BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

מהחברה של swat4 אין מה לצפות לעלילה :nixweiss:

אבל מצד שני freedom fighters לא רע אז יכול להיות שמשהוא טוב יצא מזה..

בכל זאת, נראה לי שהם משקיעים את כל המאמץ בגיימפליי והאינטרקציה עם היצורים השונים והמכונות והאובייקטים במשחק, ויש לי חשש שהם מזניחים את העלילה :-\

גם לי נראה עוד משחק של יריות עם עלילה של סרט פעולה ישראלי משנות ה-70 (כץ וקרסו על סטרואידים :bash:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעיקרון המטרה האולטמטיבית זה לצאת מהעיר הזאת

תתי הבחירות כוללות האם לקחת את הילדות הקטנות איתך או לקחת איתך גם את התושבים המעוותים

או האם להשתלט על העיר ולתפוס את השלטון

האם אתה רוצה להיתפס כמציל העיר או כעוד מישהו שסתם מנסה לשרוד בעצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות אתה כותב.

אז פיתחו את SWAT4 ,אז מה?

מראש המשחק לא היה בנוי לעלילה מקורית .

זה היה משחק בשביל להתפרנס.

את מתכננים כבר כמה שנים טובות.

המשחק הזה הוא הבייבי של החברה בכל המובנים.

אין לי כמעט ספק שאחרי שסיימו עם העלילה עברו לפיתוח הטכני יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון המטרה האולטמטיבית זה לצאת מהעיר הזאת

תתי הבחירות כוללות האם לקחת את הילדות הקטנות איתך או לקחת איתך גם את התושבים המעוותים

או האם להשתלט על העיר ולתפוס את השלטון

האם אתה רוצה להיתפס כמציל העיר או כעוד מישהו שסתם מנסה לשרוד בעצמו

ממש הבריחה מניו יורק...

עוד משחק עם אחלה יריות אבל עם אפס עלילה מתי המפתחים ילמדו שמה שעשה את מאפייה כזה טוב זה העלילה??

כמה שטויות אתה כותב.

אז פיתחו את SWAT4 ,אז מה?

מראש המשחק לא היה בנוי לעלילה מקורית .

זה היה משחק בשביל להתפרנס.

את מתכננים כבר כמה שנים טובות.

המשחק הזה הוא הבייבי של החברה בכל המובנים.

אין לי כמעט ספק שאחרי שסיימו עם העלילה עברו לפיתוח הטכני יותר .

כמיטב הבנתי זה הפוף הצד הטכני לרוב הוא היותר מושקע- אם פיתחו למשחק מנוע גרפי מאפס סביר להניח שהשקיעו בו מס' שנים (ומביוחד בולט הדבר בטריילרים שמי שמשחק דואג להדגיש את איכות הגרפיקה והאפקטים של המים..)

על כל מקרה אני בהחלט אהבתי את סווט4 ועדיין נהנה לחזור לשחק בו מדי פעם, וניתן לשים לב בהחלט מכל המשחקים שעד עכשיו הם פיתחו שיש לחברה כשרון אך עם זאת אף משחק שלה לא עבר ציון של 9 (ע"פ gs) וניתן להסיק שהחברה אכן מפתחת משחק מעולים אך לא מושלמים... ואחרי משחק כמו סווט שהוא כאמור חסר עלילה יהיה מעניין לראות אותם ממציאים עלילה טיפה יותר מפותחת וקודרת מ-ff ואם אני לא טועה Tribes הוא ברובו משחק רשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק.

"האחות הבוכה " שבר את כל השיאים בהייפ תקשורתי .

(CRYSIS)[br]פורסם בתאריך: 22.07.2007 בשעה 22:58:42

על כל מקרה אני בהחלט אהבתי את סווט4 ועדיין נהנה לחזור לשחק בו מדי פעם, וניתן לשים לב בהחלט מכל המשחקים שעד עכשיו הם פיתחו שיש לחברה כשרון אך עם זאת אף משחק שלה לא עבר ציון של 9 (ע"פ gs) וניתן להסיק שהחברה אכן מפתחת משחק מעולים אך לא מושלמים...

מי קבע ש GS הוא הקובע לגבי ציונים של משחקים.

זה כולה אתר אחד שבמקרה פופולרי.

יש עוד עשרות אתרים לדירוג משחקים.

פה הוא אגב נתן 9

http://www.gamespot.com/pc/rpg/freedomforce/index.html?tag=result;title;4

אם כבר ציונים אז המשחק System Shock 2

זכה לציון משוקלל של 92% בהתבסס על 39 ביקורות !!

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/185706.asp?q=SYSTEM%20SHOCK

תראה לי משחקים שהתקרבו לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, נראה לי שהם משקיעים את כל המאמץ בגיימפליי והאינטרקציה עם היצורים השונים והמכונות והאובייקטים במשחק, ויש לי חשש שהם מזניחים את העלילה :-\

אני חושב שבעלילה הם דווקא השקיעו. למה שיחשפו אותה? גם לפני שFEAR יצא כל מה שידעו לגבי העלילה הוא סיפור הרקע. מצחיק שאתם מיד מחליטים שהמשחק נטול עלילה. על סמך מה?

מי שמעניין אותם המשחק וצריכים לדאוג הם חסידי המולטי פלייר - ההשקעה היא כנראה ב single player נטו. למרות שלדעתי יש פוטנציאל מעולה למולטי פלייר, נראה שהמפתחים לא השקיעו בכיוון הזה כמעט בכלל, ומלבד ה single player לא יהיה למשחק ערך מוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אחות בוכה :lol:

לגבי הRadiant באובליביון - אני לא מוצא את זה משום מה עכשיו, אבל קראתי איפושו שהRadiant גרם לכל מיני מצבים קיצונים... נגיד דמות מסויימת הייתה רוצה לאכול, היא לעיתים(אומנם רחוקות) הייתה הורגת דמויות אחרות בשביל להשיג את האוכל הזה, או שאם דמות הייתה רוצה To go trassure hunting היא הייתה יכולה למות במפגש עם מישהו חזק יותר.... כל זה גרם למלא קווסטים להיות שבורים ושאר בעיות, ולכן החליטו To Tone it down(הוא עדיין הרבה יותר מתקדם מאשר Morrowind, אבל הוא לא הבשורה המדהימה שהוא התיימר להיות, מה שאכן לא הפריע לOblivion להיות משחק מדהים(כמו קודמו) שאני גאה לומר ש"ביזבזתי" על כל אחד מהם מאות שעות משחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי עכשיו סינגל פליי כמו שהיה ב SYSTEM SHOCK ואני מוכן לוותר על מולטי.

הבעיה היום שלא מעט משחקים מזניחים דווקא את הסינגל ומשקיעים יותר במולטי.

בנוסף,אני מקווה שהמשחק יהיה גם מספיק ארוך.

נמאס מהמשחקים שמסתיימים תוך פחות משבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אחות בוכה :lol:

לגבי הRadiant באובליביון - אני לא מוצא את זה משום מה עכשיו, אבל קראתי איפושו שהRadiant גרם לכל מיני מצבים קיצונים... נגיד דמות מסויימת הייתה רוצה לאכול, היא לעיתים(אומנם רחוקות) הייתה הורגת דמויות אחרות בשביל להשיג את האוכל הזה, או שאם דמות הייתה רוצה To go trassure hunting היא הייתה יכולה למות במפגש עם מישהו חזק יותר.... כל זה גרם למלא קווסטים להיות שבורים ושאר בעיות, ולכן החליטו To Tone it down(הוא עדיין הרבה יותר מתקדם מאשר Morrowind, אבל הוא לא הבשורה המדהימה שהוא התיימר להיות, מה שאכן לא הפריע לOblivion להיות משחק מדהים(כמו קודמו) שאני גאה לומר ש"ביזבזתי" על כל אחד מהם מאות שעות משחק).

א. זה TUNE it down

ב. הם קיצצו את הAI בגלל העובדה ששום מחשב בזמן ההוא (המיינסטרים) לא יכל להפעיל את המשחק עם הAI המפלצתי הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך הרבה משחקים כאלא ! וזה גם כל כך קיצוני שזה מעצבן !

למרות שאם באמת היית קונה משחקים והיה לי 2.5 מגה כמו שאר העולם אז המצב הזה היה יותר טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי עכשיו סינגל פליי כמו שהיה ב SYSTEM SHOCK ואני מוכן לוותר על מולטי.

בנוסף,אני מקווה שהמשחק יהיה גם מספיק ארוך.

נמאס מהמשחקים שמסתיימים תוך פחות משבוע.

בדיוק. משחק שיצא לאחרונה והיה אמור לספק סינגל פליי עשיר וארוך הוא STALKER. לא יצא לי לשחק בו, אבל אני בספק אם הוא עושה את העבודה.

ונזכרתי עכשיו ב FPS הכי קצר ששיחקתי בו - Unreal 2. סיימתי אותו בפחות מיום אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הטריילרים המשחק נראה מבטיח, מה שלא אהבתי ומה שכנאה יהיה במשחק זה שהדיבור יחזור על עצמו (come on, lets go! של הילדה), האויבים נראים כולם אותו הדבר והעולם לא יהיה ממש מגוון (כמו בדום 3), אולי אלה לא סמטאות חשוכות של חללית אבל זה אותו עקרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...