טיפים להצעת חברות! - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פוזות? מה....?

:s05:

בלבלת אותי.

מה בדיוק הבעיה שלך עם סנדלים? |:

אני נועל סנדלים כי אני לא מסוגל לנעול נעליים בקיץ. זה רצח לרגליים, פשוט לא מסוגל.

אני גם אגיד לך איך קוד הלבוש שלי עובד- אני לובש מה שנוח, לא מה שיפה. מצידי שזה יהיה סגול עם נקודות ירוקות, כל עוד זה נוח לי- לא איכפת לי.

אגב, אתה מזכיר סנדלים כאילו זה דינוזאורים.... "חשבתי שהן נכחדו".....

לא יודע איפה אתה חי, אבל פה באיזור חיפה וישובי הצפון, בעיקר בישובים קטנים, נפוץ מאוד לראות סנדלים.

ונחזור לעניין הפוזה- זה שאני עם סנדלים ופשוט זורק על עצמי מה שאני מוצא בארון זה בערך האנטי-תזה של הדבר שנקרא "פוזה", אתה לא חושב? |:

ואגב, לגבי "זה לא מכובד", את מי לעזאל אני אמור לכבד שאני הולך באמצע הרחוב....? זה לא כאילו אני פוגע במישהו ע"י נעילת סנדלים.

חבוב, אתה מוזר, אבל תמשיך להיות ככה- אתה מעביר לי זמן בעבודה כמו כלום :xyxthumbs:

חחחחחחח סנדלים , מי לובש סנדלים ? אף אחד לא לובש סנדלים ,בעע..אם כבר כפכפים..סנדלים זה שנות ה80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח עברית, מי כבר כותב בעברית? אף אחד לא כותב בעברית, בעע.... אם כבר איבריט, עברית זה תקופת התנ"ך....

סנדלים נועלים, לא לובשים

כל מי שעומד להעיר לי על הסנדלים- אתם מוזמנים לקפץ לי ;D

אני אשים מה שנוח לי, ואם למישהו יש בעיה עם זה, הוא מוזמן פשוט להתעלם וזהו. אני לא ארצח את הרגלים שלי בגלל שלאחרים יש בעיה עם הסנדלים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח עברית, מי כבר כותב בעברית? אף אחד לא כותב בעברית, בעע.... אם כבר איבריט, עברית זה תקופת התנ"ך....

סנדלים נועלים, לא לובשים

אני אשים מה שנוח לי, ואם למישהו יש בעיה עם זה, הוא מוזמן פשוט להתעלם וזהו. אני לא ארצח את הרגלים שלי בגלל שלאחרים יש בעיה עם הסנדלים שלי.

איפה הטיפ להצעת חברות? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנדלים נועלים, לא לובשים

אתה לובש סנדלים?

:o :errrr:

ולעניין, לא להציע פשוט לצאת קבוע וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקרים מדעים שנערכו גם מצאו פעילות מינית רבה יותר אצל נשים :nixweiss:

חוץ מזה הן כן יצא לי באופן אישי לבקר בכמה ספריות פורנו של בנות :x

הן רואות פורנו בדיוק כמוך וחלקן אפילו הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16-17 +

אני יותר מבטוח שאצל בנות 14-16 התופעה קיימת גם אבל, כנראה, בהיקף קטן יותר.

אל תשכח שהגיל הממוצע בו בנות שוכבות בפעם הראשונה ירד לסביבות גיל ה13-14 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...