טיפים להצעת חברות! - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את חושבת שגבר צריך להתלבש אלגנטי? זכותך ואני מסכים. אבל זה לא אומר שזה מה שמצפות רוב הבחורות והעובדות בשטח מדברות בעד עצמן.

חבר שלי מתלבש כמו חוליגן.

אבל לא כמו ערס. וזה נורא מדליק אותי. :smile1:

כשמשקיעים בהופעה זה מראה שהולכים לקראת משהו חשוב. אם בחור היה בא אליי לבוש בסנדלים בדייט, הייתי קמה והולכת. אבל אפילו איך שחבר שלי מתלבש בד"כ (חולצת פולו "פרד פרי", ג'ינס LEVIS, מעיל טייסים בן 10 שנים), כשההורים שלנו לקחו אותנו למסעדה, הכרחתי אותו ללבוש brogues, ג'ינס שחור מט לא משופשף וחולצה מכופתרת.

מה כן, אני חושבת שזה מעיק כשבחור מתגנדר בכל הזדמנות. המטרה היא שלא ייראה יותר טוב מהבחורה. צרייך גם לדעת מתי להתלבש ואיך. להתגנדר זה רע, אבל לזלזל בהופעה ולהראות כמו שלומפר זה פשוט להפגין חוסר כבוד.

זו לא הסיבה שכולם קוטלים אותו ::)

אלגנט זה יפה ונוח, ובזמנו לפני כשנתיים הלכתי לחתונה של בן דוד שלי עם מכנס אלגנט בצבע בז' קרם שכזה וחולצה מכופתרת לבנה חגיגית שכזו.

חוץ ממני כל האולם הגיע בג'ינס וחולצה T פשוטה למדי (מותג או לא, זה לא קשור) ואני הרגשתי די לא קשור, למרות שאני היחיד בתכלס הייתי לבוש כמו שצריך לחתונה :s07: :s07:

בקיצור, אין מה לעשות, ככה הציבור מתלבש פה, אתה לא יכול להכריח אותם להתלבש כרצונך.

אז אתה צרייך להבין שהם לא בסדר, לא אתה. באת לחתונה, לא ל"על האש". שאר האורחים פשוט לא כיבדו את המעמד שהם נמצאים בו. לא אומרת שצרייך לרוץ לקנות טוקסידו ושמלת נשפים לחתונה, אבל לבוא בג'ינס ו-T שרט זה פשוט חוסר כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש עכשיו דברים מאוד מוזרים בבית.

אני עובד בקייטנה וגם היא והבוסית שלנו היא רווקה בת 28 בערך, אני חושב, ומכיוון שהקייטנה נגמרת ב4:30 ונסענואתמול כולם באוטו של הבוסית לים ואחרי זה עשיתי הליכה (אני עושה כל יום ריצה של 4.25 ק"מ וכל מיני אז אתמול עשיתי הליכה) עם החברה לעתיד (היא לא הבוסית) ואמרתי להורים שלי שהלכנו עוד אחד שעובד איתי, הבוסית ואני להליכה אבל בעצם הלכתי עם חברתי לעתיד (אני מקווה ;D), ועכשיו ההורים שלי מפחדים שהבוסית תאנוס אותי כי אני נמצא איתה יותר מדי זמן ביום.

מה לעשות?

לספר להם על החברה לעתיד?

אני לא רוצה שהם יקבלו התקף לב בגלל זה.

ואגב אל תדאגו נראה לי שזה הולך בכיוון הטוב...

כנראה שיום רביעי כבר תהיה לי חברה :xyxthumbs:

אבל לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן היא תגלה את הת'רד הזה :xyxthumbs:

אם בחור היה בא אליי לבוש בסנדלים בדייט, הייתי קמה והולכת

שיטחית? :lol:

יכול להיות שתפספסי את אהבת חייך בגלל סטנדרט טריוויאלי? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש עכשיו דברים מאוד מוזרים בבית.

אני עובד בקייטנה וגם היא והבוסית שלנו היא רווקה בת 28 בערך, אני חושב, ומכיוון שהקייטנה נגמרת ב4:30 ונסענואתמול כולם באוטו של הבוסית לים ואחרי זה עשיתי הליכה (אני עושה כל יום ריצה של 4.25 ק"מ וכל מיני אז אתמול עשיתי הליכה) עם החברה לעתיד (היא לא הבוסית) ואמרתי להורים שלי שהלכנו עוד אחד שעובד איתי, הבוסית ואני להליכה אבל בעצם הלכתי עם חברתי לעתיד (אני מקווה ;D), ועכשיו ההורים שלי מפחדים שהבוסית תאנוס אותי כי אני נמצא איתה יותר מדי זמן ביום.

מה לעשות?

לספר להם על החברה לעתיד?

אני לא רוצה שהם יקבלו התקף לב בגלל זה.

ואגב אל תדאגו נראה לי שזה הולך בכיוון הטוב...

כנראה שיום רביעי כבר תהיה לי חברה :xyxthumbs:

אבל לא בטוח.

1. צא כבר מהמנינוח של חברה, חברה, חברתי לעתיד, בלה בלה (מה היא מאורסת לך?)

לא מציעים חברות. את זה עושים בכתה ב'. ביום רביעי or so אתה יוצא איתה, לא מציע לה כלום. זאת לא הצעת נישואין. אתה לא אמור להציע. אתה צריך לשנות קונספציה ב-180 מעלות. אתה חייב לקחת דברים בצורה הרבה יותר קלה. חברה לעתיד, חברתי לעתיד... בלה בלה. זה פתטי.

2. אל תהיה מקובע. שוב, יכול להיות שתהיה לך חוסר הצלחה מסחררת (נקווה שלא), אסור לך להיות מקובע על הדברים האלה מראש.

3. ככל שתעשה פחות ביג דיל מלספר להורים, הם יגיבו פחות קשה. פשוט תגיד פעם הבאה- הייתי בים עם ידידה טובה שלי / חברה שלי, שאנחנו עובדים ביחד. הלכנו 4 קילומטר והיה סבבה. בקלילות. פשוט ככה. אם תתחיל לשקר, לגמגם, להסתובב במעגלים סביב השקרים האלה תעשה לעצמך רק בלגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, אני לא מסכים איתך.

אם מדובר לפחות במישהי טיפה מתחשבת, היא לא תכריח את המסכן לנעול נעליים בקיץ, לדוגמה.

(אם זה דייט במסעדה או מקום בעל אוירה מכובדת/לפגוש את ההורים, אני מבין, אבל אם זה סתם בית קפה על טיילת לדוגמה.....)

מי שתנסה להפריד אותי מהסנדלים שלי ולגרום לי לנעול נעליים בקיץ תחטוף את הסנדל שלי על כל 43 מידותיו היישר לפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, היתה תקופה שנעלתי נעליים כל הקיץ ולא ממש הזיז לי.

אבל היום בכל הזדמנות שיש לי אני לובש כפכפים (בתנאי שאין הליכות ארוכות), פשוט יותר נח, מאוורר, כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעליים נועלים גם בקיץ- שאתה הולך למסעדה/אירוע באולם (אם זה בגזיבו או משהו כזה, גם שם אני בסנדלים) או משהו בסגנון, אני מבין.

אבל ללכת לאיזה בית קפה על הטיילת ב 40 מעלות חום עם נעליים?

אתה מוזמן להרוג את הרגלים שלך, אני לא ארצח את שלי (ועוד בעינויים)

בכל הנוגע לבגדים, אני שם את הדבר הראשון שאני רואה בארון כל פעם, ושיתפוצץ העולם. X:

זה לא שלומפרי וזרוק, אבל זה לא מגונדר ושטויות. בד"כ חולצה קצרה רגילה, ברמודה, וסנדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה צרייך להבין שהם לא בסדר, לא אתה. באת לחתונה, לא ל"על האש". שאר האורחים פשוט לא כיבדו את המעמד שהם נמצאים בו. לא אומרת שצרייך לרוץ לקנות טוקסידו ושמלת נשפים לחתונה, אבל לבוא בג'ינס ו-T שרט זה פשוט חוסר כבוד.

או חוסר טעם, שגם זה קיים אצל הרבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...