BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 43 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניסיתי עם משתמש אחר ועדיין לא עובד... אני עושה משהו לא בסדר :\ איפה הפוסט המקורי מהפורומים של 2K ?

[br]פורסם בתאריך: 19.08.2007 בשעה 18:22:37

אה זה כן עובד :) זה מה שכתוב במשתמש שלי אבל זה עושה בעיות שאני מנסה לעשות RESERVE

עריכה : עובד ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מצאתי בפורומים של 2K GAMES איך להוריד את כל הדומואים וכל מה שאתם רוצים בחינם!! מFILEPLANET

לי זה עובד הנה עכשיו אני שמתי על הורדה גם את המדל אוף הונור החדש וגם את ביושוק כמובן כשיהיה הדמו זה ישר מוריד לי!!

וגם אני מוריד את הBETA של COH החדש נראה איך זה.... וכל הדברים האלה זה בתשלום חודשי,אבל אפשר בחינם!!

בקיצור הנה השיטה הפשוטה,

פשוט צריך חשבון רגיל ב FILEPLANET

לא חשבון של כסף אלה הכי פשוט שבחינם,בקיצור אחרי שיש לכם כזה ואתה כבר מחוברים לאתר,תכנסו לקישור הזה

https://login.fileplanet.com/subscribe/start.aspx?spid=10206

ותציינו שם שלכם ומדינה ולמטה תסמנו שאת מסכימים לכל התנאים,אל תכניסו כרטיס אשראי או משהו לא צריך,ותלחצו אישור,

ואז יופיע עמוד שרשום בו ERROR וזהו עכשיו יש לכם חשבון עם כל ההורדות פתוחות!!

הנה התגובה המקורית מהפורום

I know that Fileplanet really sucks, but when you have it for free, i won't say no.

So, for all those who are waiting for the demo, here is the trick.

Get a fileplanet account, log in. Then go here (IT IS NOT A FAKE!) ==}HERE

Just fill your name and country and push the Continue button. An error page appears, it is normal. Normally if has changed, you have a one year free fileplanet account (just like me)! I will never pay for Fileplanet.

וואי!!

תודה רבה זה עובד אתה גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה לא עובד לי, יצאתי מהיוזר שלי, נכנסתי אליו שוב, נכנסתי ללינק בחלון אחר, עשיתי מה שרשום ועכשיו שאני לוחץ על הלינק לשמור את הדמו אז זה מפנה אותי שוב לחלון שבו בוחרים חבילה להירשם אליה.

עריכה: לוקח את כל המילים בחזרה, עובד כמו גדול, שיחקת אותה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שאני רוצה להוריד את ביושוק (דמו) אז הוא רוצה שאני יוריד את המנהל ההורדות שלהם ,עשיתי את זה ואחרי זה עשיתי רענן לדף של ביושוק זה הוסיף לי את ההורדה לתוכנה ואז אני רואה שזה לא מתחיל להוריד . מה עושים?

אה ואין דרך להוריד את זה בלי מנהל ההורדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עזבו את הדמו זה סתם טרטור...

מה קרה לפני כמה עמודים כלכם הייתם "עם משחק כזה טוב הכי טוב לדלג על הדמו וללכת ישר על המלא" ובמיוחד עכשיו שהדמו יוצא כולה יום אחד לפני המשחק המלא...

ומה שכן גם בטח ידליפו את המלא בזמן של הדמו אם לא לפני...

אז שומר את עצמי למשחק המלא...:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שלכולם זה עובד :yelclap:

ברגע שיהיה הדמו אז זה ישר ירד

ואין כבר סבלנות לחכות למלא,חשבנו שיהיה דמו לפני כמה ימים ומחרתיים כבר יוצא המשחק

ואמרו גם שהדמו בכלל זה שלב מיוחד שאין במשחק ככה שזה בלי ספויילרים נראה לי...

בגלל זה לא נורא אם נשחק בדמו לפני המלא

ואני מאמין שיהיה דמו לפני שיצא המלא ובטח לפני שיפרצו אותו ככה שזה עדיין שווה....

מחכים אין מה לעשות..[br]פורסם בתאריך: 19.08.2007 בשעה 21:09:13

מה אתם רציניים מה דמו? עוד יומיים המשחק המלא יוצא

65+ עמודים והמשחק לא השתחרר

לדעתי בסוף הרבה יתאכזבו

עם ביקורות כאלה גם אם רוצים אי אפשר להתאכזב מהמשחק,

זה 100 אחוז סופי שהמשחק הזה יהיה בין הטובים בכל הזמנים,

זה אני אומר עוד לפני ששיחקתי,אני פשוט סומך על מלא ביקורות של אתרים טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...