BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

נכון,למרות שאני מאמין מאוד במשחק הזה שיקיים.

בכל מקרה,מביך קצת לקרוא פה תגובות של אנשים על משחק משעמם/לא מיוחד/דום3 /וכו'

אין להם בכלל מושג כמה זמן התעשיה כולה מצפה בכליון עיניים למשחק הזה.

אם אפשר לא לכתוב תגובות שטחיות וחסרי כל בסיס,בבקשה מכם.

הדיון נועד לכל אלה שיודעים למה יש לחכות.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן אין ספק שמודבר באחד המשחקים היותר מצופים גם בעיניי בעיקר בזכות המפתחת.. שעד היום רוב המשחקים שלה היו מצוינים.

אבל מכיוון שבעצם לפי מיטב הבנתי מטריילרים וכתבו רוב המשחק בנוי ממס' גימיקים אמנם גימיקים חדשניים או "משופצים" אך עדיין גימיקים...(מישהו אמר prey?)

בקשר לקטע שניתן לברוח מקרבות ראיתי את זה באחד הטריילרים(אכן הגרפיקה מדהימה...) זה פועל די נחמד השאלה הגדולה אם זה באמת יתרום להנאה לאורך זמן ולא כעוד תוספות מהנה בהתחלה אבל מציקה בהמשך, לפי דעתי המשחק ממשיך מגמת ה- tactical fps פחות מr6 אבל יותר ממשחקי ה-fps של הדור הקודם...

ולמען הסר ספק ישנם מס' משחקים שאני מצפה להם הרבה יותר מאשר לקרייסיס שמבטיח הרבה גרפיקה ולא מחדש כללום מבחינה מעשית(חליפה יש גם בtimeshift ועליו בקושי מדברים :nono:) וגם המשחקיות נראת לי די run ' gun

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת כבר נמאס לי מהמשחקים העתידניים האלה...BIOSHOCK יותר מדיי מצועצע ועתידני למרות שאני מחכה לו ...הוא נראה משחק שעשוי טוב עם גרפיקה מעולה אבל זה כבר משעמם כל השטויות האלה כאילו אנחנו בחלל באיזה בטן של יצור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הראשון שאני מחכה לו זה CRYSIS ואחריו זה בערך יהיה סדר הוצאתם...

בכל מקרה SYSTEMSHOCK 2 זה אחד המשחקים המחרידים וסוחפי אדרנלין ששיחקתי הי פעם(הכי מפחיד היה ALONE IN THE DARK 1,2 :hat:)

אני אישית לא מקשיב לכל הביקורות והפרומואים של המשחק

כשהוא יגיע, נשחק ואז נשפוט.

( לא אהבתי את דום 3, לא אוהב משחקים שכל הזמן חשוך ומשחקים עם פנס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה עוד משחק שימאס אחרי כמה שעות טובות...

או שאולי הוא יהיה ממש מותח ומעניין? בכול מקרה את זה נדע ב- 21 לאוגוסט...

אני לא כזה מחכה למשחק הזה.. כי גם אני לא יוכל להפעיל אותו הגרפיקה כזאת גבוה כלומר DX10 יש לי רק X1950XT ומעבד E6600

ו 2 גיגה ראם... דואל צ'נאל. יש מצב אני מריץ תמשחק הזה על הגדרות גבוהות סתם ככה?

והכי אני מחכה למשחק הזה Stranglehold פשוט ליגה הוא נראה אתם לא חושבים שסוף סוף יהיה משחק פעולה מעניין כמו Stranglehold ? ותגידו סתם ככה המשחק הזה יתמוך ב- DX10 אני יודע שאני לא הכי קשור אבל בכול זאת זה די מסקרן.... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אחד המכשולים הגדולים ביותר של המשחק בדרך להיות מוצלח זה מחזור. זה יפה מאוד לראות את כל הדינאמיקה של המשחק והגימיקים עובדים ב gameplay preview אחד או שניים, אבל להשאיר את השחקן מאותגר כל פעם מחדש בצורה מגוונת שלא חוזרת על עצמה, זה לא קל בכלל.

אני מקווה מאוד שהתנהלות המשחק תשאר מגוונת ולא תחזור על עצמה (גם אני שמעתי מישהו אומר prey? ;)) . אם זה יקרה, אנחנו צפויים לקבל משחק משובח.

את האמת כבר נמאס לי מהמשחקים העתידניים האלה...BIOSHOCK יותר מדיי מצועצע ועתידני למרות שאני מחכה לו ...הוא נראה משחק שעשוי טוב עם גרפיקה מעולה אבל זה כבר משעמם כל השטויות האלה כאילו אנחנו בחלל באיזה בטן של יצור

למה הכוונה מצועצע?

לדעתי כל הפן האומנותי של המשחק מדהים וחדשני, מפורט מאוד ולא "מלוקק" או ילדותי, אלא משרה את האוירה הנכונה של עולם גוסס. גם כאן אני מקווה מאוד שהמפתחים נזהרו מסכנת המחזור. בדום 3 למשל, הדמיון המעצבן בין כל שלב לקודמו ולשלב הבא הוריד מאוד מערכו של המשחק.

ו Judas Iscariot, למרות שהעלית נקודה מעניינת לגבי קווי הדמיון בין החידושים לבין אלמנטים של משחקי RPG, זה לא מדוייק ויש כמה הבדלים מהותיים:

1. ב RPG אתה מתוגמל על כך שאתה מתעמת באופן ישיר עם אויבים ומחסל אותם. ב לא כך הדבר, אתה תעדיף במקרים רבים להימנע מעימות או לחסל את האוייב בדרכים עקיפות. המשחק בעצם מתגמל אותך על עימות לא ישיר.

2. ב RPG יש NPC שלא רואים אותך כאוייב בברירת מחדל, ויש את ה"מפלצות" שהמטרה שלהם היא להיות שקי האגרוף שלך. ב FPS לדוגמת ביושוק היצורים שתפגוש יחליטו אם, בהתחשב בנסיבות הנוכחיות ולפי ההתנהגות שלך, עליהם לתקוף אותך, ללוות אותך או להיות נייטרליים לגמרי לגביך. (אני לא יודע אם יש במשחק NPCs שאפשר ממש לתקשר אתם).

עוד משהו חשוב - ההחלטות של היצורים לתקוף לא חלות רק לגביך, אלא גם ביניהם, תמיד. הם יכולים להחליט אם לתקוף אחד את השני, לשתף פעולה נגדך או אתך וכו'. הכל בהתאם לנסיבות ולהתנהגות שלך, ולא נראה לי שיש משהו מתוסרט כאן (לפחות ממה שראיתי בהדגמות - הראו שני תרחישים שונים לגמרי לאותו איזור עם אותם אויבים).

3. אין הרבה משחקי RPG שבאמת מאפשרים לך להשתמש בסביבה שלך כמו במשחקי FPS. לא חסרים משחקים, וביושוק ביניהם, שמאפשרים לך לעשות דברים מתוחכמים עם הסביבה כדי להתגבר על אוייבים (כמו בפאר קריי, שבמקום להגיע לבסיס מלא אויבים ולרסס אתה יכול כאלטרנטיבה למצוא מגדל שמירה מרוחק כקילומטר מהאיזור, להרוג את השומר עם ה RPG ולצלוף באויבים מרחוק).

אבל יש קו דמיון אחד בולט עם משחקי RPG שאני דווקא מברך על קיומו, והיה קיים בפאר קריי (ויהיה גם בקרייסיס) - המשחק מעודד אותך לחקור ולשוטט בשלב, ולמצוא את הדרכים הרבות לעבור אותו כך שתבחר את זו שמתאימה לך, כששום דבר לא מתוסרט. את האלמנט הזה אני מ-א-ו-ד אוהב ב FPS, והוא נדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטחות לחוד ומציאות לחוד - להזכירך שהAI של אובליביון אמור היה להיות מהפכני לחלוטין, אך הוא היה כה בלתי צפוי ועוצמתי שהם היו חייבים To Tone it down ונשארנו עם נחמד ולא יותר מכך, מתוסרט לחלוטין.

יש לך איזה כתבה מפורטת על זה ? כי בדיוק בגלל העניין הזה OBLIVION הפך ל - MORROWIND על סטירואידים (גרפיקה) מה שלא הפריע לו לגרוף המון שבחים כי MW היה ונשאר משחק מדהים אבל צריך להתקדם ממנו.

לגבי ביושוק, נשמע שהוא מקיים את כל הדברים שסטלקר הבטיח לגבי ה - הדינמי של היצורים ושהתבטל.

ההבדל הוא שהאיזורים בו יהיו סגורים ולא פתוחים (אני צודק ?) ולכן יהיה יותר קל ליישם זאת.

אני לא מבין למה לשוות כל FPS ל - CRYSIS ? ברור שהוא הולך להיות משחק מדהים אבל יש מקום למשחקים שיעשירו את הז'אנר מכיוון שונה.

גם אני מחכה הכי הרבה ל - HELLGATE, השילוב האולטימטיבי בין FPS ל - H&S שהם שני הז'אנרים האהובים עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה עוד משחק שימאס אחרי כמה שעות טובות...

את זה קבעת לפי ....? :s05:

אני לא כזה מחכה למשחק הזה.. כי גם אני לא יוכל להפעיל אותו הגרפיקה כזאת גבוה כלומר DX10 יש לי רק X1950XT ומעבד E6600

ו 2 גיגה ראם... דואל צ'נאל. יש מצב אני מריץ תמשחק הזה על הגדרות גבוהות סתם ככה?

חיובי.

למה לא?

יש לך כרטיס חזק.

(מומלץ לקרוא את כל התא'רד,יש גם דרישות מערכת של המשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, נראה לי שהם משקיעים את כל המאמץ בגיימפליי והאינטרקציה עם היצורים השונים והמכונות והאובייקטים במשחק, ויש לי חשש שהם מזניחים את העלילה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...