BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזאת אומרת מפתח אחי?

שזה מסיים אחי אני ניכנס לכתובת הזה

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\My Downloads\BioShockPCDemo_encr.dlmpartial

גם הינה תמונה שצילמתי:

http://www.2send.us/uploads/66726bbe62.JPG

ופשוט ניכנסים לתקייה מתקנים תמשחק ומשחקים חח מזאת אומרת מפתח אחי? סתכל שוב... אני יבדוק תעניין שהמשחק ירד עוד שעה וחצי ככה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק אתמול מספר שעות בXBOX360 ואני חייב לציין שעל ההתחלה מרגישים שמדובר במשחק מיוחד.

אתמול בחצות סוף סוף מצאתי לי זמן פנוי לשחק, כיביתי את האורות בבית, שמתי את המשחק ומיד התאהבתי.

האווירה קודרת ומושכת אותך פנימה כבר מהסצינה הראשונה של המשחק, הגרפיקה פשוט נראית מדהים, המים פשוט נראים מציאותיים.

אמנם שיחקתי רק כשעתיים ועדיין לא נכנסתי ממש לעומק המשחק אבל אין ספק שמדובר ביצירת מופת שהציונים שהוא קיבל מגיעים לו.

אני כבר מחכה לסיים את העבודה, להגיע הביתה, לעשות חושך בבית ולשחק.

ובהערה צדדית - עד לפני כ3 שנים הייתי שחקן מחשב מושבע וכיום עברתי לשחק רק בקונסולות ואני חייב לציין שאחרי תקופת התרגלות קצרה, מבחינתי, אני נהנה יותר לשחק משחקי FPS בקונסולה מאשר על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפתח לפתיחת הדמו יוצא מחר בגלל שהדמו נדחה למחר.

שמעתי שזה בגלל דרייברים לא טובים ושמחר יצאו דרייברים חדשים לויסטה ואולי גם ל-.

בינתיים ראיתי שבאחד אתרי הטורנטים שיחררו שם את הגירסא הפרוצה לדמו ושמי שאין לו כוח לחכות למחר שיוריד אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...