאין ביריות אז

אז הDX10 זה בולשיט כרגע אין הכל זה הבדלים מיניטורים זה עוד לא DX10 ממש כל המשחקים האלה התחילו לעבוד עליהם כבר מזמן לפני שהיה כל הDX10 הריצו את רוב המשחקים האלה על מערות של DX9 לא ה8800 וכל זה ברגע שיוציאו משחקים שהם מהתחלה בנויים לDX10 יהיה אפשר לעשות השוואה לא עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:imwithstupid: ;D

מישהו פה התעניין איך תיקרא סידרת הג'יפורס העשירית....

אני מהמר על X :) (בדרכה של ATi.....)

ובאמת שהDX10 הזה נראה חרטא

לפני כמה זמן חשבתי להחליף לאיזה 640GTS

זה יהיה מעשה שטות... ה1900XT שלי הוא נראה לי יותר ממספיק =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טוב שחברה מחדשת את מלאי ה-top שלה כל 10 חודשים, זה מראה שהיא לאו דווקא חושבת רק על מכירות מוצרים והיקף/נתח שוק, אלא גם על התקדמות טכנולוגית, שזה מה שהכי חשוב לדעתי בסה"כ, ולא תחרות מחירים בינם לבין -ATI (שלא נראה שהולכים להפריע להם עד כדי כך..)

בכל מקרה, אם ה-9800gtx יצא עוד כמה חודשים ספורים, ויתומכר לפי הכתבה בכ-550-600 $, ואם הוא אמור להציג ביצועים כפולים מה-8800ultra, זאת אומרת שהם יצטרכו לקצץ את מחירו של האולטרה מ-999$ ב-60%, לא?

בכל מקרה, מהלכים מעניינים קוראים בשוק המחשבים כיום, חברות מפתיעות במהלכים (OCZ לדוגמא, ואני בטוח שגם יעשו זאת בהמשך, הרי הם חייבים לעשות איזהשהוא צעד נואש...), אני שמח שלא קניתי מחשב לפני כמה חודשים, במיוחד לפני DDR3. בכל מקרה, לא נראה של- יהיה איזהשהוא פתרון כנגד נוידיה, שכן הם פשוט הרבה יותר מהירים מהם בהתקדמותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל 10 חודשים יצאו כרטיסים חדשים ומעבדים חדשים הדבר היחיד שיקרה זה סופו של המחשב הבייתי, חברות כמו אינטל ו לא יוציאו מוצר חדש לפני שהם ידעו שעשו מספיק הייפ ויש מספיק שתוכנתו בצורה שלא תאפשר להפעיל את התוכנה/משחק עם חומרה ישנה יותר. הדוגמה לכך היא שוק המחשבים, המנוע של DOOM3 כבד מאוד אבל בפועל גם מנועים קלים יותר יכולים להציג תוצאות זהות, אותו דבר עם CRYSIS, כולם פה מדברים על זה שאפשר לשבור את העצים וכל זה כאילו זה חידוש, גם ב SERIOUS SAM 2 אפשר לשבור את העצים :lol: וכמו שאמרו המשחק עבד מצויין על X1950 לפני שיצא ה 8800 אבל בכל זאת בפועל יש אפשרויות שיהיה אפשר להפעיל רק עם 8800 (שחלקן יכולות לעבוד בקלות גם ב X1950XT).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שלפני חודש שיחקתי בBETA בDX9 והיה לי לא יותר מ10 FPS רוב הזמן. נבהלתי מהמחשבה שאני חייב להוריד הגדרות והמשחק מיד נמחק מהמחשב שלי.

ואם אין שום הבדל בין DX9 לDX10 אז למה לעזאזל עושים השוואה DAMNIT. צריך לחכות לגרסה הסופית של המשחק + עוד ועוד דריוורים בשביל לראות באמת למה גם הHD2000 מסוגלים וגם הGF8 מסוגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באילו הגדרות שיחקת? :o

הבטא הפתוחה עדיין לא עברה את כל האופטימזציה ככה שהמשחק הסופי בטוח יהיה קל יותר(לדברי המפתחים)אבל עם ה8800 320 היו אנשים ששיחקו בהגדרות גבוהות+רזולוציה סבירה ולא ב10FPS :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מבאס זה לקנות מחשב חדש היום

תחשבו על זה-בן אדם רוצה היום מחשב למשחקים,הוא מתחיל עם מעבד חזק שעד שהחליט והזמין המחיר כבר ירד .

בינתיים הוא נכנס לאינטרנט מחפש כרטיס חזק ביצועית וטכנולוגית.קורא ביקורות,עושה השוואות ומחליט.

אחרי שמצא ,הוא קורא בכל מיני אתרים שהכרטיס החזק טכנולוגית ,לא בטוח שיחזיק במשחקי DX10

אז הוא ממשיך למערכת הפעלה ומתחיל להבין שהויסטה לא ביודק יציבה וחזקה אז הוא עובר הלאה ורץ לחפש טוב

בדרך הוא קורא שכרטיסי המסך של הדור הבא הולכים להיות חסכוניים בחשמל והם הולכים לצאת ממש בקרוב

בסוף הוא אומר ס'עאMק כל המחשבים האלה :pissed:

וקונה לעצמו איזו גיטרה חשמלית פנדר במקום :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות

אולי לדור הבא יהיה קצת יותר מזל עם D10

ואז תחכה גם לפריין שיבואו חודשיים אחרי +-, ואז תמשיך לחכות לכרטיסים שATI יבטיחו, עוד 3 חודשים, ואז תחכה לערכת השבבים החדשה של ולK10, או שבכלל תחכה לX45 או משהו כזה...

לדעתי לחכות 4 חודשים לכרטיס מסך כזה (ועוד בלי דחיות ונתונים לא רשמיים), ואז לשלם 2000 ש"ח (במקרה הכי טוב, לגרסא הכי זולה)

זה פשוט שיגעון, קנה עכשיו איזה 2900XT או 8800GTS 640MB, ותחיה איתו בלב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...